20.10.2017
WHITESNAKE
"The Purple Tour (Live)", to je název novinkového záznamu ..více

20.10.2017
HARDCORE SUPERSTAR
Po vlažné přijatém albu "HCSS" z roku 2015 se nenechali ..více

20.10.2017
BEAUTIFUL CREATURES
Formace kde působí zpěvák Bang Tango Joe Leste, ..více

20.10.2017
PESTILENCE
Druhdy velmi vlivná deathmetalová parta z Nizozemí slaví ..více

20.10.2017
10 YEARS
Příznivci alternativního metalu v podání těchto ..více

20.10.2017
HOOBASTANK
Post-grungeová formace z Los Angeles dokončila po pěti ..více


POSTCARDS FORM ARKHAM - Manta
Rosie....opravd u máš pravdu, že je tam uveden j ..

POSTCARDS FORM ARKHAM - Manta
Text k poslední písni "Her Cosmic Song" napsal O ..

Elektronika jako budoucnost metalu?
To jsi snad četl jiný úvodník ne? :-) Já pře ..

Elektronika jako budoucnost metalu?
Chápu tvůj povzdech ale....říká ti něco jmé ..

L.A. GUNS - The Missing Peace
No jo, Confess. Já na ně úplně zapomněl, tak ..

L.A. GUNS - The Missing Peace
Na poli podobně prientované muziky je tahle desk ..

L.A. GUNS - The Missing Peace
A hlavně CONFESS - Haunters!!! ..

L.A. GUNS - The Missing Peace
Super album, s hodnocením souhlasím. Určitě pa ..

L.A. GUNS - The Missing Peace
Jo Jo, album je skvělý. Viděl jsem je letos v I ..

POWER QUEST - Sixth Dimension
Já jsem od toho nečekal vůbec nic. A jsem už n ..
Za poslední měsíc:
STEELHEART - Through Worlds Of Stardust
2393x

AEROSMITH - Toys In The Attic
2075x

AEROSMITH - Aerosmith
1998x

AEROSMITH - Get Your Wings
1915x

AEROSMITH - Rocks
1876x

MOTORBAND - V
1647x21.10.2017
SYMPHONY, METRO..
DK Koruna Hořice, Velký sál, začátek od:20:00, vstupné:

31.10.2017
Poppy Seed Grinder + hosté..
Praha - Rock Café, začátek od:19:00, vstupné: zdarma

14.11.2017
Driven Under (heavy metal - Švýcarsko) Wild Freedom (heavy metal / glam - Šp..
Brno - Melodka, začátek od:20:00, vstupné: 100článků celkem: 5886
recenzí: 4739
reportů: 511
rozhovorů: 334

Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax

České kapely.cz - Nabízej a nakupuj českou hudbu

komentáře k článku DEEP PURPLE - Infinite


- Kerim

Pokud je Ríša spokojen s basákem a bubeníkem tak proč spolu nehrát,když si sehraní. Je to celkem logické že pritach jen zpěváka a klávesáka( pokud se nemejlim má za bráchu bicmena).

16. 04. 2017 7:18

Bubeník - Deny

Z těch klasických tu ještě nepadlo jméno Tommyho Aldridge. Ten je bezesporu na úrovni Cozyho Powella. A jsou naživu i další, kteří by s Rainbow mohli hrát. Ale David Keith je taky velmi dobrý bicman. Stačí se jít podívat na koncert.

15. 04. 2017 20:00

Pche? - Kolík

Umění bubeníka snad není dáno rozměry jeho aparatury? :-) Opravdu nevím, kolik z vás vidělo naživo Davida Keitha, já ano, včetně jeho sóla. Je to velice všestranný hráč ve více stylech. Takže mi ty dehonestující komentáře přijdou dost nefér.

15. 04. 2017 19:55

- Prowler80

Zmínka o délce vlasového porostu byla samozřejmě pouhou subjektivní hyperbolou aneb Čas oponou trhnul — a změněn jest svět! Kam, kam padlo lidstvo staré?...Z důvodů ryze principiálních zůstávám trvale nonkonformním jedincem, pročež doporučuji Brookse Wackermana...

15. 04. 2017 18:43

- orre

Ještě jsou klasičtí bubeníci k mání. Simon Wright, Vinnie Appice a třeba i ten Bobby Rondinelli. Krátké vlasy se dneska neřeší viz Dickinson atd. Ta současná rytmika tomu dává punc Blackmore´s Night.

15. 04. 2017 16:58

- Pepsi Stone

Ano, rytmika je tam absolutně nepadnoucí a především ten bubeník, to má být jako nástupce Cozyho Powella? Pche... na druhou stranu si musíme uvědomit, že z té nejslavnější sestavy (té, co nahrála Rising) je naživu už jen Blackmore (a klávesák) a vlastně každou desku nahrál někdo jiný. Takže, kdo jsou "ti praví" Rainbow? Krátké vlasy u Romera mě osobně až tak nevadí, ona se přece jen doba od vyhazovu Bonetta změnila.

15. 04. 2017 12:33

- Prowler80

R.B. včera oslavil 72. narozeniny. Osobně proto neočekávám, že by se při koncertech opětovně uchýlil k extatickému demolovaní svého FS...Pravdou je, že bubeník a basista jsou nehodni býti jakkoli spojováni s legendou jménem Rainbow. Už samotný pohled na "bicí soupravu" je tristní podívanou...Johanssona není třeba zmiňovat, své kvality dokazuje dlouhá léta. Romero je dobrý pěvec, byť zejména falzetové pasáže mu činí jisté potíže. Pro mne tkví největší problém v "délce" jeho vlasového porostu. Divím se , že nyní tento fakt nechává R.B. zcela chladným. Bonnetovi vyčítal krátký sestřih každým dnem aneb "Máš-li krátký vlas, nechoď mezi nás!"

15. 04. 2017 11:31

- orre

Romero je samozřejmě skvělý, ale má za sebou nevýraznou kapelu. Není to Rainbow, ale Blackmore´s Night z jiným zpěvákem. Taková pohodička. Potřebovalo to jen jiné lidi a možná to nakoplo i samotného šerifa. To, že se tváří chladně vlastně ani nevadí, takový byl vždy.

15. 04. 2017 8:50

Poslední DP - -k-

jsou skvělí. Dnes jsem shodou okolností dal "Machine Head" i "Infinite" a ta novější mě prostě baví mnohem víc. Ano, ano, ta starší má zásluhy, bla bla bla....ale nová je prostě svěží, moderní (celkem logicky) a zábavná. Donekonečna srovnávat aktuální a 40let starou tvorbu je nefér. To by se nesmělo vlastně už nikdy nic recenzovat.....co chcete srovnávat s "The Number Of The Beast", "Look At Yourself", "Master Of Puppets", "Painkiller", "Back In Black", "Rising" nebo "In Rock"... DP jsou machři a to nepíšu jenom proto, že těmhle dědkům je sedmdesát. A Blackmore? Prosímvás, poslechněte si Morseho práci od "Purpendicular" a šmahem zapomenete. Subjektivní názor: nechybí mi...

14. 04. 2017 23:26

Romero... - Kolík

...je úžasný zpěvák. Richie měl šťastnou ruku. Jako comeback bych to nehodnotil, Ríša si chtěl prostě zahrát staré fláky a jako vždy perfekcionisticky trval na co nejlepším provedení. A to tedy je na koncertech jasně vidět a slyšet.

14. 04. 2017 18:59

- Pepsi Stone

Comeack Rainbow podle mě ještě nejde soudit podle pár koncertů. Ty ukázaly, že je Blackmore dnes už trochu unavenější, ale že Romero byla sázka na dobrého zpěváka. Právoplatný comeback to ale bude až se studiovou deskou.

14. 04. 2017 14:34

- orre

Do prdele, co to tu furt píšete o dějinách? Která kapela dneska píše dějiny jako v 70tých letech? Všechny staré party mají zenit dávno za sebou a přesto pořád těm mladým nakopávají zadky! Všechny desky DP s Morsem mají jedinečný feeling. Jenže tady se furt srovnávají jabka s hruškama. Vlastně ano, jeden comeback jedné legendy je naprosto katastrofální. Slavný Blackmore a jeho současný Rainbow! Hoodně nepovedená a zbytečná věc.

14. 04. 2017 9:41

- V.

Nesouhlasím, pro mě jednoznačně nejlepší deska z Morse éry. Chvílemi dravá, hravá, progresivní, plná krásných melodií a hlavně úžasných klávesových ploch. A ten zvuk!

14. 04. 2017 9:27

Zde - b.wolf

ač nerad, musím souhlasit s recenzentem... Deep Purple jsou a bezpochyby zůstanou legendou, ovšem pro mě minimálně od fošny House of blue light to, jak říkají bratia, ide dolu vodou. Následující desky už pro mě nejsou DP, snad ještě Now what, to se staří pardáli trochu vytáhli, novinka má mou úctu v tom, že důchodci se dali dohromady a natočili vůbec nějakou desku, ovšem vedle poslední desky Glenna Hughese, bývalého člena DP, je to slabota, to bez debat a o ikonických albech DP (a to mám na mysli už první tři desky) ani nemluvím... Je to legenda, to ano, jenže pro mě min. od roku 1984, tj. vydání alba Perfect Strangers, mrtvá. A jestli s Blackmorem nebo bez něj,to je mně šumák. Vynikající deska Come taste the band s T. Bolinem dokazuje, že i bez něj to šlo. Navíc, při vší úctě k D. Aireymu, Jon Lord je pro DP stejně nenahraditelný, jako třeba Mercury pro Queen nebo Scott či Johnson pro AC/DC... z obdivu a úcty k legendě nehodnotím.

14. 04. 2017 9:02

- Pepsi Stone

Naživo jeden, záznamů jsem viděl více, ale to je vedlejší. Good To Be Bad je dobrá deska, která je, jak správně říkáš lepší než cokoliv od DP za poslednícvh dvacet let. S Forevermore už to mám komplikovanější a přímá konfrontace na Purple Album podle mě prostě vůbec nevyšla (na takové klasiky se nesahá). Coverdaleova sólovka mě taky moc nevzala, ale zpětně jako výbornou desku hodnotím Restless Heart, která mě v době vydání hodně zklamala.

14. 04. 2017 8:53

Prosím tě... - Kolík

...jednou jsi slyšel možná méně povedený koncert a děláš z toho generální závěry. To není fér. Obě Coverdaleova alba s posledních let předčí ty Párplovská o několik parníků. Zvláště Good To Be Bad je vynikající deska, s níž desky Purple nesnesou srovnání. I sólová Coverdaleova deska z r. 2000 je x-krát lepší, než Abandon nebo Bananas. :-)

14. 04. 2017 8:42

- Pepsi Stone

Hughes ano, Coverdale ne. Tam je to stejné jako u DP, nová alba nejsou žádné propadáky, ale s klasikou se to rovněž srovnat nedá, navíc naživo je stále lepší Gillan (i když se drží hodně při zemi) nebo Coverdale (ten se snaží zpívat jako zamlada a ono to nejde a nejde). A AC/DC s Axlem. Přinejmenším by ta deska mohla být zajímavá, i když bych osobně mnohem více uvítal desku AC/DC s Johnsonem a nové album GNR. O tom, proč vlastně odešel (musel odejít) Johnson a Williams se tak nějak mpoc nemluví, kromě oficiálních vyjádření, kterým stejně asi nikdo moc nevěří. Že by v tom byly prachy se mi nezdá, tihle pánové jich mají tolik, že na stará kolena by je to asi moc nerozházelo.

14. 04. 2017 8:36

To Kerim... - Kolík

...Nová deska AC/DC s Rosem může být vynikající. Potíž je v tom, že už to nebudou AC/DC. Dodnes jsem nepochopil hlavní příčinu, proč vlastně Angus nechce pracovat s Brianem Johnsonem. Četl někdo nějaký seriózní důvod?

14. 04. 2017 8:23

Bohužel... - Kolík

...jde už jen o zachování úcty k legendě, což trvá od alba Purpendicular, jak zde správně zmínil Rumcajs. Já nevím, raději bych poslední alba ani nehodnotil. Když se podíváte, co svede ve svém věku Glenn Hughes a nebo David Coverdale, tak si myslím, že i staří pánové ze současných DP mají navíc. A to o hodně. Nevím, čím to je, že se jim to nedaří. Takže, raději bez konkrétního komentáře a hodnocení.

14. 04. 2017 8:19

- Kerim

No,a teď si hoši představte tu hrůzu jestli AcDc vydaj novou fosnu v nové sestavě a s kašpárkem co se snaží spivati. Pozor!DP i UH si zaslouží respekt za svou historii i za svou snahou vydávát a nahrávat. Opravdu to nejsou žádné propadáky.

14. 04. 2017 8:11

1 2 >>

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Předmět:
Komentář:
Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)


 
Metalforever.info © 2006 - 2017     RSS - články

stránka byla načtena za 0.05446 sekund.