Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax

České kapely.cz - Nabízej a nakupuj českou hudbu


DOUBLE RAW, BLOODY HEELS, LILI VILIT – 19.4.2018 – Praha, Rock Café

Double Raw, Bloody Heels, Lili Vilit – 19.4.2018 – Praha, Rock Café

Datum: Čtvrtek 19.4.2018, 20:00
Cena: 150,-
předprodej v Rock Café a v síti GoOut.netDOUBLE RAW (CZ)
V září roku 2017 začala v Praze dráhu česká sleaze / heavy metalová kapela DOUBLE RAW. Čtveřice muzikantů kombinuje zvuky Sleazu, Glamu a Heavy Metalu se silnými melodiemi. Kapela se již osvědčila na pódiích i v dalších zemích Evropy, kde otevírali pro skupiny jako Tigertailz (UK), Bai Bang (SWE), The Last Vegas (USA), Toxicrose (SWE) apod. Jejich energie, hlad a tvrdá práce je tlačí na lepší a lepší nahrávky a divoké přehlídky. K ozkoušení A Million Faces.BLOODY HEELS (Lotyšsko)
Pro přiblížení si nabídněte skladbu Cheap Little Liar. Mládenci z Lotyšska se charakterizují směsicí osmdesátkového glamu, devadesátkového rocku, které dominuje až téměř lascivně coverdaleovský chraplák, se špetkou lacinosti Bon Jovi – myšleno v tom nejlepším slova smyslu. Kapela v loňském roce vydala debutové album „Through Mystery“, které během evropského turné představí.LILI VILIT (CZ)
Pražská čtveřice ovlivněná kapelami typu Papa Roach, Sixx AM, Linkin Park nebo Avenged Sevenfold se snaží zapůsobit naživo jak svou vizuální stránkou, tak tou hudební. Proto je každý jejich koncert originální a plný energie, kterou se snaží co nejvíce předávat svým fanouškům. Ochutnávka v podobě písničky Heartbeat.


 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.00657 sekund.