Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


THE BROADCAST, Špinaví lůzři - 26.08. 2018, Praha, Klub Vagon

THE BROADCAST (USA)
Support: Špinaví lůzři
26.08. 2018 – Praha, Klub Vagon
Poprvé, a zároveň na jediné vystoupení v ČR, se na konci prázdnin chystá americká skupina THE BROADCAST.
Skupina soustředěná kolem charizmatické a neuvěřitelně dobré zpěvačky Caitlin Krisko, nás přijíždí nakazit obrovským množstvím pozitivní energie a osobitým přístupem k podání rocknrollu, Jejich tvorba vychází z klasického rocknrollového zvuku sedmdesátých let a je známá velkou, výbušnou energií jejich živých vystoupení.
Caitlin se sice narodila v Detroitu, ale její rodina se záhy přestěhovala do New Yorku. Tam také absolvovala prestižní hudební školu „Professional Performing Arts School“, jako nejlepší v ročníku a poté pokračovala v soukromém studiu s několika nejlepšími hlasovými lektory na Manhattanu. Dnes kromě svého působení ve skupině THE BROADCAST se sama věnuje pedagogické činnosti v oboru zpěvu.
Po velice úspěšném albu THE BROADCAST - „Dodge The Arrow“ z roku 2013 a odehraním více jak 1.000 koncertů po celé Severní Americe a Evropě, přichází v roce 2016 s novinkou „From The Horizon“, která jejich stoupající hvězdu zcela potvrdí. Jistě na tom má zásluhu i producent (jeden z nejlepších) – sedminásobný vítěz Grammy Jim Scott, který v minulosti spolupracoval mimo jiné s Tomem Pettym, Stingem, Johnny Cashem nebo Foo Fighters. A právě tenhle člověk vkládá hodně nadějí do této skvělé newyorské formace. Ale nemá cenu popisovat hudbu – nejlepší je přijít a poslechnout si ji. A tahle je opravdu hodně dobrá.

Pražské backyard-blues trio Špinaví lůzři se stalo Objevem Rádia Beat, které se rozhodlo jejich první autorské album zařadit mezi svá doporučení. ((Balení děvčat, následné deprese, houmlesáci, či nechvalně známé pražské čtvrti - to jsou témata jejich autorských písní.)) Lůzři také odkazují na starou americkou a britskou scénu 50.-70. let, ovšem ve vlastních úpravách.

Odkaz na událost na FB
Video: THE BROADCAST - DON´T WASTE IT
Video: Špinaví lůzři – Stárnete mé lásky
http://thebroadcastmusic.com/
www.myguitarstraps.cz
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.00615 sekund.