Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


SEBASTIEN, EAGLEHEART, AHARD - 24.11.2018, KARVINÁ, Hard Café

Jen těsně poté, co kapely SEBASTIEN a EAGLEHEART nasají něco elfské tématiky od Emerald Shine a Snaeffel, zamíří společně do míst, kde „nebe má plno stuh a slunce rudej pruh“. Tam v Karviné v klubu Hard Cafe se 24.listopadu 2018 k této dvojici připojí heavy metaloví AHARD z Orlové.

SEBASTIEN dosáhli za deset let svého působení na scéně více, než většina českých rockových/metalových uskupení - dvě evropská turné (první s kapelou Circle II Circle - USA, druhé s kapelou Masterplan (DE)), třikrát hlavní pódium největšího českého rockového/metalového festivalu Masters Of Rock, předskakování před Alicem Cooperem, Fates Warning atd., jako třetí česká kapela v historii hráli SEBASTIEN na největším heavy metalovém festivalu světa - WACKEN 2016, nebo Rock Tower v polském Płocku. K tomu připočítáme tři úspěšná alba vydaná v celosvětové distribuci, spolupráci se jmény světové scény jako např. Tony Martin (ex-Black Sabbath), Roland Grapow (Masterplan, ex-Helloween), Doogie White (který byl u vás letos) nebo Amanda Somerville a přes 1 milion shlédnutí posledního singlu "AMY", či současné angažmá zpěváka George Raina na postu baskytaristy kapely CITRON a máte tu kapelu světových kvalit.

Přední česká powermetalová formace EAGLEHEART je na scéně letos již patnáct let, během kterých si vypracovala výraznou pozici nejen na české metalové scéně. V loňském roce kapela vydala svou třetí a podle mnohých doposud nejlepší desku "Reverse", která sklidila úspěch u nás i v zahraničí, včetně trhů v zámoří a v Japonsku. Čtenáři časopisu Spark ji dokonce v anketě označili za nejlepší českou metalovou desku roku 2017! Kapela je založena na spojení podmanivé melodiky, energie a rychlosti v kombinaci se třemi unikátními zpěvy. Kytarista a jeden ze tří zpěváků kapely, Michal Kůs, zároveň působí v nové sestavě české metalové legendy Kreyson.

Kapela AHARD oslavila v roce 2017 již deset let svého působení na scéně, za tuto dobu vydala tři CD, jejichž kmotry jsou kapely Arakain, Citron a Traktor, vystupovala na řadě festivalů, mimo jiné na legendárním Masters Of Rock, ale i na Noci plné hvězd, Rocktherapy, The Legend Festu, Sorfestu, a různých městských a pivních slavnostech či motosrazech, po dobu dvou let doprovázela zpěvačku Tanju a v loňské sezóně absolvovala turné s kapelou Limetal.

Více zde
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.00683 sekund.