Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


METALBARSFEST - 24.-25.5.2019, SOBĚSLAV

Spojili jsme dva světy. Svět kapel známých a neznámých. Letos se koná již třetí ročník Metalbarsfestu. Festivalu, který je plně profesionálně organizován v prostoru Soběslavského letiště. Společně s méně známými, ale dobrými kapelami, vystoupí i ty, jejichž jména si už vydobyla svoji slávu. Letošnímu ročníku dominují například Arakain, Debustrol, Root, Seven, Miloš Dodo Doležal, Salamandra, nebo Krucipüsk.

Metalbarsfest vznikl z hlav dvou metalových nadšenců při jedné z debat, které se běžně vedou u pivka na jiném festivale, někdy v roce 2016. Došlo se k závěru, že na metalové scéně se často opakují již dobře známé kapely, a ty mladé, stejně dobré, plné energie a chtivosti, se vidí jen tak po klubech a hospodách a na „velkou stage“ se nemají šanci dostat. A to vše z jednoduchého důvodu – málo se o nich ví. Právě proto padlo rozhodnutí a festival poprvé spatřil světlo světa v květnu 2017 v jihočeské Soběslavi, kde dal prostor neznámým kapelám po boku těch známých.

Z oblasti metalové a rockové muziky je Metalbarsfest opravdu pestrý, a proto uslyšíte různě namíchané jednotlivé styly. Burácející thrash metal, heavy metal, hardcore, death metal, black metal, power metal a rock.

Na třetím ročníku uslyšíte jak zajeté kapely, tak i kapely menšího rozsahu, které přirostou k srdci a, možná na základě účinkování na Metalbarsfestu 2019, se dostanou výše, k lepším zítřkům. Jsou pro Vás vybrány takové kapely, které si podle nás určitě zaslouží, aby jejich hvězda v povědomí fanoušků vystoupala výše.

O zvuk se bude starat profesionální KV2 AUDIO na velkém podiu. K dispozici bude několik stánků s merchem a občerstvením. Stanové městečko vyroste hned vedle letiště na louce. Dostupnost Metalbarsfestu je 1 km od nádraží v Soběslavi a kousek vedle dálnice D3 ve směru Praha – České Budějovice.

Na našem festivalu budeme také podporovat Diakonii ČCE - středisko Rolnička, která poskytuje služby pro děti a dospělé s mentálním a kombinovaným postižením.

A POZOR: Máš-li průkaz ZTP/P, máš vstup na celý Metalbarsfest ZDARMA.

Zde je soupis všech kapel, které si letos poslechneme. AVIDITY FOR – COLP – ENDLESS DRAIN – EUFORY – F.O.B – HORRIBLE CREATURES – INNERSPHERE – KULLT SKLLA – NEW HATE FORM – PURNAMA – RAIN – REZERVOAR DOGZ – ROXOR – WASTED STRINGS – DEBUSTROL – ARAKAIN – SEVEN – ROOT – MILOŠ DODO DOLEZAL – SALAMANDRA -KRUCIPÜSK

Více zde.
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.09392 sekund.