Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


SCORPIONS - Crazy World Tour 2019, 20.6.2019, REGENSBURG

Ke dvacátému výročí koncertní Donau-Areny v Regensburgu se jedna z nejslavnějších kapel všech dob opět hlásí: SCORPIONS!

V rámci své úspěšné Crazy World Tour se kapela, která nepopíratelně zanechala stopy v historii rockové hudby po celém světě, zastaví 20.června 2019 v Regensburgu, aby od 20:00 hodiny nadchla své fanoušky svou rock´n´rollovou show.

Již půl století jsou SCORPIONS známí svými skvělými živými koncerty a nezaměnitelným zvukem. S více než 100 miliony prodaných zvukových nosičů a s více než 5 000 úspěšnými koncerty ve více než 80 zemích světa jsou SCORPIONS jedni z mezinárodních rockových gigantů, kteří okouzlují miliony lidí po celém světě.

V Donau Aréně v Regensburgu budou hrány legendární písně "Still Loving You", "Rock You Like a Hurricane", "Big City Nights", "The Zoo" a "Send Me an Angel" při kterých zaručeně bude fanouškům naskakovat husí kůže. Klaus Meine jako zpěvák, zakladatel kapely Rudolf Schenker a Matthias Jabs na kytary, Pawel Maciwoda na basu a Mikkey Dee, ex bubeník nezapomenutelných Motörhead na bicí, se těší při jednom ze svých možná posledních show i na své své fanoušky z České republiky!

Více zde.
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.00662 sekund.