Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


HUSMAN FEST - 3.8.2019, TACHOV

Druhý ročník Husman Festu, který pořádají tachovští progressive death metaloví Neurotic Machinery, se kvapem blíží. Do akce, která se i letos koná v malebném prostředí klášterní zahrady Muzea Českého lesa v Tachově, zbývá něco málo přes měsíc. I letos patří mezi hlavní lákadla festivalu pohodová atmosféra, profesionální zvuk, kvalitní občerstvení a především osm parádních kapel. Těšit se můžete na:

SYMBIOSIS --- progressive metal --- Bratislava
Stoupající hvězda slovenské scény hrající rozmanitý, moderní prog, v němž není nouze o pestré vokální rejstříky, sekané riffy i melodická sóla či barevné klávesové party.
FB: https://www.facebook.com/symbiosissk/

SECTESY --- death metal --- Kolín
Jejich vlastními slovy: „"Chorobně líná a tvrdohlavě zpátečnická salva hudební nechutnosti. Tahle kapela doslova zurčí synonymy pro spanile tlející minulost, jež se snoubí se sžíravou lačností „být zakonzervován“ v tom, čím jest dnes neskrytě opovrhováno. Jinými slovy, old school death metalový nářez z Kolína pro všechny pamětníky!"
FB: https://www.facebook.com/sectesy/

VICTIMS --- satanic deathcore apocalypse --- Chomutov/Praha
Sedmičlenné komando hrající kombinaci moderního deathmetalu a deathcoru. Masakr kytar, bicích a elektroprvků doplňují hned dva vokalisté, takže brutálními growly a screamy se opravdu nešetří.
FB: https://www.facebook.com/victimsthc/

NEUROTIC MACHINERY --- progressive death-post-metal --- Tachov
Pořádatelé této akce, kterým bylo původní death metalové vyznění vždy příliš těsné. Od desky „Exi(s)t“ tak experimentují a z nové cesty ovlivněné hojně i post-metalovými prvky jen tak nesejdou.
FB: https://www.facebook.com/neuroticmachinery/

NEW HATE FORM --- experimental death metal --- Liberec
Obtížně zařaditelný, tvrdě metalový mix, jenž je nejčastěji označován jako experimentální death metal. Ať už ale najdete v jejich tvorbě cokoli, můžete se spolehnout na to, že tahle hudba má fakt pořádné grády!
FB: https://www.facebook.com/newhateform/

DIVERSITY --- progressive metal --- Most
Řemeslný progressive metal, který potěší každého hudebního fajnšmekra, navíc se zbrusu novým metariálem z chystaného EPčka „Tree of Life“. To budou DIVERSITY na Husman Festu II.
FB:https://www.facebook.com/diversityband/

THE REVOLT --- metal-metalcore --- Pelhřimov
Muzika pohybující se na hranici melodického metalcoru s různými metalovými přísadami. Pořádná dávka zkušeností a ještě mnohem větší dávka elánu a energie. Přesně o tom budou tihle pardálové z města rekordů a kuriozit.
FB: https://www.facebook.com/TheRevoltCz/

APATHY AGAIN --- thrashcore --- Opava
Když se potkají šlapavé HC prvky s řízným metalovým základem, pak máte kombinaci jako stvořenou pro pořádné mlácení hlavou. A jelikož APATHY AGAIN nejsou žádní zelenáči, tak můžete vzít jed na to, že po jejich vystoupení nezůstané jediné tričko suché.
FB: https://www.facebook.com/ApathyAgain/

Akce letos navíc začne již o den dřív a to díky warm up party, na které vystoupí akustická inkarnace NEUROTIC MACHINERY a další dva pozoruhodné spolky. Vstup na tuto akci je dobrovolný. Vstup na samotný Husman fest je za 150 Kč (pouze na místě).

Veškeré dění sledujte zde
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.00822 sekund.