Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


SEMBLANT - 8.9.2020, BRATISLAVA, Randal Club

SEMBLANT po prvýkrát na Slovensku !!

Jediná show pre Česko -Slovensko, Maďarsko a Rakúsko !! Jedna z najznámejších brazílskych melodic death metalových kapiel SEMBLANT na čele s charizmatickou Mizuho Lin prichádza v rámci európskeho turné po prvýkrát na Slovensko. Tvorba kapely predstavuje jedinečnú zmes melodického death metalu s prvkami dark /gothického metalu.

Kapela vznikla v roku 2006 a po niekoľkých zmenách v zostave sa zastabilizovala a postupne sa stala jednou z najdôležitejších metalových kapiel v Brazílii a je považovaná jednou z prvých „Vampiric“ metalových skupín v krajine. Napriek svojím charakteristikám, nie je možné označiť presne zvuk kapely a presne je zaradiť do hudobného štýlu. Kapela má extrémne ťažký zvuk (vedený dvoma siedmimi strunovými gitarami a rýchlymi a presnými bicími) plus veľa všestranných vokálov, ktoré prezentuje Sergio a sexi Mizuho .

Ako support sa predstaví fínska modern metalová kapela As I May, ktorá kombinuje melodický metal, post hardcore a metalcore, talianská melodic metalová kapela Secret Rule a nemecká metalová kapela VII ARC.

Predpredaj lístkov:
• cez Predpredaj.sk, Predprodej.cz
• vo všetkých pobočkách Slovak Telekomu
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.19908 sekund.