Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


CZECH METAL LEGENDS, vol. 3 - 6.11.2021, PARDUBICE, KD Hronovická

Hudební festival s názvem Czech Metal Legends vol. 3 se po dlouhých deseti letech vrací do Pardubic, aby pořádně rozhýbal zdejší stojaté vody metalové hudby. Po hudebních kulisách malé hokejové haly a Ideonu tentokrát okusí Genius loci zdejšího kulturního svatostánku KD Hronovická.

Panují sice obavy, že se KD Hronovická svým pojetím a zaměřením úplně nehodí na akce tohoto druhu, ale pořadatel akce Agentura CML vybral Hronovickou nejenom pro její výbornou akustiku a velmi dobré zázemí, ale chce také na festival přitáhnout pamětníky metalu z dob, kdy sami chodili do Hronovické do tanečních a naše metalové legendy teprve začaly rozjíždět svou dlouhou metalovou pouť.

Základ festivalu, který se koná 6.11.2021, od 17 hod. v Pardubickém KD Hronovická tvoří legendy české metalové scény DEBUSTROL, TÖRR A ROOT, doplněné o pardubické metalové seskupení DYSANGELIUM, které vzniklo v roce 2011 a je již stálicí na české deathmetalové scéně.

Všechny tři kapely daly základ českému thrash a black metalu, a je skvělé, že si tyto kapely můžeme poslechnout naživo i dnes, po dlouhých pětatřiceti letech. A kdo ze současných padesátníků by si nevzpomněl na kultovní alba DEBUSTROLU "Neuropatolog" z roku 1991, TÖRRU "Armageddon" z roku 1987, či ROOTU "Zjevení" z roku 1990, které nemohly chybět ve sbírce každého správného rockera?

Cena vstupenek, které je možné zakoupit v předprodeji v síti TICKETPORTAL je 370 Kč, na místě pak za 420 Kč. Držitelé ZTP a ZTP/P mají zvýhodněnou cenu 150 Kč.
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.21226 sekund.