Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax

České kapely.cz - Nabízej a nakupuj českou hudbu


HUNGRYHEART, BLACK TIGER - MELODIC ROCK TOUR 2018, 4.4-7.4.2018

Jedna z nejlepších melodicko-hard rockových kapel současnosti, italští HUNGRYHEART, zavítají opět do České republiky, kde se představí na společném turné s olomouckými BLACK TIGER. Na koncertě v Praze s oběma kapelami vystoupí jako speciální host DAN REED, zpěvák kultovní funk-hard rockové formace DAN REED NETWORK (USA)

Termíny a zastávky tour:
• 4. dubna, Olomouc, Bounty Rock Café (Hálkova 2).
• 5. dubna, Kutná Hora, Music Club Česká 1 (Česká 983)
• 6. dubna, Praha, Rock Club Kain (Husitská 1/106) + DAN REED
• 7. dubna, Plzeň, klubu Pod Kopcem (Božkovské náměstí 18).

HUNGRYHEART jsou italská melodicko-hard rocková kapela, kterou založili kytarista Mario Percudani a zpěvák Josh Zighetti a která se stylově pohybuje někde mezi Bon Jovi a Giant. Hlavní autor kapely, kytarista Mario Percudani, je uznávaným instrumentalistou, který spolupracuje a vystupuje se světovými špičkami melodicko-rockové/AOR scény jako jsou např. Mitch Malloy, Ted Poley (Danger Danger), Jim Peterik (Survivor) aj. Jeho nezaměnitelnou kytarovou hru tak můžeme slyšet na celé řadě nahrávek melodického rocku. Aktuální sestavu Hungryheart tvoří: Mario Percudani (kytara, zpěv), a Josh Zighetti (zpěv), Stefano Scola (baskytara), Paolo Botteschi (bicí).

BLACK TIGER, přední česká AOR kapela, dokončuje v těchto dnech své první dlouhohrající album, které se nahrávalo ve studiu Tanzan Music (Itálie). Producentem nahrávky, na níž se pracovalo víc než rok a která vyjde na jaře 2018, je Mario Percudani. BLACK TIGER představí skladby z plánovaného alba na společném turné s HUNGRYHEART.
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.0091 sekund.