Postupující z minulého kola:

ALCHEMIST – Rock´n´Troll (čtenáři)

redakční rozstřel:
Pagan – Kelwin
Veronika – Alchemist
Supermartonátor – Alchemist
Peťulín – Alchemist-

SCARLET WINGS - Nightmare (redakce)


Pagan :
SCARLET WINGS

Peťulín:
THE GANG

Supermartonátor:
SEBASTIEN

Veronika:
SEBASTIEN
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax

České kapely.cz - Nabízej a nakupuj českou hudbu


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády je seznámení čtenáře s různými českými a slovenskými kapelami.1. LADY KATE - Enormia
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 88

2. RAVENHILL – Stolen Life
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 67

3. LIBERATE – Pastor Animarum
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 63

4. ALCHEMIST – Rock´n´Troll
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 41

5. DEAD DANIELS - Tomahawk
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 6

6. SCARLET WINGS - Nightmare
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 1

Celkem hlasů: 266


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Satanek
12.05. 2006 v 13:44
mNo tak to každopádně.-))


čertice bertice
11.05. 2006 v 20:56
Satánku ale Kabáti taky jdou:o) A vůbec nejlepší je nechat se vodkojit na Komunálním vodpadu:o) To je perfektní grupa středočeskýho kraje:o)


Satanek
11.05. 2006 v 16:38
To Vadder a Venca:já sem byl odkojenej na Debustrolu a Cannibalech...jak řek father,nevim uplně všechno,ale něco vim..a to s tou narážkou,že znám nejtvrdší kapelu COD a že se to vůbec nepodobá ROU ste mě pěkně nakrkli...je taky dost možný,že když já poslouchal Morticïan,tak vy dva ste ujížděli na Kabátech...ale OK,jak ste už jednou řekli,tudle téměř nesmyslnou debatu pro jednou a navždy uzavřeme....


Satanek
11.05. 2006 v 16:36
Dobře,tak to teda vim..podle tebe je písen o dracích...seš prostě profík...


čertice bertice
11.05. 2006 v 16:09
No o, jájo to je pro mě asi taky dost důležitý, ale nevím, jestli to stačí....Taky je hodně důležitej text a přístup k němu..... Jinak se pod JáJu podepisuju:o)) Vaše eště hodnější a eště milejší čertice bertice:o)))))))))))


JáJa
11.05. 2006 v 14:38
já teda nevim jak kdo, ale pro mě je asi nejdůležitější slyšet srdce, vášeň a lásku k muzice...potom to může bejt i trošku falešný a oceníte to jako lidskej rozměr :-) pa


JáJa
11.05. 2006 v 14:33
tohle jsme myslim řešili v recenzích, popularita neni záruka kvality, zrovnatak jako negativní kritika neni záruka nekvality. vemte si takovýho Dalibora Jandu, jak byl populární...a myslim, že ho dokonce ještě i hrajou a jeho fláky si děti pobroukávaj...a zase na druhou stranu většinu geniálních umělců v jejich dobách začátků kritici roznášeli na kopytech...no tak :-) kluci, hrajte prostě to, co se vám líbí a tak, jak to cejtíte a budete hrát nejlíp :-) Vaše milá a hodná JáJa :-)))))


kryplojed
11.05. 2006 v 00:51
pro Vencu:to je bez debat ,je jasný že body na podiu za nikoho hrát ani zpívat nebudou :o)A když jsme u toho ,minule mně mrzely ty Plameny, příjezd vévody,mně se to líbilo moc i když to byla konkurence ,ale taky nepostoupili i když já bych je na to tipnul.:o)Je to všechno hodně vrtkavý....


vadder
10.05. 2006 v 23:36
kryplojed: jestli se nekde objevil nejaky naznak povrchnosti, tak ujistuji, ze byl jenom zdanlivy, protoze ja ani Venca nemame nic proti zadny zucastneny kapele ..mne osobne se libi vsech 10mp3, z toho ROU a Ador Dorath se mi libi proste nejvic a to, ze nevedou neznamena, ze jsou spatny ne? ;-)


JáJa
10.05. 2006 v 23:27
Jéje :-) ty ses rozjel, nejsi ty muj brácha??? :-)))))


kryplojed
10.05. 2006 v 23:22
Mam tam nějaký chybičky ,mam po šichtě-jo a těch 28 let poslouchám metal -ne svýho syna -blbě jsem to napojil-no a pořád je se čemu učit že? :o)


kryplojed
10.05. 2006 v 23:19
Možná jsem Vás trochu poškorpil-a jestli jo ,tak je mi to stejně jedno - když se to vezme kolem a kolem, tak každej se máme pořád co učit :o)i já -a to už jsem starej paznecht .


kryplojed
10.05. 2006 v 23:14
Jediný co mi malinko vadí ,je taková povrchnost se kterou kvitujete výkon kapelek, co Vám moc neseděj.Ale je to jen můj dojem -bez jeýkoliv urážky a malinko by to chtělo číst jiný knížky ,než fanziny/třeba čtete/-schází mi v těch recenzích bohatší slovní zásoba -i recenze může mít forsáž a člověka pak zaujme víc.Tak zdar a těším se na další tvůrčí debaty Fotr-lotr:o)


kryplojed
10.05. 2006 v 23:08
Ale i když to vezmu fakt objektivně ,tak já ho poslouchám nějakejch osumavacet let a muzikou žiju a zajímá mě.A některý Vaše přeodvážný repliky mně docela baví.Ale to je daný věkem-nemyslím to špatně,ale čím dýl člověk poslouchá,tím víc to do sebe kumuluje-a znalost letopočtů je k ničemu na to jsou knížky.


kryplojed
10.05. 2006 v 23:03
Chlapi ,to je debata vo hovně.Já to trošku pokopnu-Satanek je muj syn je mu nějakejch patnáct a je pravda ,že je krapet hrr..,ale celejch patnáct let poslouchá metal se mnou ,jekejkoliv.Takž si myslim ,že docela přehled má ,ne obrovskej ,ale má -o Vašich znalostech nepochybuju,to v žádným případě a klobouk dolu před prací co zde odvádíte .A ani mu nedělám advokáta ,na toseru ,von se postará.
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.01383 sekund.