HELLOWEEN - Giants & Monsters
To bude nějaký komplex! Trable doma, nebo malý...

HELLOWEEN - Giants & Monsters
Njn, hlavně že ty jsi ten největší borec, co tady...

FEUERSCHWANZ - Knightclub
U tohoto nevím jestli se smát nebo brečet smíchy....

WARMEN - Band of Brothers
Za mne lehké zklamání. čekal jsem po minulé desce...

HELLOWEEN - Giants & Monsters
b.wolf: Když nemusíš Derise, tak si nepouštěj...

HELLOWEEN - Giants & Monsters
Hm, výborný? Slyšels to album? Na smečku kdysi...

HALESTORM - Everest
Mne ten album absolútne nesadol. Nulová energia...

Michael KISKE, Michael WEIKATH (HELLOWEEN) - Každá skladba na desce má své místo
Taky mi přišlo, že Weiki si asi moc rozhovor...

WARMEN - Band of Brothers
Bohužiaľ musím súhlasiť s recenziou.

HELLOWEEN - Giants & Monsters
Jsem rád, že tu zazněla chvála na Under The...












Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax



komentáře k článku RAGE - The Missing Link


- DIURD

Missing Link je zřejmě už navždy zlatý hřeb diskografie Rage (vrchol nejlepší éry, která započala albem Trapped a skončila příchodem Smolskiho). Jedno z nejlepších alb žánru, které obsahuje nesmrtelné heavymetalové pecky (Firestorm, Raw Carres, Refuge, The Pit And The Pendulum, Lost In The Ice - absolutní hity, které prověřil čas).

1. 03. 2012 8:45

- ToPi

Dílo, které nedosahuje hitovosti svého předchůdce, ale i tak vydařená placka. Pro mě je to především takové oťukávání směru, kterým se Rage vydají na dalším albu, ale o tom až příště.

25. 02. 2012 8:41

- Metamorphic Dreamer

Album The Missing Link bych klíďo doporučil někomu kdo se s metalem prvně seznamuje...nazval bych ho univerzálním metalovým albem, které nemůže urazit ani vyznavače tvrdé hudby ani ty co mají v oblibě melodické odnože metalu. Top skladby jsou Firestorm, Nevermore, Refuge, Certain Days a samozřejmě Raw Caress (prostě skvělá a věrná svému názvu). I koncert zaznamenaný na VHS z období TML je výbornej. Řadím tuto fošnu mezi mých 10 nejoblíbenějších (jestli to vůbec jde hodnotit), přikládám pro inspiraci zbylých devět: Chroming Rose - Pressure, Scanner - Hypertrace, Helloween - Keeper of the Seven Keys II, Lost Horizon - Aweking the World, Rage - Reflection of A Shadow, Chroming Rose - Garden of Eden, Symphony X - Damnation Game, Blind Guardian - Somwhere far Beyond, Helloweem - Pink Bubbles Go Ape. A hodnocení? Stejné jako od autora!!!

24. 02. 2012 12:20

1

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Předmět:
Komentář:
Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)


 
Metalforever.info © 2006 - 2025     RSS - články

stránka byla načtena za 0.00517 sekund.