VITACIT - Ze Smetiště až na vrchol scény 1976 - 1987
Zapomněl jsi ještě na Running Wild a Accept,...

ARMORY - Empyrean Realms
Za mě naopak nejen Virgin Steel, ale právě i...

ROCKENFIELD - Unchained
Co jsem četl, tak lidi se v zásadě shodují na Ai,...

VITACIT - Ze Smetiště až na vrchol scény 1976 - 1987
Tohle bylo zjevení. Křížek se sice ještě pořád...

VITACIT - Ze Smetiště až na vrchol scény 1976 - 1987
Dodo s Lacem byli u nás metalové jedničky, když...

DERHEROLD - Arcanum I - Rage
Přes svátky jsem si udělal seznam všech alb své...

MYSTIC CIRCLE - Hexenbrand 1486
Děkuji za recenzi, a vůbec za to, že v dnešní...

HELICON - Helicon
Na poslední slovo seru! Prostě jsme se...

VITACIT - Ze Smetiště až na vrchol scény 1976 - 1987
Těžký scializmus, já byl puberťák, měl velký...

VITACIT - Ze Smetiště až na vrchol scény 1976 - 1987
Je škoda, že Křížek tehdy nenatočil s Vitacitem...












Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax



komentáře k článku MEGADETH - The World Needs A Hero


Proč tolik přísnosti? - Haymar

Tohle album patří rozhodně k nejslabším, ještě spolu s následujícím vejškrabkem The System has failed (což byla v podstatě Mustainova sólovka) v celé diskografii kapely. Na druhou stranu album jako takový není vůbec zlý. spíš je hodně nevyvážený, kde třetina je výborný, třetina průměrná a ten zbytek jsou vycpánky + pár vyloženě přešlapů (viz Moto psycho, a vykrádačka When). Btw: Promises je výborná pecka a pokud si dobře pamatuju, napsal ji právě Pitreli. Jinak mám rád svým způsobem úplně všechny desky Megasmrťáka. Jde o jednu z mála kapel, která za celou svou kariéru nevydala vyloženě blbou placku (což se nedá říct o takový Metallice)

24. 08. 2025 20:31

7,5/10 - Demonick

1000 Times Goodbye, Dread And The Fugitive Mind a Promises sú vraj slabé a druhoradé skladby, ha ha ha, tak som sa pekne zasmial, ale pri tvojich recenziách, to už tak akosi býva :-) Ale poďme späť k albumu, ktorý predstavoval po komerčnom faile Risk, akési znovuobrodenie Megadeth v citeľne pozmenej zostave. Návrat ku koreňom síce nevyšiel úplne na jednotku, ale "hrdina" podľa mna predstavuje dôstojné navrátenie do prvej thrash metalovej ligy. Asi tak polovica skladieb je ozaj na jednotku, ale nájdu sa žiaľ aj podivnosti typu Moto-Psycho, World Needs..., Loosing My Senses a najmä druhá polovica When (tá prvá je výborné psycho, škoda, že neostalo iba pri nej!), kde Mustaine totálne vykráda Am I Evil. Potešil i návrat do hangára 18 - delovica ako hrom, kiežby ju Megadeth opäť oprášili naživo ako v roku 2005. Brutálny artwork, dotiahnutý zvuk - za mňa poctivých 7,5/10, teda rovnaké hodnotenie ako u Risk - každý album je svojím spôsobom pre mňa príťažlivým. Naj skladby: Disconnect, Return To Hangar, 1000 Times Goodbye, Promises

5. 11. 2022 17:12

Souhlas - Ronnie

Souhlasím s recenzentem. Slabé album (dle mého názoru nejslabší v historii kapely), bez nápadu a bez nadhledu. Mustainův marný pokus vrátit se o deset let zpět.

4. 11. 2022 13:08

- Peto

Je to dobré album, možno nie na prvé počutie, ale klasický sound tam cítiť. Mustaine hľadal cestu ako sa vrátiť z experimentálneho obdobia do klasických polôh kapely. Album až tak nenadchne, ale ani neurazí. 8/10.

3. 11. 2022 18:29

- orre

Jiný krok než zpět udělat nemohl! Nešlo jít dál v experimentech. Každá kapela má své hranice, ale opravdu to byl tenkrát kvalitativní sešup, to nejde neslyšet. 7/10

3. 11. 2022 14:43

WNAH - Domy

Delší dobu mi trvalo než jsem si na album zvyknul. Není to rozhodně pecka na první poslech. S recenzentem vlastně souhlasím. Je to taková sázka na jistotu bez špetky překvapení nebo super nápadu.

3. 11. 2022 14:36

1

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Předmět:
Komentář:
Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)


 
Metalforever.info © 2006 - 2025     RSS - články

stránka byla načtena za 0.00739 sekund.