Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


BRUTAL ASSAULT 2024 - 7.-10.8. 2024, JOSEFOV

Line-up hlavních pódií letošního Brutal Assaultu je kompletní – spolu se dny, kdy kapely vstoupí. Přibylo dalších 20 kapel, ani letošnímu ročníku se ale nevyhnuly změny v obsazení.

„Snažili jsme se dostát své pověsti a nahradit umělce, kteří nemohou dorazit jmény stejné věhlasnosti. Stálo obrovské úsilí potvrdit náhrady, ale jsme velice šťastní že je můžeme uvítat v našich řadách. MY DYING BRIDE zrušili svou účast a následně jsme ještě jednali o možnosti je znovu potvrdit, to se ale nepovedlo, proto jako jejich náhradu představujeme kultovní doomaře CANDLEMASS,“ uvádí organizátoři.

PIG DESTROYER byli nuceni zrušit svou účast z logistických důvodů. „Věříme, že je vám nahradíme následující rok. Jako jejich náhrada přiletí do Evropy exkluzivně CEPHALIC CARNAGE, kteří zahrají hned 2 sety: oslavu 20 let desky ANOMALIES a průřez jejich tvorbou… Pure rocky mountain hydro grind from Denver right in your face!“

Další změny nastaly také u AFTER THE BURIAL,
DARKEST HOUR,
DEVIL MASTER
SPIRITWORLD a TEN56., a letos proto nedorazí. Místo toho se můžete těšit na nově potvrzené ACID ROW, AEON WINDS, DEADROOTS, DISTANT, DOOMAS
EXORCIZPHOBIA, IONS, MALLEPHYR, OCEANS ATE ALASKA, PERSEFONE, STELLVRIS nebo TAKE OFFENSE.

Do lineupu přibylo také dalších šest undergroundových jmen: ukrajinští 1914 přivezou svou temnou hudební krajinu 1. světové války, atlantští rebelové CLOAK black s tradicí heavy metalu, skotský „král arcane moshe“ HELLRIPPER přinese svůj black n roll, CHTHE ILIST a WORM pak představí své jedinečné pohledy na death metal a black doom a izraelská SREFA svůj páchnoucí black metal.

Line-up KAL Stage bude ohlášen během následujícího měsíce.




 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.01452 sekund.