HELLOWEEN - Giants & Monsters
To bude nějaký komplex! Trable doma, nebo malý...

HELLOWEEN - Giants & Monsters
Njn, hlavně že ty jsi ten největší borec, co tady...

FEUERSCHWANZ - Knightclub
U tohoto nevím jestli se smát nebo brečet smíchy....

WARMEN - Band of Brothers
Za mne lehké zklamání. čekal jsem po minulé desce...

HELLOWEEN - Giants & Monsters
b.wolf: Když nemusíš Derise, tak si nepouštěj...

HELLOWEEN - Giants & Monsters
Hm, výborný? Slyšels to album? Na smečku kdysi...

HALESTORM - Everest
Mne ten album absolútne nesadol. Nulová energia...

Michael KISKE, Michael WEIKATH (HELLOWEEN) - Každá skladba na desce má své místo
Taky mi přišlo, že Weiki si asi moc rozhovor...

WARMEN - Band of Brothers
Bohužiaľ musím súhlasiť s recenziou.

HELLOWEEN - Giants & Monsters
Jsem rád, že tu zazněla chvála na Under The...












Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax



komentáře k článku REINXEED - A New World


- Hermes

Věz, že po tomto přijde další deska Golden Resurrection, další výkop švédských hitů, něco s Pellekem a pak něco, co kluci udělají na pivu, a opět pozpřehážou nástroje (viz Charlie Shred). Pristi rok. A všechno z teho bude bohuzel stát za ho*vno :(

26. 12. 2013 0:55

- El_guardabosque

Velká škoda, celkem slušně to rozjeli. Majestic a 1912 byly celkem slušně poslouchatelný, ale tohle už je průser. Sice nemam dost informací o tom, co se teď se skupinou děje, ale vidim to na rozpad. Pochybuju, že po tomto přijdou s nějakou peckou.

25. 12. 2013 14:49

- GNT

Poslechl jsem si tu skladbu s videem: těžký průměr, sloka i refrén jsou takřka prosty jakékoli smysluplné melodie. Jinak jsem slyšel jen teaser a asi dvě skladby ve Větrníku - většinou střední tempo, tu a tam speedový refrén, což platilo už na předchozím albu. Vysoká frekvence alb (na dnešní dobu, v 70. letech vycházely skupinám i dvě alba za rok) může být jednou z příčín upadající kvality, ale také ne, kolikrát skupina vydává alba po 4 a více letech a kvalita se také nedostaví. T. Johansson je však takřka výhradním skladatelem, textařem, aranžérem atd., neustále obměňuje složení kapely a asi si do ničeho nedá mluvit - k čemu to vede, viz např. Running Wild, také - už šesté album (nehledě na 3 alba G. Ressurection) vydává u malé personálně spřízněné firmičky s omezeným rozpočtem a zřejmě i menšími nároky na tvůrce, mix, mastering aj. Možná, že tady je jeden z hlavních důvodů - ReinXeed jsou v podstatě stále lokální kapelou a nemají prachy (nebo je nechtějí vydat, křesťané bývají spořiví).

19. 12. 2013 6:28

- Soichiro Honda

Z albumu stojí za pozornosť fakt iba Journey Home (tá je ale výborná), inak škoda reči, všetko je povedané v recenzii.. Nový album každý rok?.. hmm tu je výsledok. Tento rok Pellek so svojim výborným albumom Reinxeed totálne prevalcoval

18. 12. 2013 23:54

Od téhle smečky - b.wolf

jsem kdysi slyšel 1912 a za moc to nestálo (a to prý je nej album), takže tohle musí být extra děs...

18. 12. 2013 15:59

1

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Předmět:
Komentář:
Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)


 
Metalforever.info © 2006 - 2025     RSS - články

stránka byla načtena za 0.01462 sekund.