15.11.2018
LIMP BIZKIT
Začíná se znovu mluvit o tom, že sedm let stará ..více

15.11.2018
ABBATH
O slovo se hlásí bývalý frontman norských ..více

15.11.2018
MERCURY RISING
Krátce po vydání desky "The Rabbit Hole" se tito ..více

14.11.2018
FROZEN LAND
Nový singl z debutového počinu finské ..více

14.11.2018
GLORYFUL
Německá heavy-powermetalová formace vydá 19. ledna nové ..více

14.11.2018
GATES OF PARIS
Brány Paříže jsou názvem nového projektu skladatele a ..více


FROZEN LAND - Frozen Land
Dokázal bys lidem, co nežijí v galaxii 1, 4. 9, ..

VYMÍTAČ - 7.11.2018 - Rockopera Praha
Souhlasím s recenzí, strhující představení, ..

MY DYING BRIDE - Like Gods Of The Sun
Doma mám snad ještě Spark s velmi pochvalnou re ..

SUPREME MAJESTY - Danger
album, další parádní zářez. 9/10 ..

Ace FREHLEY - Spaceman
Tak jsem asi hluchoň, ale já to po pár písníc ..

FROZEN LAND - Frozen Land
Vidim to trosicku jinak .nepuvodnost 1.celkem za ..

NOSTRADAMEUS - Hellbound
Skvělá recenze, ale nezmínit "Seven"? To je hř ..

NOSTRADAMEUS - The Prophet Of Evil
Jsem jediný, komu ten zpěvák chvílemi připom ..

LORDI, FOLLOW THE CIPHER, SILVER DUST - 8.11.2018, Roxy, Praha
V Pardubicích toho moc není a lidi tak dokáží ..

VEONITY - Legend Of The Starborn
První placka bylo zjeveni tedy az na nic moc zpe ..
Za poslední měsíc:
Co právě posloucháme?
933x

BRAINSTORM - Midnight Ghost
769x

AXXIS - Monster Hero
691x

MADDER MORTEM - Marrow
662x

ORION´S REIGN - Scores Of War
643x

SOULFLY - Ritual
631x22.11.2018
TONER LOW, DĚTI DEŠTĚ, RATO TRISTE..
Modrá Vopice, začátek od:19:00, vstupné:

01.12.2018
MATER MONSTIFERA, DOOMAS (Sk), F.O.B...
České Budějovice - MC Febrika, začátek od:19:00, vstupné:

08.12.2018
MARDUK (Swe-Black Metal), ARCHGOAT (Fin-Black Metal), VALKYRJA (Swe-Black Metal)..
Plzeň-Božkov-Hospoda pod kopcem., začátek od:16:00., vstupné: 600 Kč-na místě 700Kčlánků celkem: 6633
recenzí: 5400
reportů: 536
rozhovorů: 363

Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax

komentáře k článku Daniel KROB - Šachmat


Daniel Krob: zbytečnost - Majk

S čirým zoufalstvím čumím, že Krob si přivlastnil Kreyson a považuje se za zakladatele této kapely. :D :D :D S novým Kreysonem (který je vlastně jen krádež) dokonce chystá novou desku. Je vidět, že tenhle chlap neumí nic jiného, než se přižuvovat na slávě cizího. Nechápu toho člověka. Nejvíce mě teď dostalo cituji "turné bylo skvělé. měli jsme skoro všude vyprodáno!" ...a pod tím je napsáno, že jeli jako předkapela Škworům. :D :D :D opravdu si Dane myslíš, že tam přišli lidi kvůli Tobě? :D :D :D

9. 11. 2018 19:53

Zloděj a srab!!! - Jaromír Dušek

Tenhle člověk mi takovým způsobem vypadl z oka od chvíle, co se začal prohlašovat za zakladatele a skladatele kapely Kreyson, skladatele kapely Arakain a následně totálního zloděje, který na přelomu milénia totálně okopíroval Křížkův Damiens a teď? Kreyson! Nechápu, kde v sobě bere drzost tenhle nemakačenko. Když chválí, tak jen sebe a bez něho by určitě žádný Kreyson ani debut Arakainu, nevznikl, že?! :D Pro mě bezesporu nejhorší česká rocková persóna. Už se na to vyser a jdi si létat s letadly. V hudbě akorát všechno mrvíš. PS: Škoda, že Kroc nabídku zlodějny přijal, ale ten už také patří mezi dno českého metalu, takže každý svého štěstí strůjce. To už radši ten zpraskany Walda Gang, než Kroba!!!

25. 02. 2018 8:14

naprostej souhlas, Frankie to - Monsterfuck

Krob je kytarista a tam to končí. Zpěvák podprůměrnej, skladatel průměrnej. Snaží se žít z bývalý slávy Arakainu a Kreysonu, všude se chlubí že je zakladatel Kreysonu, autor obalu první desky, loga a kdovíčeho ještě, ale jediný co dokázal je ukrást si doménu Kreyson.cz a stejnej název pro svý s.r.o. i když s Kreysonem nic společnýho nemá. Deska Motýl byl propadák a trapnost, hloupej pokus prorazit jako bloďatý diblík pro holčičky a teď tu máme Daniela opět v metalovém světě, kde si ho pamatujou alespoň ti co byli v devadesátých letech trochu při smyslech, ale to co tu nabízí je prostě slabý. Back to 80\\\'s Daniel.

10. 10. 2014 1:46

Další sračka - thrasher

Nevím, co vedlo Kroba k vydání další desky. Opět nic neříkající texty, skladby nedržící pohromadě aranžérsky ani hudebně, jediný pozitivum je Krob jako instrumentalista. Hrát nezapomněl, ale zpívat ani skládat se nenaučil.

8. 09. 2014 14:05

Zde jsou povolené jen negativn - Kuba

Koukam ze Kolik sedi na diskuzi a hlídá vse pozitivni o Krobovi!!! Jakmile se objevi pozitivni nazor tak si to pise Krob???? Koliku nejsi trochu samotar nekde v temné v jeskyni??? Posli sem neco co jsi sam vytvořil ...obraz, pisen, text...cokoliv ..at se ukážes ..jsem na tebe zvedav. joooo a nejsem Krob ani jeho PR

29. 08. 2014 13:52

To Dariush - Kolík

To je příspěvek Krobova PR oddělení? Nebo si to sem píše Krob sám? :-)

29. 08. 2014 10:29

Moje otázka - Dariusz

Jsem velmi rád, že Daniel dělá, co chce a co se mu líbí. Je tichý, lyrický, a pokud je to nutné, víc dravý. Zpěv a texty jsou jeho výhodou, je to nemožné padělat. A dobře se hodí na hudbu, a to je to, o co jde. Mohl zpívat texty jiných lidí a také zpívat o něčem jiném, ale nechce. Technicky - bezvadný, Dan je velmi všestranný kytarista a chtěl to ukázat mícháním různých žánrů na jednom albu. To může být vykládáno jako výtka, ale takový byl nápad autora. To je těžké s něčem srovnat, to je prostě Daniel Krob.

29. 08. 2014 8:44

DK-Live in Futurum - Jiřina Melena Drummer DK

V současnosti to je live asi takto viz odkaz https://www.youtube.com/watch?v=JeSfXFOrxVk

18. 08. 2014 22:45

Rob - Crust

Tak dík, kdybys mi to neozřejmil, asi bych navždy bloudil ve zmýlených temnotách nevědomosti. Měl jsem na mysli toto: https://www.youtube.com/watch?v=Co5sevKuFBI Má to působit jako záznam z koncertu, ale přitom je to zvuková stopa z desky. Nevím, jestli to i na koncertech doopravdy hráli z playbacku, to by museli říct pamětníci, ale na mě tohle rozhodně působí, že je to záměrné (rozuměj, že to není jen video záznam z opravdového koncertu + domíchaný zvuk z desky).

18. 08. 2014 14:22

To Frankie - Kuba

Pekna prednaska Franku, muzes nam sem poslat nejaky tvuj hudebni počin??? Taky by mne zajímalo jestli by jsi to takhle dokazal rict Krobovi nekde na koncerte? Docela rad bych u toho byl...

18. 08. 2014 13:31

můj názor - Frankie

Daniel Krob byl kdysi členem něčeho, co fungovalo a mělo to jméno... Po čase (celkem dlouhém čase) dostal opět chuť postavit se na podia a spolehá na jméno z minulosti a snaží se těžit z něho... Za mě jako za muzikanta i posluchače: 1) zvuk - o ničem . nástroje se v nahrávce vůbec nepojí a nevytvářejí tak dojem kompletnosti - má tam tzv "frekvenční mezery" . Samostatně může sice nástroj znít dobře, ale při celkovém mixu to DK prostě nefunguje a nehraje jako celek ... Hodnocení zvuku : 4/10 (80% kapel si v domácích podmínkách udělá podobný zvuk - ne li lepší) 2) muzikálnost - taky mi trochu příjde, že Dan býval lepší muzikant a tahle nahrávka je jakýsi podprůměr... Když už instrumentál, tak takový aby ukázal svůj potenciál a potenciál spoluhráčů ... takhle to vypadá jako zaplácnutí mezery na Promu - bohužel ničím zajímavým ... 6/10 3) Zpěv - ač mi není Danův hlas ničím blízky ani příjemný , nevidím problém v jeho projevu. Nějaké nepřesnosti samozřejmě slyšet jsou i na nahrávce, nic méně je to jeho vizitka.. Nekomu může jeho atypický zpěv vadit, nekdo v něm může vidět zase originálnost - ala Ozzy .. Ozzyho hlas se taky ne každému posluchači líbí . 6/10 4) Texty - KÁMEN ÚRAZU ... Dane, nevím jestli tohle budeš číst a nebo ne, ale i tak to sem napíšu ... Vybral sis žánr co je Ti blízký a snažíš se jim zalíbit posluchačům... Zpíváš česky aby si měl co největší možnost zaujmout ty naše české kolikrát "tupohlavé" fans , tak mi vysvětli na ktrého chuja zpíváš o takových volovinách ??? Když už chceš dělat kvalitní muziku a v češtině, tak prosím Tě textově o něčem normálním ... Nerad Ti to říkám, ale Tvoje texty na mě působí jak obrázek dítěte ze školky ... S tím rozdílem ovšem, že dítě ze školky nespolehá na svoje jméno spojené s Arakainem a Kreysonem a díky němu se nesnaží přes kamarádíčkování s Daronem a dalšíma promotérama dostat se na velké akce ... Zkus nad tím prosím Tě zauvažovat a vzít si to k srdci - třeba to bude ku prospěchu ... Žádná zášť ani nic podobného, ale až budeš hrát svou vlastní "kvalitní muziku" a budeš díky ní jezdit po velkých akcích a mít úspěchy - tak pak všechna čest... Teď spoleháš jen na jméno, kde doufáš , že zakryje ten hudební polotovar , který nabízíš do světa.. S pozdravem Frankie

18. 08. 2014 12:19

- Hellhammer

https://www.youtube.com/watch?v=JYjIlHWBAVo pro příklad živého klipu..Samozřejmě je to doupraveno ve studiu, ale rozhodně bych si netroufl říct, že je to playback..

18. 08. 2014 12:14

- Hellhammer

Běžný klip je playback, ale živý klip většinou nejede "z magneťáku" ale natáčí se opravdu živě.. Pak se do něj samozřejmě zasahuje v post úpravě ve studiu, ale původní základ je natočen většinou živě..

18. 08. 2014 12:13

..Crust: - Rob

Ke klipu se vždycky jede z playbacku..a je jedno jestli je "živej" nebo "mrtvej"..:-)

18. 08. 2014 10:56

Paráda! - mr.deadhead

Mně se deska velice líbí! A hlavně má parádní zvuk!

18. 08. 2014 10:50

- Crust

Heh, na magneťák, to musela být pecka, když se třeba zasekl, nebo sežral pásku. A pak když to pustili znova, tak na té pomuchlané pásce Ládikovi mutoval hlas. No nicméně žerty stranou, třeba na "živém" klipu k Zlatýmu chlapci jede fakt z playbacku a jsou k tomu domixované ovace publika, pokud si dobře vzpomínám.

17. 08. 2014 21:47

To Milhaus - Kuba

Mam taky jednu perličku ...Krizek zpíval v 90 letech dve cele turné na playback, potvrdili to postupně a nezávisle na sobe vsichni bývali členové Kreysonu. Kapela hrála zive a Zpev sel z magnetaku.

16. 08. 2014 17:37

- Bubák

Já se musím týhle desky zastat, mně se líbí, nechápu co kdo může mít proti týhle muzice a i texty mě příjdou docela ok. Jiná kapitola je zpěv. I přes nesporné Danovo zlepšení, jsem mu to hned po poslechu novinky psal, jestli není na čase se poohlídnout po zpěvákovi. A kdo tvrdí, že Dan neumí hrát na kytaru, je u mě buďto pako nebo sám umí hrát jako Hendrix. Milhausovi přeji příjemný poslech Argemy. (prosím nezaměňovat s kapelou Exargema). Já osobně si raději pustím toto. Hodnocení recenze i recenzi samotnou bych viděl jako přiměřené.

15. 08. 2014 7:37

- Savapip

to Kolík: má filozofie je taková - zrecenzovat všechny fyzické nosiče, které do redakce dorazí, když už si s tím kapely dají tu práci (daří se zhruba na 90%, některé styly prostě nedáme...), pak zrecenzovat většinu toho, co dojde do redakce v eletronické podobě (to se daří tak na půl, kdyby se to dařilo víc, asi bys tu hlášku o zbytečných recenzích psal častějc, ale zas by nám lidi nenadávali, že všechno chválíme) a pak taky napsat to, na co se člověk těší, z čeho má raodst... a když to nakombiuješ, tak se to všechno prostě stíhat nedá. Navíc na pojem "zásadní" metalová nahrávka může být dost rozdílný náhled, takže i kdybysme se přetrhli, stejně se nezavděčíme všem, a tak asi ještě chvíli zůstaneme u toho formátu, který praktikujeme :-)

14. 08. 2014 19:10

- Milhaus

Křížek v jednom rozhovoru tvrdí, že Krob nehnahrál na album Kreysonu ani na první Křížkovu sólovklu ani notu, prý ho producent vyhodil. Nevím co je na tom pravdy, o Křížkovi si myslím svoje. Sóla na Arakainu jsou v pohodě. Na novejch nahrávkách mi příjde, že DK zapomněl hrát na kytaru :-) Sorry za rejpání, ale já fakt nechápu, jak tohle může někdo s vážnou tváří ohodnotit 5/10. To už bych si radši pustil Argemu než se takto mučit.

14. 08. 2014 15:18

1 2 >>

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Předmět:
Komentář:
Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)


 
Metalforever.info © 2006 - 2018     RSS - články

stránka byla načtena za 0.0706 sekund.