23.01.2021
FEAR FACTORY
Po kytaristovi a současném neomezeném vládci této ..více

23.01.2021
SUZI QUATRO
Legendární americká rockerka dva roky po šestnácté ..více

23.01.2021
LABYRINTH
Fanoušci italské powermetalové formace se dočkali ..více

23.01.2021
CRYSTALLION
Německá kapela po delší době přichystala novou ..více

22.01.2021
PHIL X AND THE DRILLS
Současný kytarista Bon Jovi Phil X nezapomíná ani na ..více

22.01.2021
THE DEAD DAISIES
Ve chvíli, kdy kapele vychází album "Holy Ground" bylo ..více


WOLFHEART - Constellation of the Black Light
Tak jsem si dal opáčko všech desek Wolfheart a ..

Redaktorská bilance roku 2020 - Pepsi Stone
Dajte prosím tomu psychopatovi už niekto BAN, le ..

Redaktorská bilance roku 2020 - Supermartonátor
Koukl jsem, že to mělo být asi k diskuzi u Peps ..

Redaktorská bilance roku 2020 - Supermartonátor
To Supermatonator : Chápu, že si ten koncert t ..

Redaktorská bilance roku 2020 - Supermartonátor
Nezlob se, úplně nerozumím k čemu se tvůj př ..

Redaktorská bilance roku 2020 - Supermartonátor
A dvd live koncert Blind Guardian - Imaginations 2 ..

Redaktorská bilance roku 2020 - Pepsi Stone
Lepší stream koncerty než nic ! Podle mě konce ..

Redaktorská bilance roku 2020 - Pepsi Stone
Live stream koncerty? To je snad nějaká sranda? ..

Redaktorská bilance roku 2020 - Pepsi Stone
Nechápu, že vám tam chybí Live stream koncert ..

Redaktorská bilance roku 2020 - Moloch
Jak to že vám tam chybí Titanic Live stream kon ..
Za poslední měsíc:
WHITESNAKE - Trouble
2658x

WHITESNAKE - Lovehunter
2624x

IRON MAIDEN - Nights Of The Dead, Legacy Of The Beast: Live In Mexico City
2597x

ORLÍK - Lesk a bída doby revoluční
1715x

SEBASTIEN - Integrity
1647x

WHITESNAKE - Ready An` Willing
1615x

článků celkem: 8112
recenzí: 6676
reportů: 573
rozhovorů: 460

Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax

komentáře k článku FATES WARNING - Long Day Good Night


- NDR

Ano, vrele suhlasim s Minstrell, pokus o historicke okienko je (vo vsetkej ucte sa ospravedlnujem za expresivny yyraz) neskutocna kravina - druhy DT, Pleasant... slabsi album s nudmymi momentmi :))) Pepsi by asi proste nemal recenzovat Fates, je to velmi specificka kapela a hudba, a mozno prave z tohoto dovodu plati za ikonu zanru, na rozdiel od od hlupuckych vyplodov mnohej ostatnej konkurencie...

14. 01. 2021 14:18

A Pleasant???? - minstrell

Normálně na recenze nereaguju bez poslechu novinky, ale tady to fakticky nešlo. Novinku začínám poslouchat až při psaní tohoto, ani nevím, jak to nazvat. Sakra chlapi tvrdit, že A Pleasant shade of grey je slabší, to už vyžaduje hodně odvahy. Srovávat je s Queensryche, kteří byli na vrcholu na přelomu "osmiček a devítek", Nebo DT, kteříí zase svůj kreativní vrchol zažili v r.1994 s albem Awake je značně zcestné. Nevím kolik bylo lepších progresivních alb v r.1997, ale Pleasant... natrhla pomyslné řitě jak DT s lehce komečním Falling...., tak Queensryche s tendenčním Hear in the.... Disconected pak dokázal znovu úspěšně zaútočit a aspoň v mých očích je lepší než DT s jejich Scene from...., které sice mám rád, ale přesto ho považuju spíš za další sestupný článek (po následujícíh Six degrees... a Train of...jsem s kapelou více -méně skončil) O nezáživném albu Q2K od Queensryche se radši bavit nebudu. Sorry chlapi, ale průměr si opravdu představuju jinde. No pomalu se při psaní dostávám dál i u poslechu novinky. A asi ano, v rámci diskografie se může jednat o tak nějak průměr. Jenže, zatímco FW jsou jak Himaláje, nebo dobře Alpy a novinka může být jeden z menších kopců v pohoří, tak jiné kapely na tuto průměrnou nadmořskou hladinu nedosáhnou ani se svými nej alby. Takže výslednou známku můžeme akceptovat pouze v rámci diskografie kapely, a myslím, že by to mělo být zdůrazněno.

31. 12. 2020 20:29

- Savapip

Tohle téma je věčné a kdybychom ho zhruba tak jednou do roka neřešili, bylo by zjevně něco špatně… Kdyby na to byl čas, s ohromnou chutí bych zavedl tabulku, kde by všichni redaktoři hodnotili všechna alba, to by byla teprve divočina! Vždyť je to normální (a hezké), že na tak bohatý svět, jako je hudba, máme každý své názory, svoje pocity, svoje kritéria. Muziku nezměříš, patrně nikdy se nestane, abychom se všichni stoprocentně na něčem shodli, takže už se „těším“ na to, že do roka a do dne tady bude podobná diskuze znovu.

31. 12. 2020 9:12

- Pepsi Stone

Kolega Pagan to vystihl naprosto přesně. Recenzi na Fates Warning jsem psal já a jelikož mě jejich nopvá deska neoslnila a považuju jí za jednu z jejich nejslabších, proto jsem jí dal hodnocení 6. Sebastien psal kolega Moloch, který jejich desku prostě považuje za skvělou a udělil jim hodnocení takové, jako udělil. Já bych v jejich případě tak vysoko rozhodně nesáhl a nedovedu přesně odhadnout, jestli bych v bodování šel na úroveň Fates Warning nebo níž.

31. 12. 2020 8:05

- Pagan

To by byla cesta do pekla - nejsme politická strana, abychom museli mít konzistentní názor, a kdyby po mně někdo z redakce jednou jedinkrát chtěl úpravu hodnocení, odešel bych na hodinu. Naštěstí se to za 10 (nebo kolik) let, co sem píšu, nestalo.

30. 12. 2020 20:45

- FWX

Sebastien za 9,5 a Fates Warning za 6 ??? Ale no tak, chlapci, když už to individuální hodnocení někomu z vás takhle extrémně ulítne (ať už nahoru nebo dolů), neměli by ho v zájmu celku ostatní kolegové aspoň trochu usměrnit? Protože takhle je to už opravdu taškařice.

30. 12. 2020 20:40

- orre

Novinka se zatím jeví jako nejslabší nahrávka s Alderem. Samotný Ray navíc nepodal zvovna oslnivý výkon a celková délka tomu taky nepřidá. Ale jak říkám, zatím!

30. 12. 2020 9:13

- JT

Vynikající kapela. Je pravda, že novinka není bůh ví jak úžasná. Jen k historii - A Pleasant Shade Of Grey jako slabší nahrávka? To je naprostá kravina. Je to přesně naopak. Jedno z nejlepších progresivních alb vůbec. A vypíchnul bych i skvělé Disconnected. Za mě tedy asi tak.

30. 12. 2020 6:12

1

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Předmět:
Komentář:
Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)


 
Metalforever.info © 2006 - 2021     RSS - články

stránka byla načtena za 0.80472 sekund.