15.04.2021
TOTO
Americká legenda vydá záznam zajímavého session, které ..více

15.04.2021
EXODUS
Americké thrashmetalisty zaskočila zpráva o zdravotním ..více

15.04.2021
DESTRUCTION
Už dva roky uplynuly od vydání alba "Born To Perish", ..více

15.04.2021
HIRAES
Melodický death metal je doménou této německé pětice, ..více

15.04.2021
HOT LAUNDRY
Vyznavači garážového rocku a hudby šedesátých let ze ..více

15.04.2021
ROT AWAY
Dánská čtveřice, pohybující se na rozmezí death ..více


MOONSPELL - Hermitage
Ještě k tomu srovnání s posledními PL. Jejich ..

MOONSPELL - Hermitage
Já se přiznám, že mě album zatím nijak moc n ..

MOONSPELL - Hermitage
Děkuji všem. Za pochvalu a jsem moc rád, že se ..

URIAH HEEP - Look At Yourself
Mě nalákal ten obal, dodnes ho mám rád :-) ..

URIAH HEEP - Look At Yourself
Kdysi, už je to strašně dávno, jsem četl napr ..

MOONSPELL - Hermitage
Do téhle desky jsem se dostával asi týden při ..

MOONSPELL - Hermitage
VH - vnímám to stejně - včetně srovnání s P ..

MOONSPELL - Hermitage
Skvělá recenze na úžasnou desku. Líbí se mi, ..

MOONSPELL - Hermitage
Echoes zine - redaktorské ozvěny březen 2021 .. ..

MOONSPELL - Hermitage
redaktor Shnoff - rubrika Shoutbox ..."Fernando a ..
Za poslední měsíc:
COVERDALE/PAGE - Coverdale/Page
3147x

LED ZEPPELIN - In Through The Out Door
1825x

DEBUSTROL - 33 let Antikrista
1680x

Ronnie ATKINS - One Shot
1551x

FIGHT - War Of Words
1205x

SMITH/KOTZEN - Smith/Kotzen
896x

článků celkem: 8313
recenzí: 6847
reportů: 573
rozhovorů: 481

Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax

komentáře k článku WHITESNAKE - Restless Heart


- V.

Tou dobou jsem myslel devadesátky. A z těch za mě jednoznačně Gary Moore, Eric Clapton, Mad Season, Jeff Buckley, The Temple Of The Dog... I deska Coverdale/Page mě baví víc. Každopádně je mi Restless Heart sympatičtější než dnešní tvorba Whitesnake. Ale každý to máme jinak, to je v pořádku :-)

4. 03. 2021 21:26

Véčko - JonathanGray

Mě by zajímaly ty lepší blues rocková alba z 97 roku. Aspon pět kousků. Díky

4. 03. 2021 20:37

- V.

Díky bohu, že Black Sabbath, Led Zeppelin či Deep Purple žádnou Here I Go Again nemají :-)

4. 03. 2021 18:46

9 bodů a naprostý souhlas - Deny

s Kolíkem, WS i Jonathanem. Výčitky recenzenta jsou úplně zbytečné, hodnocení desky zbytečně nízké. Kua! Co by jiná libovolná kapela dala za takové hudební nápady. A že na albu chybí tutový hit? No a co? Kolikrát superhitů mají dohromady na všech deskách Led Zeppelin, Van Halen, Black Sabbath nebo Purple, které nesou srovnání s Here I Go Again? Asi tak podobně - spočitatelně na prstech jedné ruky. Není proto divu, že nemohou být na úplně každé desce. Takže i v tomto případě dát za nehitovost a údajnou nepřesvědčivost těch tří jmenovaných songů - je prostě malicherné. A to jinak Pepsiho recenze čtu rád. Ale tady fakt se sedmičkou ujel.

4. 03. 2021 18:06

- rumcajs

Za mě velmi dobrá deska s neopakovatelnou melancholickou atmosférou. Není sice úplně vyrovnaná, ale povedené kousky jsou fakt perly a špatná skladba tady není. Je pravda, že kdyby deska byla kratší, asi by vyznělal lépe, ale i tak jde o řádnou porci exkluzivního bluesrocku. Dávám 8.

4. 03. 2021 17:18

- JonathanGray

Recenze může být sebelepší, ale když je nekonzistence v hodnocení, jde to celé do kytek. Samozřejmě že to je skvělá deska a už nikdy David nepřišel s tak kvalitnimi písněmi. 9/10

4. 03. 2021 12:18

WS - WS

Opět souhlas s Kolíkem. Kdyby vydali další ve stylu dvou předchozích, bude to úplně špatne, a když se prostě změnili, je to taky špatně..klasika. A vyčítat donekonečna někomu, že pořád není na své laťce, kterou dosáhl v njlepších letech je z mého pohledu taky velice divné. Spousta neustále adorovaných pěvců nesahá Coverdalovi v jeho nejslabších chvílích ani po kolena nikdy za celou kariéru, a takových je opravdu dost. A nejsme na Olympiádě, aby pořád musel být jen ve výškách jako za mlada. Jeho barva hlasu a charisma jsou stejně pořád úžasné dodnes. A ti co ho nenávídí, jako hater Merhaut a spol, tak ...lalala :-) 8,5

4. 03. 2021 12:06

- Pepsi Stone

Vidíš, a když jsem se na to zeptal Adriana Vandenberga, jestli to není spíš Coverdaleova sólovka, tak se skoro urazil :-))))

4. 03. 2021 12:05

- orre

Tuhle desku jsem nikdy nebral jako Whitesnake. Je to pro mě sólovka Davida a je to takové zaprděně utahané a důchodcovské na tu dobu. Byly to divné roky na podobnou muziku.

4. 03. 2021 11:34

- V.

Na mě tato deska působí právě nemastně, neslaně. Poslouchá se dobře, ale nic výrazného ve mně nezanechává... V té době podle mě vyšla daleko lepší rocková/bluesová alba.

4. 03. 2021 10:07

- Pepsi Stone

Restless Heart jsem slyšel snad ještě před jejím vydáním a jakéhosi advance tape a tehdy, v roce 1997, mi přivodila tak velké zklamání, že to snad ani nejde popsat. Postupem času jsem ji ale proposlouchal a dnes jí beru jako dobrou desku. Rozhodně mi nevadí návrat k blues, ovšem problém je ten, že není ve formě Lovehunter And Ready An Willing. Nemyslím te´d výraz, to je v pořádku, Coverdalovi převce jen už přibývaly roky, ale spíše mám na mysli sílu jednotlivých skladeb. A jestliže jsem dal Slide It In a 1987 desítku, Slip Of The Tongue devítku, nemohl jsem zde nic jiného než sedmičku. V době vydání bych šel ještě o bod níž. Přesto je to album, ke kterému se jednou za čas rád vracím, alespoň k jeho částem.

4. 03. 2021 9:04

Zatím největší úlet... - Kolík

...v hodnocení diskografie WS, který vyústil v poněkud nefér hodnocení. Jestli Cant Go On, Youre So Fine a Your Precious Love jsou nepřesvědčivé skladby, tak to si potom, milý Pepsi, škrtni dva-tři body ze své libovolné recenze mimo WS, protože podstatně méně přesvědčivých nebo dokonce podprůměrných skladeb je na deskách, kterým běžně dáváš neslaných nemastných 7/10, naprostá většina. A nebo je to naopak. Hodně špatně jsi tyto tři věci poslouchal. Restless Heart je výborné album, je jen prostě jiné, než jeho dva předchůdci a docela logicky. Změnila se doba, hudební průmysl, vkus fanoušků se posunul do jiných sfér. Návrat ke klasickému blues v moderním kabátku Davidovi a jeho spoluhráčům velmi sluší. Deska je pestrá a nabitá výbornými skladbami, takřka bez slabin. Jediné, co ji chybí, jsou superhity, jako Fool For Your Loving na Ready And Willing. Proto za mě 9/10.

4. 03. 2021 8:29

1

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Předmět:
Komentář:
Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)


 
Metalforever.info © 2006 - 2021     RSS - články

stránka byla načtena za 0.59523 sekund.