komentáře k článku EXODUS - Force of Habit


5/10 - Demonick

Pre mňa takmer nedopočuvateľna zalezitost, pri ktorej vždy v polovici zaspim a nepamätám si skoro nič. Cele je to väčšinou hodené do stredného tempa a skladby su si podobné ako vajce vajcu, s vynimkou náklepu Feeding Time in Zoo. Kapela ako keby nevedela čo hrať, raz citit ozveny akeho si blues, rock n rollu, groove metalu, sem tam stary dobry thrash... do toho otrasny cover od RS skoro na úvod celej kolekcie. Ani sa nedivim, že to kapela radšej zabalila...

26. 10. 2023 20:34

Dobrá deska - David Svoboda

Nejzvláštnější deska této Legendy. Vůbec se nedivím, že po jejím vydání přišel rozpad. Nicméně s odstupem let jde o vlastně nejzajímavější, nejbarevnější a rozhodně nejvíce jinou a osvěžující desku této Legendy až do dnešních dní. Úvodní prda Thorn In My Side je moje moc oblíbená. Deska, která si zaslouží soustředěný a opakovaný poslech a vlastně buďme rádi, že vyšla. Protože nebýt následného rozpadu ( a bohužel i Paulovi smrti), tak se nedočkáme výborných desek, které kapela vydala po roce 2004. Za mě 9/10.

20. 10. 2023 6:26

Náhodu - Domy

Shodou okolností jsem si zrovna tohle album nedávno pořídil. Mě to docela baví. Je to trochu pomalejší než předchozí alba, ale nevadí. Jen ten cover od Rolling Stones, ten bych opravdu klidně oželel. Za mě slušnej materiál.

19. 10. 2023 21:46

- orre

Tuhle recenzi už snad ani nejde komentovat! Groove metal!!?? Takový blábol jen tak nenajdeš!! 70 minut nudy? Co potom Exhibit? To není 70ti minutová nudá? Nejhorší je, když recenze píše člověk, který těm kapelám vůvec nerozumí (viz Testament). Štěpničko, proboha, klasiku vynech!! Prosííím! Takové články táhnou Metal Forever ke dnu a že jich poslední dobou nebezpečně přibývá.

19. 10. 2023 20:41

1

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Předmět:
Komentář:
Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)


 
Metalforever.info © 2006 - 2023     RSS - články

stránka byla načtena za 0.07276 sekund.