komentáře k článku OBITUARY - Slowly We Rot


- htaedas

Tardyho hlas spolu s hlasem Schuldinera byl v dané době nejoriginálnějším ve svém oboru, respektive stylu. Ostatní povětšinou hluboce chrochtali. Tardyho zpěv taky bylo ale jediné, co mě ke kapele táhlo. Hudebně jsem kapele tehdy vyloženě nepropadl a skončil s ní po albu The End Complete, protože to na mě prostě bylo povětšinou pomalý. I tak si ovšem rád jejich alba připomenu nebo spíš vůbec poprvé poslechnu.

9. 11. 2023 13:21

- rainmaker

Super seriál! Nejvíc se, ale těším na recenze alb z roků 97 - 09, přestože Obituary mám hodně rád, tak tyto alba nemám vůbec naposlouchaný a třeba díky seriálu si k nim najdu cestu.

9. 11. 2023 8:51

Že by nový seriál? - David Svoboda

Debut Obituary byl a je něco jako náraz asteroidu. Absolutně originální deska a jeden ze základních stavebních kamenů Death Metalu. John je ukázka toho, že v Death Metalu se dá Zpívat chorobně a hnilobně, a přitom je zpěvákovi rozumět každé slovo. O hudbě není třeba pochybovat. Absolutně svébytný originál do dnešních dní, neexistuje na světě kapela ani vzdáleně podobná Obituary. Jeden z nejzásadnějších debutů a jízda od začátku do konce. Kombinace Celtic Frost, Slayer, Possessed a obrovský kopec vlastního koření, to jsou Obituary až do dnešních dní. Dvanáct kultovních šlehů zabíjí i po tolika letech.Neopakovatelná záležitost, která předznamenala ještě větší klenoty. Debut jako hrom, 10/10

9. 11. 2023 7:59

1

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Předmět:
Komentář:
Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)


 
Metalforever.info © 2006 - 2023     RSS - články

stránka byla načtena za 0.07745 sekund.