HT už netrpělivě přešlapují na hranicích!
Slovenská punková legenda HT se rozhodla, že se konečně vydá směrem na západ a představí českým hudebním fanouškům nejen své aktuální album Absinth, ale také začne v Čechách a na Moravě zhusta koncertovat. Prvním krokem je určitě Hodokvas tour 2008, na kterém se spolu se skupinou HC3 vystoupí v roli předskokana skupině Horkýže slíže.

Skupina HT vznikla v roce 90 původně pod celým názvem Hoten Toten. Od té doby vydala už celkem šest alb a odehrála stovky koncertů po celém Slovensku. Jejich přímočarý punkrock s emo prvky, jak by asi styl HT neomylně zaškatulkovali hudební kritici, baví pravověrné pankáče všech generací. A nejen je.

Chcete vidět nejnovější videoklip HT? Tak klikněte zde, chcete vidět videoklip HT s Miss Slovenko 2005 Ivicou Slávikovou? Tak klikněte zde.

Další info, hudební ukázky atd. najdete na této, případně i na této adrese.

Nejbližší koncerty v Čechách a na Moravě:
5.3. Ostrava - RnB Hodokvas tour
6.3. Opava - RnB Hodokvas tour
7.3. Uherské Hradiště - RnB Hodokvas tour
8.3. Nová Ŕíše - DK RnB Hodokvas tour
14.3. Kroměříž - MC Slady RnB Hodokvas tour
15.3. Česká Třebová - ND - RnB Hodokvas tour
9.4. Olomouce - AMC klub RnB Hodokvas tour
10.4. Brno - Semilasso RnB Hodokvas tour
12.4. Rožnov p.Radhoštěm - DK RnB Hodokvas tour
24.4. Břeclav - DK - RnB Hodokvas tour
[Savapip]  [10.02.2008]

Únor a březen ve znamení špičkových koncertů
Zatímco únor bude ve znamení velkolepého vystoupení finských symfoniků NIGHTWISH (20.2. Praha) a švédských klasiků DISMEMBER (26.2. Praha), březnu naopak dominuje velmi očekávaný koncert formace DOWN, v jejímž čele nestojí nikdo jiný, než bývalý zpěvák PANTERY Phil Anselmo (28.3. Praha). Tím ale březnová nabídka zdaleka nekončí: těšit se můžeme na atraktivní dvojkoncert amerických rap-metalistů STUCK MOJO (2.3. Praha a 3.3. Ostrava), následovat bude hudební extrémismus v podání THE DILLINGER ESCAPE PLAN (9.3. Praha), death-metalový diktát od legendárních IMMOLATION (10.3. Praha), představení nestorů nové vlny amerického heavy metalu CHIMAIRA (16.3. Praha), atraktivní show můžeme čekat také od „battle metalistů“ TURISAS (26.3. Bratislava, 27.3. Praha). Kompletní informace na www.obscure.cz.
[Savapip]  [9.02.2008]

BEEHOOVER
3.března se v pražském klubu Akord představí německá post-doom-rock-metalová kapela BEEHOOVER v doprovodu stylově spřízněných WE INSIST! z Francie. Více informací o těchto kapelách na jdete na těchto odkazech:
BEEHOOVER
WE INSIST!
[Savapip]  [8.02.2008]

INNOCENS
Česká Classical Gothic Metal Electronica formace INNOCENS se vydává na své turné ´Winter Storm´ společně s HYPERION a VIDOK. V čele INNOCENS naleznete zpěvačku Cat, která si vytvořila renomé jako zpěvačka NIGHTWISH REVIVAL. Skupina INNOCENS se v únoru 2008 stala členem stáje agentury MAFO .
INNOCENS, to je skvělá kombinace školeného ženského vokálu, potemnělé elektroniky, drsných kytar a tvrdé metalové rytmiky. INNOCENS právě nahrávají nové skladby na očekávané album a na konci roku 2008 se chystají na své první promo turné po Německu.
[Savapip]  [8.02.2008]

Koncert NIGHTWISH v Praze těsně před vyprodáním!
Pražský koncert kapely Nightwish, který se uskuteční 20. února v T-Mobile Aréně, se těší enormnímu zájmu fanoušků a momentálně již zbývá necelých 10% z celkového počtu vstupenek. Poslední volné lístky budou k dostání pouze formou objednávky přes web www.obscure.cz, kde také naleznete veškeré důležité informace o koncertu.
Pozor! Do prodeje přichází také exkluzivní sada 500ks VIP vstupenek. Jejich majitelé budou mít zajištěna místa na VIP tribuně umístěné přímo naproti pódiu, občerstvení během koncertu a na konci obdrží i drobnou pozornost. Cena VIP vstupenky, kterou lze zakoupit pouze v síti Ticketportal a přes web www.obscure.cz, je 2 200,- Kč. Více info o koncertu Nightwish najdete na www.obscure.cz.
[Savapip]  [4.02.2008]

CRUEL pokřtí nové CD
CRUEL pokřtí nové CD za podpory FLUSSOR a KRLEŠ

Křest proběhne 16.2.2008 v Praze, v klubu Rock Café , od 20 hodin. Akci nastartují heavy metaloví nestoři KRLEŠ, pak proběhne speciální set CRUEL, během něhož pokřtí milý host Pavla Forest (KING SIZE, ANTIGONA) nové CD "Ekvilibrium" a závěrečnou třešničku večeru nasadí samozvaní králové agrárního metalu, slovutní FLUSSOR. V rámci sváteční nálady celého večera bude nové CD prodáváno za speciálně zvýhodněnou cenu a citelného zlevnění se dočkají i trička kapely. Tak si to nenechte ujít!
[Savapip]  [31.01.2008]

ŽELEZNÁ NEDĚLE
Po malém zdržení je konečně k dostání 2CD ŽELEZNÁ NEDĚLE - STÍNY ŽIVÝCH 2008, obsahující kompletně remasterovaný demo materiál, obohaceno bonusem. Vše v povedené grafice od fotografa Jirky Rogla.

INFORMACE:
underground-records@centrum.cz
myspace.com/zeleznanedele

[vadder]  [29.01.2008]

EPICA
Turné gothic metalové kapely EPICA ze zdravotních důvodů přesunuto!
Gothic metalová kapela EPICA oznámila, že ze zdravotních důvodů přesouvá své turné k nové desce „The Divine Conspiracy“. Toto přesunutí se týká také plánovaného koncertu v PRAZE, Rock Café 10.2.2008! Zpěvačka Simone Simons trpí bakteriální infekcí, která jí bohužel nedovoluje cestovat. Její léčení zabere delší dobu, ale kapela slibuje náhradní termíny všech odložených show ve velmi brzké době. Oficiální vyjádření k přesunutí turné najdete na www.epica.nl. Nový termín pražského koncertu se dovíte velmi brzy! Vstupenky zůstávají v platnosti! Děkujeme za pochopení.
Pragokoncert

[vadder]  [27.01.2008]

ROCK GIRL 2008
Nultý ročník netradiční soutěže krásy RockGirl 2008

Soutěže Miss patří do české kultury. Pořady od Miss ČR po Miss na dětském táboře se konají s velkým úspěchem jako kulturní a zábavné události již mnoho let.

Přesto stále ještě široká skupina rockerů a metalistů nemá vlastní soutěž, kterou by vyjádřila a stvrdila hodnoty své kulturní identity. Nemá královnu krásy, jež by tyto hodnoty ztělesňovala a následně je veřejně prezentovala a obhajovala.

Společnost One&One Company, vydavatel rockového magazínu Spark a hudebního časopisu Rock&Pop, se proto rozhodla vyhlásit a ve spolupráci s agenturou Headmade uspořádat soutěž Rock Girl.

Rock je živel, stejně jako ženský půvab a šarm. Je dravý, přesvědčivý, poznáte jej při prvním kontaktu. A když si nedáte pozor, smete vás a dostane do kolen. A jak by to vypadalo, kdyby se fenomény rocku a ženského šarmu spojily? Uvidíme.

Přicházíme se soutěží, která není o objevování stokrát objevených klišé ženského těla. Hledáme šarm, eleganci a osobitost. Hledáme dívky, kterým v těle koluje explosivní rocková směs nebo do tekuta rozžhavený metal.

Hledáme Miss Rock a Miss Metal, hledáme Rock Girl 2008! • Dívky, které holdují rocku nebo metalu a jeho stylu života
• Dívky starší 18 let
• Dívky z celé ČR
• Imponující osobnosti, které o hudbě něco vědí


Náborové kolo, které již probíhá na webu www.rockgirl.cz , bude uzavřeno do 15. února 2008. Do semifinále z něj postoupí 100 dívek s nejvyšším počtem hlasů. Tyto dívky pozveme na casting v Praze a v Brně, kde budou mít dívky možnost předvést svůj talent a prezentovat se. Odborná porota ze stovky dívek vybere 25 kandidátek na titul Rock Girl nebo Metal Girl, které budou následně představeny na webu soutěže a návštěvníci budou mít opět možnost pro ně hlasovat, nejdéle do 29. února 2008.

Finále soutěže
Finále proběhne v pražské Retro Music Hall 27. března 2008. 12 dívek bude soutěžit ve čtyřech velmi netradičních disciplínách, které budeme postupně představovat. Odborná porota pak z nich zvolí Miss Rock, Miss Metal a i absolutní vítězku soutěže Rock Girl 2008.

Odborná porota
Celkový patronát nad soutěží převzala zpěvačka Lucie Bílá.

Jednotliví porotci:
Pepa Vojtek - zpěvák (porotce, který je zároveň i garantem ceny Miss Rock)
Aleš Brichta – zpěvák (porotce, který je zároveň i garantem ceny Miss Metal)
Lucie Váchová – Miss České republiky 2003
Pavel Kubíček, JUDr. – předseda představenstva Klasik Moto a.s., oficiálního dealera Harley Davidson Praha
Účast v porotě přislíbila i zpěvačka Helena Zeťová.
Další členy poroty budeme postupně představovat.

Osobnost umíme ocenit
Ceny pro dívky
• Hlavní cenou pro absolutní vítězku Rock Girl 2008 bude motocykl Harley Davidson vč. kurzu k získání řidičského oprávnění
• Všechny finalistky obdrží zájezd a VIP vstupenky na zahraniční festival
• Všechny finalistky získají volné vstupenky na hudební festivalové léto v Česku
• Všechny finalistky získají doplňky a oblečení značky Harley Davidson (v hodnotě 5.000 Kč)
• Vítězka získá možnost nafotit megaposter do časopisu Spark a Rock&Pop
• Všech 12 finalistek získá možnost nafotit jednu z fotografií do rockového a metalového kalendáře pro rok 2009
• Korunka pro vítězku s klasickými rockovými nebo metalovými ornamenty
+ další ceny, které budeme postupně představovat


Časový harmonogram soutěže
1) Nábor dívek do 15.2. – registrace na www.rockgirl.cz
2) Casting ke druhému kolu: 16. 2. Praha, 17. 2. Brno
3) Focení semifinalistek 16. a 17. 2.
4) Druhé kolo na internetu od 19.2. do 29. 2.
5) Soustředění dívek 20.–23. 3.
6) Finálový večer čtvrtek 27. 3.


Partneři soutěže Rock Girl 2008
• společnost Harley Davidson
• hotel Zámek Hrubá Skála
• Autobusová společnost OTTOBUS Praha
• další partneři budou postupně představeni


Mediální partneři soutěže Rock Girl 2008
• internetový portál Atlas.cz
• radia – RockZone, Radio Hey, Hit Radio Faktor, Radio
Egrensis, Radio Šumava

www.rockgirl.cz
[Savapip]  [27.01.2008]

OBSCENE EXTREME 2008
V létě 2008 oslavíme 10 let OBSCENE EXTREME Festivalu a to je jistě víc než důvod k pořádné oslavě.

Za tu uplynulou dekádu jste měli sami možnost sledovat, jak se OEF z mini festiválku na valníku (skutečně - v roce 1999 se hrálo na závěsném valníku za traktor) stal jedním ze zásadních a respektovaných grindcore festů, jenž dobře znají a sledují i grind maniaci z tak vzdálených destinací jakými jsou třeba Singapur, Austrálie, Mexico, Brazílie, Argentina, Thajsko, Malajsie, USA a celé řady dalších míst.

Opravdový šok jsem zažil v roce 2005 při návštěvě Malajsie kdesi v ulicích Kuala Lumpuru, když jsem podepisoval tamním fans OEF kompilačky z roku 1999.

Stejné překvapení mě čekalo minulý rok v Brazílii, Argentině nebo Chile. Pozoruhodné je, že i sny těchto grind fanoušků jsou naprosto stejné., a sice jednou se vydat na tu velkou cestu a OEF si konečně užít i naživo.

A to je naprosto skvělý zjištění!!

K smrti rád každoročně potkávám vás - pravidelné návštěvníky, smekám klobouk před těmi co vážili cestu z druhého konce světa i nadšeně vítám ty, pro které je OEF premiérou.

Podstata věci není složitá - sám, jako fanoušek extrémní muziky, se vám rok co rok snažím přinést obrázek o tom, co se na scéně děje - od začínajících kapel, až po "old school" a vaše přízeň hovoří o tom, že je to cesta správným směrem.

A i nadále chci dávat prostor zcela neznámým a naprosto skvělým kapelám, jejichž sound vám i letos naprosto vyrazí dech. myslím, že tak to má být, a tak je to, kurva, správně!!!

Koneckonců - OEF je a vždy byl, o poznávání a setkávání přátel, o muzice. a vůbec o pohodě, kterou rok co rok tvoříte právě vy. A tahle filosofie je i duší festivalu.

Jak praví klasik: "Pokrok nezastavíš!", a tak i jubilejní, desátý OEF, mám v plánu zpestřit o další mimohudební aktivity, o kterých vás budu na těchto stránkách průběžně informovat.

Dík za podporu...uvidíme se nejpozději v létě!!!

Čurby/Obscene

10 let Obscene Extreme!!!
10.-11.-12. Červenec 2008
TRUTNOV - Czech republic
www.obsceneextreme.cz
www.myspace.com/obsceneextreme
IMPALED NAZARENE (Finland) + DEAD (Germany) + PUTRID PILE (Usa) + FLAGITIOUS IDIOSYNCRASY IN THE DILAPIDATION (Japan) + SPLITTER (Sweden), BLOODY PHOENIX (Usa) + DESECRATION (Wales), MESRINE (Canada) + VOETSEK (Usa). FUCKSAW (Usa) + SAKATAT (Turkey) + PULMONARY FIBROSIS (France) + DrDOOM (Holland) + RETH (Uk), ASS TO MOUTH (Poland), KEITZER (D), JESUS CROST (Holland), DEAD BEYOND BURIED (Uk), GONORRHEA PUSSY (D), ALEHAMMER (Uk/Usa), SPECK (Switzerland), NAMEK (Portugal), RECTAL SMEGMA (Holland), DEMENTED RETARDED (Cz), DEATH TOLL 80 K (Finland), + 25 dalších!!!
[Savapip]  [27.01.2008]

HODOKVAS 2008
Už len sedem dní zostáva do skončenia prvej vlny predpredaja vstupeniek na letný festival Hodokvas 08. Tradičným miestom konania už deviateho ročníka Hodokvasu bude 4. a 5. júla letisko v Piešťanoch.

Dvojdňové permanentky sú v sieti Ticketportal dostupné za výhodnú uvádzaciu cenu 888,- Sk len do konca januára. „Úvodná akciová cena je odmenou pre najvernejších hodokvasníkov, ktorí náš festival navštevujú pravidelne, dôverujú nám, chcú ušetriť a na zverejňovanie veľkých svetových mien si počkajú s lacno kúpeným lístkom. S blížiacim sa festivalom bude cena stúpať ešte dvakrát,“ vraví Tomáš Holetz z agentúry Nova Music Entertainment Slovakia. Vo februári sa cena vstupenky zvýši na 999,- Sk a od prvého marca sa budú vstupenky predávať za 1.299,- Sk. Rovnako ako na Slovensku funguje predpredaj už aj v Českej republike a na Morave. V sieti Ticketpro kúpia naši západní susedia vstupenky za 699,- KČ. Akcia trvá takisto ako na Slovensku, len do konca mesiaca.

Organizátori letného Hodokvasu už avizovali vystúpenia vyše desiatky skupín na svojom festivale. Jedným z ťahúňov česko-slovenskej scény bude pražská funky kapela Monkey Business, ktorá na Hodokvase hrala naposledy v roku 2005 a ich koncert zožal od publika famóznu odozvu. Perličkou Hodokvasu 08 bude aj koncert jednej z najúspešnejších súčasných poľských kapiel The Car is on fire, ktorá zahrá na Slovensku vôbec po prvý krát. Domácu scénu budú reprezentovať samé skvelé mená: samurai-rockový Lavagance, kultová Slobodná Európa, kontroverzná Karpina, moderná The Swan Bride či ortodoxný Punkreas. Na Hodokvase tradične nebudú chýbať pestré hudobné scény, sprievodné podujatia či rôzne atrakcie.

Potvrdení účinkujúci:

Monkey Business (cz)
Slobodná Európa (sk)
Lavagance
The Car is on fire (pl)
The Switch (cz)
Karpina
The Swan Bride
HC3 (cz)
Hypnotix (cz)
Punkreas
Mäso

Viac info:
www.hodokvas.sk
www.ticketportal.sk
www.ticketpro.cz
[Savapip]  [26.01.2008]

NOC PLNÁ HVĚZD 2008
NOC PLNÁ HVĚZD se, jak známo, řadí mezi největší festivaly s nejdelší tradicí v rámci celé České republiky. Vždyť její prvopočátky sahají až do roku 1993, kdy se v Třinci konal její premiérový ročník. Tahle multižánrová hudební událost tak patří k událostem, které letní sezónu open air festivalů v ČR otevírají.

V působivém prostředí, kde návštěvníky akce obklopují z jedné strany malebné Beskydy a z druhé industriální kontury Třineckých železáren, čekají na přítomné lidičky 2 dny naplněné po okraj skvělou muzikou, dobrou zábavou, soutěžemi o ceny, chutným jídlem a řízným pěnivým mokem. To vše dokonale zaštítěno kvalitní produkcí.

V rámci letošního, v pořadí již 16. ročníku NOCI PLNÉ HVĚZD, mají organizátoři z PETARDA PRODUCTION v jednání několik velkých jmen hudební scény, mj. i kultovní brazilskou formaci SEPULTURA, dále KENA HENSLEYHO (ex-Uriah Heep), německé beer-thrashers TANKARD, či tuzemské rockové titány KABÁT. Již nyní mohou pořadatelé potvrdit několik „tahounů“, mezi nimiž najdeme legendární britské rockery NAZARETH anebo jejich o generaci mladší krajany SEROTONAL (v čele s bývalým zpěvákem kapely Anathema, Darrenem Whitem). Z českých seskupení uvidíte na festivalu letos mj. DIVOKÉHO BILLA, WOHNOUT, DOGU, ROOT, ALKEHOL, HARLEJ, DEBUSTROL, POST-IT, TRAKTOR, TORR, BÁRU ZEMANOVOU, SALAMANDRU, MEDVĚD 009, KREYSON, UDG, HYPERION.

Menší B scéna bude patřit například vystoupením LOCOMOTIVE, EUTHANASIE, MALIGNANT TUMOUR, DYING PASSION, FORREST JUMP, PANDEMIA, SIX DEGREES OF SEPARATION, MATAHARI, LIVE EVIL, CRASHPOINT, GREEDY INVALID, GALACTIC INDUSTRY a mnoha dalším.

Vstupenky na NOC PLNOU HVĚZD, která proběhne letos ve dnech 27. a 28. června, si můžete již nyní objednat přes internet na této adrese. Datum, kdy bude zahájen předprodej na obvyklých předprodejních místech, bude brzy upřesněno.
[Savapip]  [26.01.2008]
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1177 1178 1179 1180 1181 1182 1183 1184 1185 1186 1187 1188 1189 1190 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 1200 1201 1202 1203 1204 1205 1206 1207 1208 1209 1210 1211 1212 1213 1214 1215 1216 1217 1218 1219 1220 1221 1222 1223 1224 1225 1226 1227 1228 1229 1230 1231 1232 1233 1234 1235 1236 1237 1238 1239 1240 1241 1242 1243 1244 1245 1246 1247 1248 1249 1250 1251 1252 1253 1254 1255 1256 1257 1258 1259 1260 1261 1262 1263 1264 1265 1266 1267 1268 1269 1270 1271 1272 1273 1274 1275 1276 1277 1278 1279 1280 1281 1282 1283 1284 1285 1286 1287 1288 1289 1290 1291 1292 1293 1294 1295 1296 1297 1298 1299 1300 1301 1302 1303 1304 1305 1306 1307 1308 1309 1310 1311 1312 1313 1314 1315 1316 1317 1318 1319 1320 1321 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 1331 1332 1333 1334 1335 1336 1337 1338 1339 1340 1341 1342 1343 1344 1345 1346 1347 1348 1349 1350 1351 1352 1353 1354 1355 1356 1357 1358 1359 1360 1361 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 1369 1370 1371 1372 1373 1374 1375 1376 1377 1378 1379 1380 1381 1382 1383 1384 1385 1386 1387 1388 1389 1390 1391 1392 1393 1394 1395 1396 1397 1398 1399 1400 1401 1402 1403 1404 1405 1406 1407 1408 1409 1410 1411 1412 1413 1414 1415 1416 1417 1418 1419 1420 1421 1422 1423 1424 1425 1426 1427 1428 1429 1430 1431 1432 1433 1434 1435 1436 1437 1438 1439 1440 1441 1442 1443 1444 1445 1446 1447 1448 1449 1450 1451 1452 1453 1454 1455 1456 1457 1458 1459 1460 1461 1462 1463 1464 1465 1466 1467 1468 1469 1470 1471 1472 1473 1474 1475 1476 1477 1478 1479 1480 1481 1482 1483 1484 1485 1486 1487 1488 1489 1490 1491 1492 1493 1494 1495 1496 1497 1498 1499 1500 1501 1502 1503 1504 1505 1506 1507 1508 1509 1510 1511 1512 1513 1514 1515 1516 1517 1518 1519 1520 1521 1522 1523 1524 1525 1526 1527 1528 1529 1530 1531 1532 1533 1534 >>

 
Metalforever.info © 2006 - 2023     RSS - články

stránka byla načtena za 0.92468 sekund.