Postupující z minulého kola:

INNER FEAR – A Man In The Forest (čtenáři)

redakční rozstřel:
-

INNER FEAR – A Man In The Forest (redakce)


Pepsi Stone:
MONTEGA

Supermartonátor:
INNER FEAR

Pagan:
PERSEUS

Savapip:
PERSEUS
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády je seznámení čtenáře s různými českými a slovenskými kapelami.1. INNER FEAR – A Man In The Forest
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 97

2. DONOR – Devět křížů
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 62

3. ARCHEONIC – Frozen Mind
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 37

4. ALL AGAINST NOTHING – Spoveď
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 2

5. SYRIDAS – Fall Into Depths
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 1

Celkem hlasů: 199


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)savana - Stejšn
14.05. 2007 v 12:35
pro VLASTU (jestli si tedy zase nebere nick někoho jinýho do huby jak je u něj zvykem, páč se stydí asi za svoje názory): Jediný blbosti tady píšeš ty a myslím, že na ně nikdo není zvědavej. Opravdu si myslíš, že si na sebe píšeme takový superlativy? Jsi velmi naivní. Nechci rovnou napsat hloupej. Píšu tedy naposledy o tom, že jsme zkrátka chtěli natočit desku ať se ti to líbí nebo ne. Dal jsem sem jeden vál. Kdyby tahle soutěž byla o deset tisíc, třeba bych bojoval. Jestli se to někomu nelíbí, ať nehlasuje, jestli ano, děkujeme. Ty se do toho tady přestaň srát, protože s těma mindrákama co máš, budeš asi prudit celej život. A to teda potěš satan celý tvý okolí. .... to jen tak naokraj, abych komentoval ten blábol co sis vymyslel.


Dtrock
www.bandzone.cz/igelit/video/utopie
14.05. 2007 v 11:28
-----------------------------------------------------------


VLASTA
14.05. 2007 v 11:16
At koukám, jak koukám, Stejsn nějak zmlknul, nějek nemužu najít jejich výjevy o nejlepší kapele stejsn a ostatní blbosti.


KSČSSD
12.05. 2007 v 10:39
Napsat sem vlastní názor o písničkách je snad právo každého člověka,který sem zavítá a poslechne si to! Jestli se kapela bojí špatné kritiky,tak proč sem leze? Psát o Manowarech, že natočili další sračku se může a že natočily soutěžní kapely sračku se už nemůže? (Manowary volím jenom jako názorný příklad,taky si myslím,že natočili nesmysl)


Anonym
12.05. 2007 v 10:33
FOR DANIELA ... ano máš pravdu


Jirka Šváb
09.05. 2007 v 17:29
Dávám hlas stejšnům je do dobrý


Venca
09.05. 2007 v 12:07
Stejně jako každá jiná hitparáda :-))


Daniela
08.05. 2007 v 23:38
si stejně myslím, že tahle hitparáda je z větší poloviny jenom o tom, která kapela užene více kámošů a na hlasování je potom vidět, kdo na to dbá a komu je to jedno a nikoho neverbuje .-)


INTO COLD DARKNESS open air
www.dtrock.wz.cz
08.05. 2007 v 22:08
Dopra z Českých Budějovic do Záboří ZDARMA !!!!!


savana - Stejšn
08.05. 2007 v 17:00
Dobře, tedy napíšu i já, protože se mne to docela dotýká. Přiznám se, nečekal jsem vůbec nějaký reakce na účast Stejšnu ve zdejší hitparádě. Nicméně se našli lidé, kteří tady uvedli naše jméno. Netuše nic zlýho, poslel jsem soutěžní song. O.K., je takovej jakej je. Nepochopím ovšem lidi, co jsem přijdou asi jen za účelem rozpoutání války. Vím, že to nejsou muzikanti, ale spíš nějací zamindrákovaní jedinci, co si hraj anonymně na kritiky. Nemám nic proti kapelám v soutěži, některý se mi líbí, jiný míň, ale nikdy bych nenapsal, že je něco sračka. Byť si to můžu myslet. Toto vypovídá o úrovni dotyčných, či dotyčnýho. Jestli je toto hitparáda, hlasujte prosím pro svý favority, jestli je to místo pro hádky, hádejte se. Nevím, co si mám o tomhle myslet. Mějte prosím soudnost s kapelama. Měly s nahrávkama jistě dost práce, hrajou a byví je to. Neberte jim iluze vy ubožáci, co umíte jen rejt. Navíc za anonymitou webu. Chudáci malí, je mi vás líto.


VLASTA
08.05. 2007 v 13:02
pro PRDEL - v kapse máš tak akorát malý péro ty hřibe.


Dr-ing
08.05. 2007 v 10:03
Ježiši vám to pořád nedochází???To neni normální pořád se tu takhle dohadovat a řešit kdo je lepší a urážet IG-ELIT!!!Já si nemůžu pomoct,ale vy se chováte jak ňácí puberťáci!!De v týhle soutěži snad o něco?!?Stejně si hlasy schánějí všichni a nemyslím,že by jim takhle přibývali jen tak náhodou!!!


mustafa
08.05. 2007 v 09:58
zanechte svárů prdi, jde o houby a jestli má někdo ... nebo nemá.... život jde dál, ne?


Vlasta
08.05. 2007 v 09:44
vam to nejek nedochazí, ale igelit dava hlasy těm mrdkam z toho auta, nebo tej hrůze co hrajou , ?sračky forever a STEJŠN OBVZLÁŠŤ.


prdel
08.05. 2007 v 09:40
jo je to v kapcy
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.31984 sekund.