Postupující z minulého kola:

NIMARO – Missing Puzzle (čtenáři)

redakční rozstřel:
Savapip – DIVE IN LIFE
Petr Štěpnička – NIMARO
Moloch – NIMARO
Jirka Lulek - NIMARO

DIVE IN LIFE – I Tried (redakce)


Jirka Lulek:
NIMARO

Moloch:
REBEL

Petr Štěpnička:
REBEL

Savapip:
DIVE IN LIVE
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády není dát příležitost klikačům, aby měli co mačkat několikrát denně. Naší snahou je představit čtenářům různé české a slovenské kapely a jejich tvorbu. Děkujeme, že to respektujete a že při návštěvě této stránky dáte kapelám maximálně jeden hlas.1. BESEJA - Album
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 161

2. CHAOS IN HEAD - Šejdrem
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 91

3. DIVE IN LIFE – I Tried
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 8

4. IONS - Run
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 6

5. HALO OF THE SUN – Welcome To Hurricane
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 3

6. NIMARO – Missing Puzzle
  
  stáhnout | web | měsíc: 3
hlasů: 0

Celkem hlasů: 269


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Ripper
www.myspace.com/orientofficial
22.07. 2009 v 11:17
Mno toď otázka,já osobně od začátku svého působení v Orientu,se snažim(snažíme) tlačit kapelu k modernějšímu vzezření a myslim že se to u novejch věcí i daří!I tak to neni ještě úplně ono!Mě právě na spoustě českejch kapelách štve ta podobnost a stejnost,co s tim?Možná je to daný i tim že má každej stejný vzory!Já osobně hledám inspiraci nejvíc v Black Label Society,ale já jsem vůbec ujetej na USA:-)


sandokan
22.07. 2009 v 09:38
Jsme zpět a koukám že se to tu malinko rozjíždí. Petře určitě máš pravdu Ramayana sklouzává k heavy z 80 let. Otázka je jestli je to špatně nebo není. A vůbec se nabízí otázka jestli je tento směr uplně mrtvý nebo naopak se znovu dostává do kurzu. Melodičnost těchto kapel je bezesporu neodiskutovatelná. Pokud zde někdo zmínil "New Wave of American Heavy Metal" tak s tím souhlasím, ovšem je otázkou zda jsou vubec české kapely schopni se skladbou songů vyrovnat zahraničním kapelám. Podle mě je to dané mentalitou čechů. Pokud vezmu, že 60% lidi do 18 let poslouchá hipec a jiné směry je tato kategorie díky MTv obsazená a starší kategorie jsou stále zvyklí chodit na ZÁBAVU a ne na KONCERT. Myslím si že české kapely se snaží dělat starší muziku bud z toho titulu, že prostě nemají na to složit moderní písničku( stavba skladby,zvuky atd) a nebo se právě chtějí přiblížit lidem, kteří metal poslouchají dlouho a vyšli z toho starého dobrého metálku. Neříkám jaká kapela je lepší a jaká horší každý kdo se snaží prosadit svou věc zaslouží podporu. Ale zkusme tady aspon trošku rozbrat ty důvody proč je pro českou kapelu problém přizpůsobit se novým trendům. Které vznikají v USA a mě osobně to celkem vadí.


petr
22.07. 2009 v 08:24
to ze je ramayana prvni, neznamena ze vsichni poslouchaj nejakej old school metal. klidne si tu iluzi pestujte, ale je to jen klam


Marin
21.07. 2009 v 22:54
Hudba je buď dobrá anebo špatná a konec


Venca Votruba
21.07. 2009 v 18:57
Ripper: Samozřejmě. To absolutně není...


P@bloz
www.sorrow.euweb.cz
21.07. 2009 v 18:16
Jo je mi jasný že se to dá rozlišit, ale nechápu proč to pořád někdo tak vehementně odlišuje. Podle mě je dobře že se hraje bigbít a pořád na to lidi chodí, ať jsou to nové styly, nebo stará dobrá nejlepší klasika 80tých a 90tých let. Proto mě hrozně mrzí když se klasický metal odsuzuje a bere se to jako přežitek, nebo něco co vyšlo z módy. Podle hlasování vím že to lidi berou a mají to rádi. Fuj to sem se rozepsal.


Ripper
21.07. 2009 v 14:22
A hlavně na označení old-school neni nic špatnýho!


Robert to P@bloz
21.07. 2009 v 08:41
No existuje taky třeba něco, čemu se říká "New Wave of American Heavy Metal". Jinak si ale myslím, že lze celkem dobře odlišit metal, který se hrál cca před 20 lety, od toho, který hrajou dnešní průkopníci.


P@bloz
20.07. 2009 v 22:29
Co máte všichni pořád s tím old school. Prostě je to normální dobrej Metal ! To vaše škatulkování nechápu. Ono ještě existuje new school metal????


Venca Votruba
20.07. 2009 v 19:50
Death Never Pain mě zaujali... Dopilovat zpěv a hlavně kvalitní studio a bude to ještě lepší. Sice trošku old school, ale určitě sympatická záležitost ;-)


Karolína Hánlová
20.07. 2009 v 17:03
To Mazi: Ahoj Peto, mám se celkem fajn, to víš, měsíc a půl prázdnin za sebou a ještě před sebou a už ted se nudím. Jsou i horší věci, než se splést v i a y ;-), ne? Hlavně, at to kapele Ramayana šlape!!!


Petr
20.07. 2009 v 09:06
preludium fIGHT,FIGHT !!


Mazi (Ramayana)
19.07. 2009 v 20:08
To karolína Hánlová:Ahoj Kájo,jak se máš???Já vím,už mě hoši sjeli na zkoušce,ano ve slově profi se opravdu píše měké y :).Stydím se,patří mě to a pokám se...každopádně raději už budu mlčet,pže bych ještě napsal špatné ypsilóóón.....takovýdlech..:)


Karolína Hánlová
19.07. 2009 v 18:10
Nevím, proč tu píší lidi, kterým se ta muzika nelíbí, takové příspěvky. Pokud se Vám to nelíbí, tak pro kapelu Ramayana nehlasujte a je to, než tu dělat takové rozbroje. Ačkoliv jakákoli kritika je pozitivní pro kapely. Co se týče písničky, co tu Ramayana má - Prorok, tak není nic proti ničemu. Když si poslechnete metalovou kapelu Edguy a jejich písničku Save me, tak jim to taky nemůžete vyčítat. Prostě i metal si potřebuje na chvíli odpočnout pomalejší písničkou. Spíše mě zaráží jedna věc a to je gramatika ze strany basáka z kapely Ramayana :o) Je to k pokukání :o). Jinak držím této kapele moc pěsti, ať jim to šlape víc a víc, a ať mají co nejvíce fanoušků!!!


Fantom
17.07. 2009 v 07:59
K tomu rozladění - není to náhodou Poly800?!
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.24887 sekund.