Postupující z minulého kola:

SAINT MORTAL - Singing of sirens (čtenáři)

redakční rozstřel:
Petr Štěpnička – SAINT MORTAL
Tomáš Marton – SAINT MORTAL
Savapip – FIREBALL
Moloch – FIREBALL

WARNA - Bludička (redakce)


Tomáš Marton:
WARNA

Moloch:
THE CRUSHERS

Petr Štěpnička:
WARNA

Savapip:
TRINITUM
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády je seznámení čtenáře s různými českými a slovenskými kapelami.1. ČERNOKVET – Ako v nebi
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 5

2. WARNA - Bludička
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 4

3. DIRTY GAME - Yesterday`s Over
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 3

4. PROJEKT XIII – Vládkyně bezmoci
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 2

5. DECAY – None Of Us
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 1

6. SAINT MORTAL - Singing of sirens
  
  stáhnout | web | měsíc: 2
hlasů: 0

Celkem hlasů: 15


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Radek
09.05. 2006 v 19:27
Prosim tě zařadíš sem Judas Priest Breaking the law mp3 moc dík dištak my napiš Please prosim


Venca
09.05. 2006 v 16:21
Coolness Of The Moon je můj favorit, ale In A Whisper je taky pecka...


Mr.New
09.05. 2006 v 15:39
myslím že jednou z nejlepšách současných kapel ted v republice je Negative face! Obzvláště pak In a whisper! Běhá člověku mráz po zádech!


JáJa
08.05. 2006 v 13:21
Já doporučuju Kalinku, kterou zpívá Kája německy, ujíždim na ní už několik let a můžu zájemcům zaslat :-))))) Od Cradle se mi líbí akorát satanská mantra, tu jsme pouštěli jednou lidem v putyce asi 20x a to byly tržby! :-))))) zdravím a omlouvám se, že vám musim chybět, ale nejde jinak .-)))))


Venca
metalforever.wz.cz
07.05. 2006 v 12:37
Satanek: Já, jakožto posluchač všeho od folku po grind, bych teda musel doporučit všechno... Doporučuji písničku, která je podle mě nejkvalitnější - vybírám vždycky z novinek. A co si budeme povídat - Ador Dorath a Euthanasie je nebe a dudy. Neměl bys být tak zaujatý. A jestli ti Rites Of Undeath připomínají Cradle Of Filth, tak to bude spíš kvůli tomu, že jinou extrémnější kapelu neznáš... Tímhle se do tebe nechci navážet, každému se líbí něco jinýho, ale když jsi se chtěl hádat :-))


čertice bertice
07.05. 2006 v 11:22
Ježíš JáJo ty jsi z mrtvých vstala?? A co tady veřejně hlásáš jak se jmenuje občanským jménem družka čertíka bertíka?? :o))))


Dharm
www.rou.hellsbells.cz
07.05. 2006 v 08:52
to Satanek: jako máš sice trochu pravdu, že hrajem v podobnym stylu jako Cradle Of Filth, ale rozhodně bych to nesrovnával.. ovšem druhá věc, ukaž mi jednu jedinou kapelu z těch tisíce u nás (jak jsi řikal), která hraje to co my...;)


vadder
07.05. 2006 v 01:34
to Satanek: mne se libi skoro vsechny metalovy styly, takze tady hodnotim podle toho jak ty kapely hrajou.. proti Euthanasii (s E na konci) vubec nic nemam, ale Rites of undeath se mi zdaji jak po hudebni, tak po textove strance mnohem lepsi a propracovanejsi, a proto jsem je taky doporucil..


Satanek
06.05. 2006 v 22:07
To vadder a Vence:hm,tak jako docela bych se i hádál...ale,tak vy ste určitě profíci...podle vašeho věku musite bejt metalový mágové....ale mě stačí už jen to,když pokaždý doporučíte:"favorit je jednoznačně výborná šleha "...a ta kapela pak dostane nejvíc 20 hlasů...a takle to je každej měsíc...takže podle toho můžu soudit,že nehodnotíte JAK ty kapely hrajou,ale jestli hrajou styl,kterej se VÁM líbí....


čertice bertice
06.05. 2006 v 21:11
A sakra, to byla včera pařba:o) A už jsou zase nedotažený sakra:o)


vadder
metalforever.wz.cz
06.05. 2006 v 20:00
to Satanek: no to je docela vtipny srovnani :-))


Venca
metalforever.wz.cz
06.05. 2006 v 18:46
Rites Of Undeath a Cradle Of Filth??? No nevím no :-))


Satanek
06.05. 2006 v 15:46
To Dharm:ůplně v tom Rites of Undeath slysim Cradle of Filth,sice je to dobře zahraný,ale takovejch kapel je v republice tisíce...lepší sou ty,KTERÝ něčim vynikaj,ty který hrajou muziku,kterou hraje jen málokdo...


kryplojed
06.05. 2006 v 14:37
a vim co to bylo za pakárnu něco zahrát bez trestů a šikanování-proto se kritik zdržuju a radši pomůžu -když to jde .asi sem staromodní .ale jinak -Riders Of Undeath- dobrá práce,ale tak trochu tuctová-jen můj názor -blekoušům se to určitě líbí,ale já jsem vyrost na klasice heavy ,trash .takže mně berte s rezervou ,zdar duše metalový 666


kryplojed
06.05. 2006 v 14:31
Tak to jo,ale to nic nemění na mym názoru ,že místo blití a kritizování je kolikrát lepší a efektivnější poradit míň zkušeným -když už chci dělat chytrýho -bez urážky -vyrost jsem v právě v na přelomu 70 a 80let
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.20965 sekund.