Postupující z minulého kola:

SLIGHT LIE – Caroline Wants You Dead (čtenáři)

redakční rozstřel:
-

SLIGHT LIE – Caroline Wants You Dead (redakce)


Tomáš Marton:
TEZAURA

Jirka Lulek:
MORAVIUS

Petr Štěpnička:
SLIGHT LIE

Savapip:
TRINITUM
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády není dát příležitost klikačům, aby měli co mačkat několikrát denně. Naší snahou je představit čtenářům různé české a slovenské kapely a jejich tvorbu. Děkujeme, že to respektujete a že při návštěvě této stránky dáte kapelám maximálně jeden hlas.1. INTO THE ZOID - Albino
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 39

2. SOLAR SYSTEM - Svítání
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 13

3. SECRET OF DARKNESS – Brave New Disaster
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 11

4. LUNATIC GODS – Šialení Bohovia
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 6

5. SLIGHT LIE – Caroline Wants You Dead
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 2

Celkem hlasů: 71


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Kela
24.08. 2010 v 16:10
Jojo DD jedou!!! :-)


Míra
24.08. 2010 v 16:07
Danielsové! Už to je skoro na postup, popřemýšlejte prosím zda nezařadíte jinou věc na další měsíc.Byl bych rád a snad mluvi za všechny hlasující pro vás.Díky a ať vám to šlape,žereme vás.


mila
24.08. 2010 v 13:06
jaktože mi nejde hlasovat???


Miroslav Spilka.
24.08. 2010 v 10:26
Právě jsem k hlasování pozval všechny své přátelé na internetu. Píšu to proto, že případné hlasy budou zcela legální. Díky za pochopení.


Metalitic
23.08. 2010 v 07:22
Celá tahle diskuse je směšná.. Ačkoli také nevěřím v regulérnost této soutěže, kde je důležité mít fanoušky mezi počítači a ne mezi lidmi, jsem udiven jak se diskuze, kterou jsem prakticky začal, zvrhla.. Vzhledem k tomu že nejsou ceny vůbec žádný jsem měl pocit že jde především o čest.. Teď už ten pocit nemám.. Nechme onanisty, onanovat. Dále narážka na čechy mi od člověka stejné národnosti přijde poněkud nešťastná. Já osobně patřím mezi hrdé čechy a nekradu a nezávidim. Hlavní účel této soutěže byl zviditelnit a představit české kapely. Já už o nich obrázek mám a jsem znechucen. Pro redakci: Proč člověk s veřejnou IP adresou nemá možnost hlasovat? Po měsíci jsem byl doma, chtěl jsem hlasovat, ale nešlo mi to.. Jsem si stopro jistej že tam nikdo jinej nebyl..


Ted - APOSIOPESIS
23.08. 2010 v 00:38
Ahoj Tak jsem se vrátil z koncertu, podíval se jak totu vypadá a zase komentáře. Já nevím, děláme muziku protože je naší součástí, protože nic jinéího vlastně neznáme, žijeme tím co vytvoříme a pevně doufáme, že to co děláme je alespoň zajímavé jak pro nás, tak i pro posluchače a opravdu se přesně ukazuje ta česká mentalita lidí. Jeden závidí druhému i nos u prd... s prominutím. To nemá ani cenu komentovat :-(


Miroslav Spilka
22.08. 2010 v 21:45
Milý Lukasi. Už třetí rok nezpívám u Calibos. Jestli chceš škodit, tak se alespoň informuj. V tom Šternberku bylo 700 lidí. A třeba včera třista lidí. Ale na tom fakt nezáleží. Důležitý je že z našeho koncertu odchází spokojený lidi. Snad kromě těch, co nám to nepřejí. Na náš koncert je vždy kilo vstup. Tak myslím, že i těch 150 až 200 lidiček by nebylo málo. Počítej. Tak ať se ti taky daří. Tvůj Mirda S.


Jirka
22.08. 2010 v 19:22
Lukasi, ale ti lidi chodi a napriklad loni na pivnim festivalu ve Sternberku jich nebylo 200 ale pres 500, letos v S-klubu skoro 400. Kdyz vezmu ze treba na Arakain tu bylo mozna 600, urcite to neni malo ... ale treba mas lepsi informace nez ja


lukas
22.08. 2010 v 14:31
skupina calibos uz by to mela zabalit dobrych 5 let na ne chodi max 150az 200lidi coz pro pana spilku musi byt hrozny pohled jsem z olomouce tak to vim jinak kapela do alba sedm ran byla dobra


chacharMATES
20.08. 2010 v 14:04
Nemyslím si , že kapely zde nasazené by neměly zájem vědět jak na tom jsou a soutěž nesledovaly. 100% se sem přihlásily taky proto , aby si ověřily jaký budou mít úspěch a o tom to taky je. Je v podstatě úplně jedno jestli jsou na prvním nebo pátém místě. Myslím , že všechny kapely se chtějí udržet do dalších měsíců především proto aby byly slyšet. Je to pro ně především solidní reklama . Komu se zalíbí , určitě se na jejich koncert zajde rád podívat , až ve svém okolí uvidí plakát , nebo si splaší jejich CD. Tohle je myslím si i poslání téhle soutěže. Samozřejmě třešničkou na dortu je síň slávy za což si samozřejmě nic nekoupí , ale ten úspěch potěší. Bohužel jsou kapely (nebo snad songy kterými se prezentují) méně či více líbivé a protože jsou tady kapely na opravdu vysoké úrovni , není se co divit , že mají obrovské zázemí fanoušků kteří pro ně hlasují a to jim lze leda tak závidět. Ostatně myslím , že Klára,Kamila a ostatní rýpalové jsou jeden člověk - bohužel každý jsme nějaký takže raději nesoudím.


Pepe
20.08. 2010 v 13:51
Je sranda že kapely který osočujete možná ani neví jak si vedou :-) koukaj jednou za měsíc a jsou potěšeni, že maj hodně příznivců. A nebo taky ne :-)


Aleš
20.08. 2010 v 09:56
Teda zatím jsem se tady těm Vaši komentářům smál, ale když čtu poslední příspěvek Kláry nedá mi to nereagovat. Mimichodem jsem pro Dead Daniels hlasoval, aby si někdo nemyslel, ale obouvat se do druhých, jenom proto, že mají o nějaký ten hlas víc než moji oblíbenci mi připadá dost nefér. Nevím neznám členy Annabel ani ostatních kapel, ale takovéhle osočování je trochu moc. Když to teď píši má kapela na druhém místě o 8 hlasů víc než třetí, tzn, že jak to tak sleduji měla za poslední týden nárust nějakých 25 - 30 hlasů? To kdyby byl člověk hnidopich tak se jde bavit právě i o Dead Daniels, že jí minulý týden během dost krátké doby nějak narostl počet hlasujících, když ztráceli hodně přes 100 hlasů možná 150, možná víc. Proto se přimlouvám nechme toho a nechme všechny svobodně dýchat! - a hrát! :-)


Klára
19.08. 2010 v 13:41
No tak se dívám a už se opravdu tomu musím smát. Včera, předevčírem, předpředevčírem byl Annabel na 3 místě. Za poslední týden tato kapela získala asi 20 hlasů.Víc ne. Skupině DEAD DANIELS, hlasy přibejvaj neustále, bez nějakého časového prodlení a dneska juknu a Annabel je zase na druhém :D :D :D Hoši z Annabel, vy prostě neumíte unést porážku a vaše hrdost vám asi zabraňuje přijmout skutečnost že jste prostě horší nežli jiné kapely a že nemáte dostatek fanoušků. Prostě jste ubozí,pokud to musíte dělat tak že si naklikáte hlasy a vím na 100% že to jde!


chacharMATES
18.08. 2010 v 13:09
Moc se mi líbí výlevy některých zhrzených fanoušků ev. fanynek , když zrovna zřejmě jejich oblíbená kapela nechci říct prohrává , ale má prostě méně hlasů než jiné , pro jiné fanoušky a posluchače lepší kapely.Pravidelně poslouchám každý měsíc všechny kapely a hlasuju pro tu , která je dle mého gusta v tomto kole nejleší. Hlasoval jsem třeba pro Callibos , Sagittari , Cyklon SBS a nyní pro Annabel. Jsem rád , že se tady prezentují kapely v takovém počtu a posluchač má možnost širokého záběru v současné české metalové muzice , ke kterému by se jinak ani neměl šanci dostat. V hlasování mají všichni stejné možnosti a proto rázně odsuzuji jakoukoli neoprávněnou kritiku. Všem kapelám přeju v soutěži hodně štěstí , spoustu tvůrčích nápadů a webzinu dlouhé trvání.


goodman
15.08. 2010 v 19:23
něco pro kluky skup.annabel vzhledem ktomu ,že znám členy kapely a že makaj v rachotě a k tomu dělaj tak dobrou muziku si nějaký ten hlas zaslouží je to výsledek jejich dlouholeté práce hrajou hudbu mému srcci nejbližší jen tak dál čus
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.11051 sekund.