Postupující z minulého kola:

ČERNOKVET – Ako v nebi (čtenáři)

redakční rozstřel:
Petr Štěpnička – ČERNOKVET
Tomáš Marton – SAINT MORTAL
Savapip – ČERNOKVET
Jirka Lulek – ČERNOKVET

ČERNOKVET – Ako v nebi (redakce)


Tomáš Marton:
PROJEKT XIII

Jirka Lulek:
ČERNOKVET

Petr Štěpnička:
WARNA

Savapip:
ČERNOKVET
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády je seznámení čtenáře s různými českými a slovenskými kapelami.1. ERIN – Savage Games
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 25

2. STRIGA – Dragon`s Eye
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 20

3. ČERNOKVET – Ako v nebi
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 7

4. EXITUS – Ruleout
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 3

5. HAMR – Na plnej plyn
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 3

Celkem hlasů: 58


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Death Talk
18.04. 2012 v 16:54
Chimera....komerce...jak od Franty Medvěda :-) Je jasné, že to má velký počet hlasů... národ je tupý...otupený


Shveydys von Ďas
12.04. 2012 v 15:53
A co novej obrázek na hádání...??


Savapip
09.04. 2012 v 06:38
neb se nám březnové kolo krapet natáhlo, dovolíme si udělat drobnou (předpokládám jednorázovou) úpravu. Start dalšího kola bude tento víkend a když už budeme v polovině měsíce, dubnové kolo se protáhne rovnou až do konce května ;-). A teď hurá na koledu!


Savapip
26.03. 2012 v 16:47
je to zvláštní kolik lidí najednou tady diskutuje z jednoho počítače... po upozornění, že příspěvky od Libora z Neutralu nejsou psány Liborem z Neutralu, ..byly smazány veškeré příspěvky, přicházející z IP adresy 77.48.208.149, pod kterými byli podepsáni: ..., Libor_Neutral, Dominika, Kuba, Romeo, informátor a informátor-original


Dominika
23.03. 2012 v 16:51
Ale vlastně jsem si tu Chimeru poslechla až teď, a ono to vůbec není špatné. Škoda, že už nemohu dát hlas a omlouvám se za ten předminulý příspěvek. Držím palce.


Dominika
23.03. 2012 v 16:43
není zač


Marián
22.03. 2012 v 11:57
Take držím pěsti k dalším úspěchům...CHIMERA je suuuper.Na str.:http://www.reverbnation.com/aardic v regionu je 1 a ze všech českych skupin na 3 mistě.


Radek
22.03. 2012 v 11:39
Chimera tvoři skvělou hudbu.Ja im fandim na: http://www.myspace.com/chime-ra kde maji take hodně fanoušků......Ojejda - ta česka kultura


Dora
22.03. 2012 v 11:03
Podivej se na str Chimery a uvidiš č.5570 fanoušků na dnešek.:) http://www.reverbnation.com/aardic?in_v3=false


___
20.03. 2012 v 23:44
O kapele Chimera slyším prvně a chtěla bych vidět jestly má opravdu tolik fanoušků!! O kepele Neutral to aspon vím!!! Protože to rozešlou svým fanouškom a ti to pošlou dál!! Aspon nepodvádí!!!


ewe
11.03. 2012 v 15:17
No tak obě ty kapely na prvních místech jsou dost aktivní, a to i koncertně, a mají své nesporné kvality. Halt si dělají reklamu O:-) my to zas děláme jinými nástroji. To, že se k něčemu takovému metalparáda nechá zneužít (pokud to tedy ony kapely takto dělají), je spíš chyba metalparády a měli by si to vychytat. :-) Kdo by si udělal jen demo pro radost a nebyl by schopen plné funkčnosti, tak by byl opravdu cvok, aby takhle naklikáváním ztrácel čas. Smysl to má, když je opravdu co nabídnout za protihodnotu. Když vydáš CD, jde ti o kšeft a dobré nabídky ke koncertům (což je jednodušší, když prokážeš podporu fans). Já to chápu.


Savapip
10.03. 2012 v 07:02
to Petr: tak jako pravidelně každý rok píšu, neměli jsme jiné ambice s touto "soutěží", než nabídnout kapelám možnost prezentace a čtenářům možnost seznámit se s něčím, co je může zajímat. To, že z toho lze udělat dostihy je smutný fakt, ale stále žiju v iluzi, že v dnešní době, kdy možnost urvat kvanta muziky je snadnější než si skočit pro housku do obchodu, můžu podobným způsobem, pokud nenabídnu aspoň nějakou kvalitu) jako píšeš na sebe nalákat jen ovci. Zdá se, jako by dělat něco jen pro radost a zábavu snad ani nemělo smysl. A věřte tomu, že debaty o změně jsou v redakci čím dál víc bouřlivější, tak nám držte palce, aby se nám povedla zrealizovat a dopadla k vaší spokojenosti. Aby ti "vítězové", kteří nemají šanci nic vyhrát, se zbavili podezření, že vyhrávají nečestně :-)


Petr
09.03. 2012 v 11:51
Já i když nevím hrát na žádný nástroj, tak si nahraji demo. Jelikož jsem pěkně zpíval v pěveckém sboru a píšu básničky tak to nazpívam. Pak naklikat hlasy. Víte co se stane? Pár lidí uvěří že jsem dobrý. A nebudou to muset ani slyšet. Protože jednou jsem četl jako Steve Harris někoho citoval, se už nepamatuji koho a řekl: dělej se větším než si a lidé tomu uvěří. To je základ reklamy. A proto to co dělají některé kapely má pro ně význam. Ale muzika není soutěž. A vůbec ne v našich končinách. Tady je to nekalá hra. Doufám, že z toho mají radost.


ewenica
www.cruadalach.com
08.03. 2012 v 22:27
Akorát že nevyhrává nikdo nic a nikdo žádnou cenu nedostane, odměnou té první kapele je jakési promo v průběhu soutěže, protože její cover je zde vpravo nahoře se sloganem "momentálně vede". To je tak celé. Síň slávy je taky jen jakýsi pochybný virtuální statek. Takže nemá smysl to hrotit, ať už je to jakkoliv :) Jeder, wie er will. :)


Petr
04.03. 2012 v 13:13
Mně se líbí jak tady mají některé kapely spam bota co naklikáva hlasy. Určitě má tato stranka tolik návštěv. :D
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.21586 sekund.