Postupující z minulého kola:

AFFECTED – Rain Of Fire (čtenáři)

redakční rozstřel:
-

JAMARON - Kamikaze (redakce)


Moloch:
JAMARON

Supermartonátor:
JAMARON

Pepsi Stone:
BROKKEN GLAS

jirka7200:
JAMARON
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády je seznámení čtenáře s různými českými a slovenskými kapelami.1. MOFOKILLER – Let Me Breathe Again
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 374

2. V.P.O.ho – Tak už teda běž
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 362

3. LADY KATE – Tajemství
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 35

4. AFFECTED – Rain Of Fire
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 10

5. LIBERATE – Roma Aeterna
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 6

6. JAMARON - Kamikaze
  
  stáhnout | web | měsíc: 2
hlasů: 4

Celkem hlasů: 791


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)zelior
20.11. 2009 v 12:06
To mathesacek : to jsem taky tvrdil a tvrdim dal =) ted se tes ze te jako me budou nazivat velmi nepekne=) konecne nekdo kdo ma stejnej nazor jako ja


Venca Votruba
19.11. 2009 v 12:49
Jenom k těm výhrám... Už jsem to zde párkrát psal. Myslím, že fotka kapely nahoře na indexu je hodně dobrá reklama a pomoc v propagaci. Však, kdo před spuštěním Metal Forever znal Spider X, že? :-)


Mathesáček
18.11. 2009 v 16:59
Ale tak to je přeci vždy!!! Českej národ rád poslouchá zábavovky.Kapely, co jsou na vyšší úrovni, mají holt smůlu.A takových tu bylo, např. Hypnotic Face, Sabathory, Solfernus nyní.Velice zajímavé.


zelior
18.11. 2009 v 11:14
souhlasim s vencou... kvalitnejsi a lepsi kapely jsou dole


Venca Votruba
18.11. 2009 v 09:24
Řešit název mi přijde zcestný. Rock Shock, Rock Report... Také psali o death metalových kapelách. Metal Hammer zase o Uriah Heep. Myslím si, že je jedině dobře, když je hitparáda stylově různorodá. A dvakrát tolik dobře je, když posluchač není jen ortodoxní vůči jednomu stylu. Abych se ale vyjádřil i k aktuální metalparádě, tak dle mého jsou kvalitnější kapely vážně v druhé polovině.


Miky
18.11. 2009 v 08:06
to Savapip: také souhlasím. Někdo na to vše musí mít správný nadhled a asi se nemůže přiklánět pouze k jednomu zcela vyhraněnému stylu. Já spíš preferuji kapely, které zpívají česky, protože bych řekl, že tam se pozná kvalita. S angličtinou to je jednodušší, protože je všeobecně známo, že je zpěvnější. Takže jsem pro různorodost této hitparáry.


Bezdus LN
17.11. 2009 v 15:01
souhlasím sava je to tak jak píšeš a souhlasím s tebou, díky


Savapip
17.11. 2009 v 12:28
to je v poho, mě to přijde jako zajímavé téma na diskuzi, právě proto, že máme zájem vycházet vstříc čtenářům zinu (aspoň v některých) jejich přáních - a jak bys řešil situaci, že se přihlásí čistě rocková kapela s tím, že má zájem se v metalparádě objevit? Vyhodíš je s tím, že to je metalparáda? Víš kolikrát už mi kapely napsaly, ať si do metalparády z jejich repertoáru vyberu to, co uznám za vhodné? to bys tu mohl poslouchat jen samý power, speed či folk (a všechno je to metal) a o death bys nezavadil (i když je to metal)... Nebo omezit počet písní a dát jeden měsíc třeba jen tři deathovky, další tři speedovky? Mi to takhle přijde zajímavější... - lidičci, co vy ostatní na to? ;-)


anyname
17.11. 2009 v 11:46
to ano, suhlasim ale metal je dost underground oproti rocku a inym \\\"pocuvatelnejsim\\\" zanrom. Takze tym kapelam, ktore su naozaj dobre, metalove je tazke presadit sa. Je to nerovny boj... Napriklad jedna z nejlepsich metalovych kapiel v tomto kole je urcite Solfernus a je na predposlednom mieste (mimochodom 1 hlas je odo mna). Keby bola separatne v parade svojho zanru, mozno by bola aj s tymi 3 hlasmi na prvom-druhom :-)). Skratka klasickych metlakov je malo, alebo nefandia internetu alebo nepoznaju tuto stranku, ja neviem ale kapely, ktore hraju aj ten najluxusnejsi old-school metal sa tu nikdy nepresadia... aj napriek tomu ze to je metalparada :\\\'( Neviem, stale si myslim, ze by mali existovat dve separatne parady, potom by nikto nebol nasrany kto co pocuva a kto za co hlasuje. Pravitko na to urcite netreba. Si myslim, ze bez problemov poznas dvojkopy, growl, skrekot ci ci poriadne hevikove vysky ;-) Sorry za dlhy spam, slubujem, ze uz to rozvadzat nebudem.


Savapip
17.11. 2009 v 10:18
to anyname: no to snad ještě jo :-)), tak to řeknu jinak, kvůli tomu, že je zde recenze třeba na Pink Floyd nebo report ze Status Quo máme měnit název zinu? škatule jsou blbost a poslouchat všechny potenciální zájemce o metalparádu s pravítkem v ruce, jestli jsou už dost metal nebo ještě ne, je přece nesmysl - no hip-hop tu asi nenarazíš, ale jinak se různíým žánrům nebráníme a je-li hlavním smyslem představit kapely, tak myslím, že je jedno (a ber to i tak, že se metalparáda nějakým způsobem vyvíjela a vyvíjí...), jestli se to jmenuje metalparáda nebo třeba hruškyáda... ;-)


anyname
16.11. 2009 v 23:53
Tak jo Sava, dik za odpoved. Predsa rozoznas metal od rocku alebo punku alebo kabatov, nie? :)


Savapip
16.11. 2009 v 07:49
to anyname: otázka zabezpečení se tady proklepává pravidelně a odpověď je stále stejná - cílem Metalparády je představit kapely návštěvníkům stránek a jiné ambice zatím nemá (i když nápady by byly). Z toho důvodu je hlasování omezeno pouze IP adresou a že se bohužel občas najdou kouzelníci, kteří tento systém obchází, víme. Ale s ohledem na to, že nelze nic vyhrát a původní myšlenka byla a je "zábava" a nikoliv "dostihy za hlasy", systém hlasování měnit nebudeme. Co se výběru kapel týká, probíhá tak, že část kapel se sama přihlásí, zbytek oslovuju kapely sám a to tak, aby tu byl pokud možno žánrový pel-mel, takže počítám, že ani tohle se v nejbližší době nezmění... - jak bys chtěl definovat, co do ní opravdu patří? ;-)


Kotlín
15.11. 2009 v 11:05
si ti pěkně pochlebujete, aby ste se neoš.....


sef
14.11. 2009 v 18:36
fuck vsechno,trapaci do jednoho!


Misa
14.11. 2009 v 15:57
to Rocker: absolutně s tebou souhlasím, díky bohu, že se tu najdou i normálni lidi!!!!!
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.41629 sekund.