Postupující z minulého kola:

CRIPPLED FINGERS – One In A Million (čtenáři)

redakční rozstřel:
-

MORAVIUS – Lightyears Away (redakce)


Tomáš Marton:
WARHAWK

Jirka Lulek:
CRIPPLED FINGERS

Petr Štěpnička:
MORAVIUS

Savapip:
MORAVIUS
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády není dát příležitost klikačům, aby měli co mačkat několikrát denně. Naší snahou je představit čtenářům různé české a slovenské kapely a jejich tvorbu. Děkujeme, že to respektujete a že při návštěvě této stránky dáte kapelám maximálně jeden hlas.1. TRINITUM – Nic nejde
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 9

2. BLUE HEAD - Merkur
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 8

3. TEZAURA - Scarecrows
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 4

4. MORAVIUS – Lightyears Away
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 2

5. SLIGHT LIE – Caroline Wants You Dead
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 1

6. CRIPPLED FINGERS – One In A Million
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 1

Celkem hlasů: 25


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)catrim
03.12. 2009 v 17:05
to sandokan: To máš asi slabý žaludek, že furt bliješ, neměl bys tolik papat, chtěl bych slyšet tvoji češtinu frajere :o?


sandokan
03.12. 2009 v 16:31
to first ninja: To nemá být urážka kapely s tou angličtinou, ale jelikož si myslím, že většina českých kapel zpívá cizím jazykem jen proto, že je to dneska modní i když je to někdy s prominutím na blití.


first ninja
02.12. 2009 v 23:46
sandokan taky kritizuje óóó. nic ve zlým já jsem překvapen že jsou tu i dobrý nový přírůstky , myslim třeba die proud


sandokan
02.12. 2009 v 09:50
Teasers: Fajn, ale ta angličtina to je tragedie. Nebylo by lepší zpívat česky?


Savapip
30.11. 2009 v 21:21
omluva všem metalaparádovým příznivcům - start posledního letošního kola a finále Síně slávy se nám krapet opozdí... :-(


Honza
30.11. 2009 v 16:47
Kdyby nebylo bigbítu, byl by rock v Česku dávno v kytkách... Tady na Plzeňsku má většina skupin svojí tvorbu ( a za pár korun) a naopak kdyby hráli převzaté, tak naopak nezaujmou... Kdyby ty skupiny neexistovali, zmizela by i podstatná část mého života, který jsem při nich strávil, takže rozhodně nebudu proti nim brojit.


Miloš
26.11. 2009 v 08:37
To zelior: Přesně tak, já s tebou souhlasím. Bohužel dnešní situace asi lepší nebude, můžeme jenom doufat.Problém je v tom, že tyto kapely a to i kapela kde hrají já, potřebuje získat posluchače a fanoušky právě z řad kategorie 16-24 a zde, hlavně u těch mladších je ovlivněnost umělou kulturou v USA ( kdo tam byl moc dobře ví jak to tam je) velice markatní. Můžeme jenom doufat, že se to někdy změní, protože ČR byla dříve opravdu zemí plnou kvalitního rocku.


first ninja
25.11. 2009 v 19:32
to sandokan: ne nedělam


zelior
25.11. 2009 v 18:43
souhlas s milosem... dneska je vetsina lidi lina hledat si svuj styl tak slepe a hluse poslouchaji co jim media typu MTV a radia naservirujou a oni zerou a hltaj ikdyz jim podavaj hrozny hnusy pac nekdo rozhod ze tohle je dneska in a ze se to bude poslouchat=)


Miloš
24.11. 2009 v 14:33
Rád bych přihodil svůj názor. Ono je velice těžké dneska zaujmout s vlastní tvorbou. Může být zahraná mistrovsky, ale cestu k posluchačům si nenajde. Souhlasím s tím, že český národ je dost ortodoxní. Zábavovky jsou zde celkem zažité a je to špatně. Nekomentuji přiživování na klasických hitech.Hraných většinou pouze pro peníze(zdůrazňuji slovíčko většinou). Na vesnicích je ten rozdíl vidět, jakmile kapela zahraje vlastní tvorbu tak bohužel musí počítat většinou s nevalným ohlasem, ale jaka se strhne mela když příjde třeba Pohoda o Kábátu. A města jsou dnes bohužel přeplněna křívým kšiltem a čechům na hony vzdáleným hopem. Nechci říkat, že to tak je všude. Můžeme se bavit jak tato kultura je ovlivněna medii typu MTV.


sandokan
24.11. 2009 v 14:30
Last nijast svůj song mají nahraný naprosto skvěle:). To first ninja : Si děláš prdel znalčne ne?


first ninja
22.11. 2009 v 22:01
omlouvám se kapele armalion nemyslel jsem to celkově


first ninja
22.11. 2009 v 21:53
to savapip and anyname: tak se podívejte na pořadí , souhlasím že solfernus sou dobrý , trochu mi nesedí zpěv ale muzika je dobrá. Ale když by to skončilo tak jak to je aktuálně tak ta spodní polovina končí , pentagon tu tak jako tak příští měsíc nebude a pokud se přihlásili podobný kapely jako se tu teď objevujou tak to bude estráda zábavovek a kapel který ani neumí svůj song náhrát tak aby to bylo dobře.


anyname
22.11. 2009 v 16:17
..aj ja mam rovnaky nazor. Savapip: no tak keby sa prihlasila cisto rockova kapela a mal by si dve parady, poslal by si ju do tej druhej :)). A co sa tyka tej kategorizacie iste by to bolo tazke, mozno velmi subjektivne ale generalne by sa to dalo teoreticky rozdelit len na "underground" a "popularnu" notu. A mozno keby sme isli dalej, by sa dalo kategorizovat podla navstevnosti stranok tej ktorej kapely. Pretoze ak je zmyslom metalparady dat do povedomia undergroundove kapely (co myslim, ze si v podstate predtym pisal), toto by mohlo plnit ucel. Aj ked ak porovnam napr. Solfernus, tak maju ku dnesku 15,5 navstev/den na bandzone a Spider X 8,7. V tomto pripade ale urobili chybu oni, ze si nedali metalparadu do noviniek.


zelior
20.11. 2009 v 12:06
To mathesacek : to jsem taky tvrdil a tvrdim dal =) ted se tes ze te jako me budou nazivat velmi nepekne=) konecne nekdo kdo ma stejnej nazor jako ja
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.09163 sekund.