Postupující z minulého kola:

Martin SEMRÁD – Ještě se nevzdávám (čtenáři)

redakční rozstřel:
-

MODERN AGE DYING - Thronebreakers (redakce)


Tomáš Marton:
MODERN AGE DYING

Jan Skala:
INTO THE ZOID

Petr Štěpnička:
MODERN AGE DYING

Savapip:
LUNATIC GODS
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády není dát příležitost klikačům, aby měli co mačkat několikrát denně. Naší snahou je představit čtenářům různé české a slovenské kapely a jejich tvorbu. Děkujeme, že to respektujete a že při návštěvě této stránky dáte kapelám maximálně jeden hlas.1. Martin SEMRÁD – Ještě se nevzdávám
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 197

2. ALCHEMIST - Equilibrium
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 191

3. GILLOVI PSI - Zmije
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 34

4. INNER EMPIRE - Anděl
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 34

5. PERVERSITY – Patron Of Hate
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 20

6. MODERN AGE DYING - Thronebreakers
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 4

Celkem hlasů: 480


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Petr SkrolnickýLibor_NEUTRALPerryNeznámá
07.12. 2011 v 15:31
Opět mi uniklo poselství drahý Libore. Zatím jste jen dokázal to, že smýšlíte stejně jako vaši fanoušci, kteří tu nadávají.


Libor_NEUTRAL
07.12. 2011 v 15:16
Milý Petře, poselstvím mé zprávy není ospravedlniit sebe, nebo naši kapelu. Jen jsem se chtěl slušně omluvit za vzniklé vášnivé rozepře a uklidnit tuto zbytečně vypjatou diskuzi. A za to, co tady píší jiní lidé pod různými přezdívkami, nenesu odpovědnost. Osobně se mi to nelíbí, protože tím škodí hlavně nám. Je mi líto, že i Vy jste se do mě takto agresivně pustil. Vaše názory níže se mi celkem líbily, ale toto pohrdání už ne. Přeji Vám příjemný zbytek dne. Libor Mališ NEUTRAL


Petr Skrolnický
07.12. 2011 v 15:09
Libore... a poselství tvé zprávy je kde?:-D Jardo: Ignoruji tě:). Mě dostává jak tu Libor a neznámá káže o chudinkách Neutralu (sorry majty ale fakt se tak prezentujete) a vaši fanoušci tu nadávaj Clayfeeders:). Jako sorry ale to je dost trapný. Dostává mě jak to tu Clayfeeders krásně ignorujou, protože maj určitě jiný starosti, než se tu srát s hlasováním, které nemá význam, za které nic není an ikam je to nedostane.;) Ale pro Neutral je to asi důležité, protože nikdy výš, než v téhle anketě nebyli:D.


Perry
07.12. 2011 v 15:06
Clayfeeders jsou kretéééééniiii kretéééniii! neutral jsou nejlepší a máááááš pravdu Libooor! Nadáváte tu všichni Neutralu a přitom Clayfeeders jsou kurvyz asraný! Si myslej zmrdi!


Neznámá
07.12. 2011 v 14:56
Libore,vystihl si to dobře.


Libor_NEUTRAL
07.12. 2011 v 14:30
Zdravím! Chtěl bych za celou kapelu NEUTRAL říct, že je mi líto, jaká diskuze se tu strhla po našem nástupu do soutěže. Jak už tu bylo napsáno, na BZ máme sice jen kolem stovky fanoušků, ale na FB je jich kolem 700, takže se nám podařilo (posíláním žádostí o hlas většině z nich) nasbírat poměrně velký počet bodů. To, že se tady pěkně v anonymitě někteří jedinci snaží rozpoutat vášnivé diskuze a pošpinit nejenom naši kapelu (ubližujete tím taky celé soutěži), je nám líto. My se nechceme nad nikoho povyšovat, nikoho shazovat. Každá kapela má právo zapojit se do soutěže a věřím, že každá kapela si dokáže najít své fanoušky, kterým se jejich hudba líbí. Nic není lepší ani horší, vše je otázka vkusu. Doufám, že se tímto celá věc uklidní. Děkuji Libor Mališ NEUTRAL


Jarda
07.12. 2011 v 14:52
to Petr Skrolnický: Víš co je úplně absurdní, že Neutral je jednoduchá muzika a Clay Feeders je složitá a ty posloucháš buzny :-D Srovnej si to první v hlavě a pak kecej! Možná se zařaď mezi posluchače a ne mezi kritiky, uděláš lépe :-)


Brenic
07.12. 2011 v 14:32
Clayfeeders sou kreténci! Kretéééénci! Jejich spěvák vůbec neumí spívat a jen kváká! Zpěvák z Neutralu je naprosto dokonalej! To je opravdovej spěvák! Ten z clayfeeders má ksicht jak po náletu a je to nejhorší spěvák jakýho znám! Děte se zahrabat zmrdi!


Surdaaa
07.12. 2011 v 14:24
Clayfeders sou skurvený zmrdi kerý neuměj hrát!!!!!!! Neutral je uplně nejlepčí! Takže zmizte vi zmrdi zasraný! Neutral je budoucnost český hudby! Děte fakt do prdele vy debylní kreténi! Nikdo neumí hrát tak složitě jako Neutral!


Neznámá
07.12. 2011 v 14:19
Hele,opravdu nevím,jak to tady je.Jen to tu sleduji a všichni kritizují akorát NEUTRAL a neuvědomují si,že je na tom stejně i Clay Feeders.Co je na tom,že znám Majtyho?Třeba je to můj bratranec.Myslím,že spousta kapel tu má podporu i v příbuzenstvu a v kamarádech.A pokud si myslíš,že tu jsou podvody,tak si přečti pozorněji diskuzi.Zjistíš,že o tom tu mluví spousta lidí přede mnou,ale naváží se do NEUTRALU.Proč?Neví,jak to dooprady je,a nevím to ani já.Jen jsem chtěla ukázat na to,že u Clay Feeders je to stejné a nikdo si toho nevšímá.Tak nedělej ukvapené závěry,prosím.


Petr Skrolnický
07.12. 2011 v 14:15
Mě je to upřímně fuk:D ani jednu z těch dvou kapel neposlouchám:D Neutral je na mě moc obyčejná a jednoduchá muzika a ClayFeeders jsou na mě neobvyklí a složití až moc. Já jedu na Pink floyd a Queen;). Každopádně sledoval jsem to několik dní... a můj názor na to kdo si dopomáhá k hlasům nečestnou cestou to nezmění;). Navíc si to už stejně přořekla:) "Jen je divný,že Michaela zmiňuje jen NEUTRAL, když to dělá i Clay Feeders." plus znáš Majtyho, kterej je z Neutralu;)


Neznámá
07.12. 2011 v 14:07
Petr Skrolnický: Mluvila o tom Michaela Tučná,že když NEUTRAL je ve vedení a ohrozí ho Clay Feeders,tak mu naskáčí hlasy na víc.A to samé je u Clay Feeders.Jinak nevím,jestli tu jsou nějaké podvody.A navíc nemůžeš srovnávat profily na bandzone.cz protože tam musíš být registrovaný,aby ses mohl stát fanouškem nějaké kapely a většina lidí se ti registrovat nebude.Spíš srovnej profily na FB.NEUTRAL tam má kolem 700fanoušků.


Petr Skrolnický
07.12. 2011 v 13:55
neznámá: Co dělá Neutral? A co dělá ClayFeeders??? Navíc to "i". Znamená to, že víš, že Neutral dělá něco nesprávného? A tvrdíš, že to něco dělá i ClayFeeders? Ale o co se jednááá?:/ Teď fakt nechápu.


Neznámá
07.12. 2011 v 13:47
to Petr Skrolnický: Majty fakt nejsem,ale znám ho :D A jinak s tebou souhlasím.Jen je divný,že Michaela zmiňuje jen NEUTRAL, když to dělá i Clay Feeders.


Petr Skrolnický
07.12. 2011 v 12:33
Chodím sem často... čtu si články... rozhovory... koukám na videa...občas se podívám jak si vedou kapely v metalparádě... a najednou tu záhlédnu takovéhle špíny. Lidi klid! Některý kapely jsou lepší a některý horší! Tak to prostě je... ale házet tu na ty kapely špínu je ohavný a zbabělý. Navíc srovnáváte dva odlišný žánry a to je teprve volovina! Neutral (mimochodem ahoj majty... :D) má svoje klady a zápory a Clafeeders maj svoje klady a zápory. jednoduchý. Neznámá(nejseš to ty majty, že ne?:D): Díval jsem se na profily na Bandzone obou kapel. Určitě víc věřím, že hlasů nad 400 má kapela, která má na bandzone téměř 600 fanoušků, než kapela, která jich tam má necelejch 100, takže pokud by se tu mělo rozhodovat o tom co kdo kde a s kym... určitě bych si snadno názor udělal;). Myslím, že tu všichni mají jasno;)
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.09243 sekund.