Postupující z minulého kola:

INNER FEAR – A Man In The Forest (čtenáři)

redakční rozstřel:
-

INNER FEAR – A Man In The Forest (redakce)


Pepsi Stone:
MONTEGA

Supermartonátor:
INNER FEAR

Pagan:
PERSEUS

Savapip:
PERSEUS
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády je seznámení čtenáře s různými českými a slovenskými kapelami.1. INNER FEAR – A Man In The Forest
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 97

2. DONOR – Devět křížů
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 62

3. ARCHEONIC – Frozen Mind
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 37

4. ALL AGAINST NOTHING – Spoveď
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 2

5. SYRIDAS – Fall Into Depths
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 1

Celkem hlasů: 199


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Miloš
26.11. 2009 v 08:37
To zelior: Přesně tak, já s tebou souhlasím. Bohužel dnešní situace asi lepší nebude, můžeme jenom doufat.Problém je v tom, že tyto kapely a to i kapela kde hrají já, potřebuje získat posluchače a fanoušky právě z řad kategorie 16-24 a zde, hlavně u těch mladších je ovlivněnost umělou kulturou v USA ( kdo tam byl moc dobře ví jak to tam je) velice markatní. Můžeme jenom doufat, že se to někdy změní, protože ČR byla dříve opravdu zemí plnou kvalitního rocku.


first ninja
25.11. 2009 v 19:32
to sandokan: ne nedělam


zelior
25.11. 2009 v 18:43
souhlas s milosem... dneska je vetsina lidi lina hledat si svuj styl tak slepe a hluse poslouchaji co jim media typu MTV a radia naservirujou a oni zerou a hltaj ikdyz jim podavaj hrozny hnusy pac nekdo rozhod ze tohle je dneska in a ze se to bude poslouchat=)


Miloš
24.11. 2009 v 14:33
Rád bych přihodil svůj názor. Ono je velice těžké dneska zaujmout s vlastní tvorbou. Může být zahraná mistrovsky, ale cestu k posluchačům si nenajde. Souhlasím s tím, že český národ je dost ortodoxní. Zábavovky jsou zde celkem zažité a je to špatně. Nekomentuji přiživování na klasických hitech.Hraných většinou pouze pro peníze(zdůrazňuji slovíčko většinou). Na vesnicích je ten rozdíl vidět, jakmile kapela zahraje vlastní tvorbu tak bohužel musí počítat většinou s nevalným ohlasem, ale jaka se strhne mela když příjde třeba Pohoda o Kábátu. A města jsou dnes bohužel přeplněna křívým kšiltem a čechům na hony vzdáleným hopem. Nechci říkat, že to tak je všude. Můžeme se bavit jak tato kultura je ovlivněna medii typu MTV.


sandokan
24.11. 2009 v 14:30
Last nijast svůj song mají nahraný naprosto skvěle:). To first ninja : Si děláš prdel znalčne ne?


first ninja
22.11. 2009 v 22:01
omlouvám se kapele armalion nemyslel jsem to celkově


first ninja
22.11. 2009 v 21:53
to savapip and anyname: tak se podívejte na pořadí , souhlasím že solfernus sou dobrý , trochu mi nesedí zpěv ale muzika je dobrá. Ale když by to skončilo tak jak to je aktuálně tak ta spodní polovina končí , pentagon tu tak jako tak příští měsíc nebude a pokud se přihlásili podobný kapely jako se tu teď objevujou tak to bude estráda zábavovek a kapel který ani neumí svůj song náhrát tak aby to bylo dobře.


anyname
22.11. 2009 v 16:17
..aj ja mam rovnaky nazor. Savapip: no tak keby sa prihlasila cisto rockova kapela a mal by si dve parady, poslal by si ju do tej druhej :)). A co sa tyka tej kategorizacie iste by to bolo tazke, mozno velmi subjektivne ale generalne by sa to dalo teoreticky rozdelit len na "underground" a "popularnu" notu. A mozno keby sme isli dalej, by sa dalo kategorizovat podla navstevnosti stranok tej ktorej kapely. Pretoze ak je zmyslom metalparady dat do povedomia undergroundove kapely (co myslim, ze si v podstate predtym pisal), toto by mohlo plnit ucel. Aj ked ak porovnam napr. Solfernus, tak maju ku dnesku 15,5 navstev/den na bandzone a Spider X 8,7. V tomto pripade ale urobili chybu oni, ze si nedali metalparadu do noviniek.


zelior
20.11. 2009 v 12:06
To mathesacek : to jsem taky tvrdil a tvrdim dal =) ted se tes ze te jako me budou nazivat velmi nepekne=) konecne nekdo kdo ma stejnej nazor jako ja


Venca Votruba
19.11. 2009 v 12:49
Jenom k těm výhrám... Už jsem to zde párkrát psal. Myslím, že fotka kapely nahoře na indexu je hodně dobrá reklama a pomoc v propagaci. Však, kdo před spuštěním Metal Forever znal Spider X, že? :-)


Mathesáček
18.11. 2009 v 16:59
Ale tak to je přeci vždy!!! Českej národ rád poslouchá zábavovky.Kapely, co jsou na vyšší úrovni, mají holt smůlu.A takových tu bylo, např. Hypnotic Face, Sabathory, Solfernus nyní.Velice zajímavé.


zelior
18.11. 2009 v 11:14
souhlasim s vencou... kvalitnejsi a lepsi kapely jsou dole


Venca Votruba
18.11. 2009 v 09:24
Řešit název mi přijde zcestný. Rock Shock, Rock Report... Také psali o death metalových kapelách. Metal Hammer zase o Uriah Heep. Myslím si, že je jedině dobře, když je hitparáda stylově různorodá. A dvakrát tolik dobře je, když posluchač není jen ortodoxní vůči jednomu stylu. Abych se ale vyjádřil i k aktuální metalparádě, tak dle mého jsou kvalitnější kapely vážně v druhé polovině.


Miky
18.11. 2009 v 08:06
to Savapip: také souhlasím. Někdo na to vše musí mít správný nadhled a asi se nemůže přiklánět pouze k jednomu zcela vyhraněnému stylu. Já spíš preferuji kapely, které zpívají česky, protože bych řekl, že tam se pozná kvalita. S angličtinou to je jednodušší, protože je všeobecně známo, že je zpěvnější. Takže jsem pro různorodost této hitparáry.


Bezdus LN
17.11. 2009 v 15:01
souhlasím sava je to tak jak píšeš a souhlasím s tebou, díky
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.19312 sekund.