Postupující z minulého kola:

ARTHEMION – Tree Roses Of Destiny (čtenáři)

redakční rozstřel:
-
ARTHEMION – Tree Roses Of Destiny (redakce)


Supermartonátor :
PUBLIC RELATIONS

Pagan:
ZUBATHAA

Savapip:
FICTIVE MARRY

Pepsi:
DR. HEKTO
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády je seznámení čtenáře s různými českými a slovenskými kapelami.1. OBEREG - Sámo
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 74

2. ROXOR - Vlci
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 53

3. SKYLLA CZ – Sýrie
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 52

4. ARTHEMION – Tree Roses Of Destiny
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 22

5. GLOOM - Lovecry
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 3

Celkem hlasů: 204


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Děti Noci
bandzone.cz/detinoci
07.12. 2011 v 21:37
Děkujeme všem za pětiměsiční podporu a hlasování...Moc si toho ceníme


ewenica
www.cruadalach.com
07.12. 2011 v 16:53
Vážení přátelé! Za kapelu toho času "vlastnící" 560 fanoušků na http://www.bandzone.cz/cruadalach a dalších 1632 fanoušků ze všech světadílů na http://www.facebook.com/cruadalach mohu s čistým svědomím prohlásiti, že na tento krvavý mač nemáme koule a předem přejeme vítězům tohoto klání a i toho, co nejspíš bude následovat coby finále, jejich úspěch! :) Tímto zvu všechny případné zájemce k prohlédnutí našich profilů, poslechnutí naší tvorby a především na některý z mnoha koncertů, které pro vás chystáme v roce 2012! http://www.cruadalach.com/koncerty.php A mnoho zdaru všem!


Trubka
07.12. 2011 v 17:06
Falkon je určitě Perry, Kristýna a Petr Skrolnický a další. Chce prostě jen rozdmýchat další nenávistné diskuse tím, že nadává na jednu kapelu a podporuje druhou a myslí si, že tím ponižuje tu druhou.:/ Mimochodem... koukám, že se sem vyjádřili pouze členové jedné kapely. Máte to zapotřebí? Udělejte to jako ta druhá kapela a ignorujte to... a nepřidávejte se do těch nadávek proboha!


Falkon
07.12. 2011 v 16:40
Hovno hovno doprdele z neutralem! Clay feeders jsou nej!!!!!!!!! Hlasujte všichni pro ně !!!!!!!


Petr Skrolnicky
07.12. 2011 v 16:42
Clay feeders sou na hovnp na hovnoooo!!!!! A Neutral je nejlepvi.


Pavel
07.12. 2011 v 15:36
Koukám, čtu, bavím se, leč úsměv mnohdy zamrzá :( To Perry: Každý má samozřejmě právo na názor, ale že by až tak?? Raděj be z komentáře. To Petr Skrolnický: Všechny Vaše názory začínáte tím, jak jste nestranný :) Mně se zas tak nezaujatý nezdáte. Hájíte si svou pravdu a názory druhých (myslím alespoň ty rozumné) moc poslouchat nechcete. Navážíte se i do těch (viz. Libor), kteří snad měli potřebu se omluvit, i když nevím za co, protože za anonymní názory a vzniklou situaci tady není potřeba se omlouvat. Myslím si, že naopak, že Vy jste ten, který tady rafinovaně všechny popichuje, manipuluje a podsouvá své smyšlené fabulace ostatním. Možná, že kdyby ste přestal, přestanou i ti ostatní. Ale, jak už jsem řekl, máte na to právo a já Vám nezávidím Vám, musí to stát hodně sil :) to všechny kapely: vykašlete se na všechny rádoby kritiky, skládejte a hrajte hudbu jednoduchou nebo složitou jakou chcete vy. On už se s tím Petr bude muset nějak vyrovnat :)


Majty_NEUTRAL
07.12. 2011 v 15:50
Zdravim Vas, zrovna jsem si precetl diskuzi a nestacim se teda divit :-) :-)


Kristýna
07.12. 2011 v 15:53
Je hodně smutné, když někdo napíše svůj názor a na to hned někdo druhý pod jeho jménem napíše něco jiného. JE TO UBOHÉ, ty poslední dva komentáře, druhá Kristýno !!!! To se ti trošku nepodařilo !!!!


Neznámá
07.12. 2011 v 15:45
to Kristýna: Tohle tu asi nikdo nepochopí.Snažila jsem se to (že hlasy zázračně naskakují) Petrovi Skrolnickýmu vysvětlit,ale ten to stále obracel proti.Srovnává kapaley dle profilu na BZ,ale nekoukne na FB,který má dnes každý a nevšimne si,že kapela NEUTRAL má větší počet fanoušků na FB než na BZ. to Libor: Nedovolila bych si pošpinit ani jednu z kapel, i když přednost dávám vaší.Záleží jen na lidech,jak to vezmou.Ale když většina čte pouze polovinu z toho nebo jen to,co chce,tak to pak jednoduše obrátí.


Libor_NeutralPerryNeznámá
07.12. 2011 v 15:51
Neneseme odpovědnost za to co naši fanoušci píšou. I když v určitých ohledech mají pravdu. Hlavně to o zpěvákovi.


Kristýna
07.12. 2011 v 15:46
A ještě jsem spletla názec, koukám, že je to Clay feeders


Kristýna
07.12. 2011 v 15:45
Pardon spletla jsem to. Chtěla jsem napsat, že fanoušci neutralu se navážejí do ClayFeeders. A koukám, že Surdaa a Brenic jim ještě sprostě nadávají. Tak to je vážně ubohý.


Libor_NEUTRAL
07.12. 2011 v 15:35
Poselstvím byla omluva a snaha o uklidnění této diskuze, Petře. Zárověn připojuji omluvu za vulgarismy, které tu píší lidé pod různými přezdívkami. Nikoho z nich neznám, ale vadí mi, že jejich chování hází špatný stín na naši kapelu, proto se za to omlouvám. To by se určitě nelíbilo žádnému z členů kterékoliv kapely. Snad se to tímto vyřeší, velmi si to přeji.


Kristýna
07.12. 2011 v 15:30
Zdravím všechny, dle mého názoru je celkem smutné jak se do sebe dvě kapely (každá z jiného soudku) naváží. Pokud jsem si všimla, tak hlasy zázračně přiskakují oběma kapelám, jakmile se jenom trochu k sobě přiblíží. Jestli teda někdo chce někoho špinit, tak zrovna už obě kapely a nee že fanoušci Clay Feeders se budou navážet do NEUTRALU, že podvádí, a opačně. Každý tady mluvíte o férovosti jen jedné kapely, ale týká se to obou! A stejně nevím co tady řešíte, protože každému se líbí něco jiného a každý bude hlasovat pro ty, kteří se mu líbí a určitě si nebude číst komentáře!


Petr SkrolnickýLibor_NEUTRALPerryNeznámá
07.12. 2011 v 15:31
Opět mi uniklo poselství drahý Libore. Zatím jste jen dokázal to, že smýšlíte stejně jako vaši fanoušci, kteří tu nadávají.
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.01271 sekund.