Postupující z minulého kola:

BESEJA - Album (čtenáři)

redakční rozstřel:
-
IONS - Run (redakce)


Tomáš Marton:
IONS

Jan Skala:
HALO OF THE SUN

Petr Štěpnička:
IONS

Savapip:
CHAOS IN HEAD
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády není dát příležitost klikačům, aby měli co mačkat několikrát denně. Naší snahou je představit čtenářům různé české a slovenské kapely a jejich tvorbu. Děkujeme, že to respektujete a že při návštěvě této stránky dáte kapelám maximálně jeden hlas.1. EPIDEMY - Přežít
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 526

2. BESEJA - Agónia
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 187

3. DOBR.MAN - Najednou
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 80

4. THE KARNSTEINS - Telgártsky masaker reťazovou pílou
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 30

5. ÁNNI - Deliverance
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 4

6. IONS - Run
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 2

Celkem hlasů: 829


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Bača
01.07. 2016 v 05:44
Jen tak dál Pánové


Antonín Kundrata
13.06. 2016 v 20:13
Hoší zlatí hodonínští


Lukáš Michálek
10.06. 2016 v 18:45
lAKE fULE HEJ,HEJ HEJ :-)


hanz
06.06. 2016 v 19:32
WITCH HAMMER RULEZZZZZ .-)))


Jakub
18.04. 2016 v 12:50
Hlasy se nulují každý nový měsíc.


Jiří Špalek
18.04. 2016 v 11:14
Pokud se každý nový týden hlasy nulují, dá se těm číslům dost těžko věřit.


Monty
04.03. 2016 v 16:04
Tož synci kurwa satanic ślonsk. Příště možná nekrofilní howado


Savapip
04.03. 2016 v 15:28
Jen na okraj k tomu, co "patří" a co "nepatří" do Metalparády. V první řadě je třeba zdůraznit fakt, že všechno se vyvíjí a po letech fungování by možná stálo za to uvažovat o změně názvu téhle naší kratochvíle, protože v souvislosti s ní oslovujeme a jsme oslováni řadou kapel, které by ortodoxnímu metlákovi vonět nemuseli. Jenže to bychom mohli měnit i název zinu, vždyť i v recenzích se objevuje řada kapel, které napasovat do metalu by byl docela problém. Jasně, že nedojde třeba na popinu, ale jinak proč stavět hranice kvůli škatulkování? Na druhou stranu, zrovna s folk-metalem, který ve svém názvu pojem "metal" obsahuje, by podle mého v Metalparádě neměl být žádný problém. Martine, to, že Ti tenhle styl nesedí, s tím těžko kdo co nadělá, každému budiž přáno co jeho jest, takže máš-li zájem o víc klasicky metalových či r´n´r kapel, šťouchni do kapel, ať se nám ozvou, dej tipy, ať je můžeme oslovit my a třebu budeš v některém z dalších kol spokojen i Ty.


Leena
04.03. 2016 v 09:50
V pohode. Nekomu se libi to, jinemu zase ono. Pekny den!


Martin
04.03. 2016 v 09:43
Asi jsem příliš konzervativní... Tak mnoho úspěchů s těmi rozmanitými prvky. Lidi zkazí kdejaký dobrý nápad a vynález. Chudák R´n´R, ten dostává co proto... Nic ve zlém, hezký zbytek týdne. M.


Leena
04.03. 2016 v 09:26
Martin: Ja ano, jsem z Emerald Shine. Stejne tomu nejspis nebudete verit, ale my zatim hlasy aktivne neshanime. Jen sdilime Metalparadu na soc. sitich a nasi kamaradi a a fanousci evidentne maji chut nas podporit. Tudiz radost z toho mam. Az zacneme psat znamym prosby o kliknuti, pak tady teprve nastane to prave peklo :D K tomu, ze do souteze nepatrime, napisu asi tolik, ze zastupce webu Metalforever nas ohledne ucasti v Metalparade sam jako prvni kontaktoval. Kdybychom sem nepatrili, nepsal by nam. Metal je rozmanity zanr s mnoha podskatulemi a kombinuje se s kdecim. S lidovou hudbou, se symfonickym orchestrem, s elektro prvky... V pravidlech neni psano, ze zde muze soutezit pouze heavy metal. Takze tak. :)


Martin
04.03. 2016 v 09:15
Ahoj, Jsem moc rád, že tady začal někdo mluvit rozumně. Samozřejmě nechť si každý poslouchá a hraje co chce, to jsem nikdy nezpochybnil. Jen jsem chtěl poukázat na to, že tento typ produkce nemá s Metalem téměř nic společného a bylo by mnohem vhodnější ho prezentovat v žánrově jinak orientovaných soutěžích a hitparádách. Proto jsem hovořil o zákonitostech, které je třeba respektovat. Prostě thrash na trumpetu nebude asi nikdy thrash, tím méně heavy... A shánění hlasů? To Vás přesce pak výsledek nemůže těšit, když to není spontánní reakce. A nakonec pro pořádek. Nejsem jakkoliv spřízněn s žádným zúčastněným souborem. Díky, Hezký den. M.


Leena
04.03. 2016 v 08:51
Folk metal - žánr, který spousty lidí poslouchají už léta - je pro Martina nesmyslný. OK, nikdo Vás, Martine, nenutí ho poslouchat. Ani Vám nikdo nebrání začít aktivně shánět hlasy pro jinou kapelu, která je Vašemu srdci bližší. Peace! :)


Martin
03.03. 2016 v 23:07
Ok, shrneme to. Prosím ukažte mi, kde jsem napsal, že nevím co je Folk-Metal. Opakovaně jsem pouze poukázal nad nesmyslností tohoto spojení a jeho velmi problematické zařazení do metalové hitparády. Heavy metal je svébytný hudební styl s tradicí a jasně formulovanými zákonitostmi. To muzikanti vědí. A taktéž jsem poukázal na Vaši zjevnou manipulaci s hlasy. A jestli Vám došly argumenty a uchylujete se k urážkám, tak prosím... nemám s tím problém. Tím pouze ukazujete svoji verbální úroveň. Už tu Vaši muziku začínám chápat.... Martin


Petr
03.03. 2016 v 22:47
Jediný pitomec je tady Martin. Pokud nevíš, co je to folk metal, tak si to napřed zjisti. Pokud jsi opravdu tak jednoduchej, že si to zjistit nedokážeš, tak se zeptej. Prostýho člověka rádi poučíme. Blbcovi se všichni rádi vyhneme :)
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.47826 sekund.