Postupující z minulého kola:

Martin SEMRÁD – Ještě se nevzdávám (čtenáři)

redakční rozstřel:
-

MODERN AGE DYING - Thronebreakers (redakce)


Tomáš Marton:
MODERN AGE DYING

Jan Skala:
INTO THE ZOID

Petr Štěpnička:
MODERN AGE DYING

Savapip:
LUNATIC GODS
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády není dát příležitost klikačům, aby měli co mačkat několikrát denně. Naší snahou je představit čtenářům různé české a slovenské kapely a jejich tvorbu. Děkujeme, že to respektujete a že při návštěvě této stránky dáte kapelám maximálně jeden hlas.1. Martin SEMRÁD – Ještě se nevzdávám
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 213

2. ALCHEMIST - Equilibrium
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 201

3. GILLOVI PSI - Zmije
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 35

4. INNER EMPIRE - Anděl
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 34

5. PERVERSITY – Patron Of Hate
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 20

6. MODERN AGE DYING - Thronebreakers
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 4

Celkem hlasů: 507


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Metalitic
06.08. 2010 v 07:23
to Mirek Spilka: Naprosto souhlasím! to ANNABEL: Máte opravdu takovou návštěvnost koncertů?


Mirek Spilka
05.08. 2010 v 21:36
Řekl bych že se první kapely jen staraj. Teodor poslal info i mě . Kdyby klikali, tak by to neměli zapotřebí. To je zcela legální. Tak se vzájemně neosočujte. Každýmu je snad jasný, že kapela bez opravdových fanoušků by neměla v praxi stejně šanci.


Ted
05.08. 2010 v 18:31
:D No doufám že jsem normální :D Každopádně, mě je osobně zcela jedno kdo je na prvním či desátém místě :D Já dělám muziku, takovou jakou dělám. Někomu se to může líbit, někomu ne, ale díky myšlení muzikantů je vlastně hudba rozmanitá. Nemám proti ANNABEL zcela nic špatného, takže pokud jsem napsal něco špatného o této kapele,tak se omlouvm ale určitě jsem to nemyslel nějak špatně. Nedělám muziku proto abych sledoval zda jsem někde první, ale protože je mou součástí. Baví mě vzít kytaru a vytvořit něco co si ostatní můžou poslechnout. Každopádně přeju všem muzikantům co jsu zde v těchto kapelách, hodně posluchačů a hodně koncertů a hodně štěstí. Měj te se. Ted


ANNABEL
05.08. 2010 v 17:28
Ahoj, koukám tady na tu debatu a nestačím se divit, Teda znám, takže vím, že je to normální chlap a divím se co to tady píše. Samozřejmě, že jsme všichni v kapele informaci o účasti dali všem koho známe - to je snad něco divnýho? Jestli už hlasujou záleží jen na nich. Vůbec nechápu, co se tady snaží někdo podsunout, že nějak fixujem - jak? Já jsem hlasoval a už mě to k žádnýmu hlasování nepustí, hlasovací políčko mám přeškrtlý, tak nevím co to tady někdo plácá. Jestli byl včera největší boom hlasů nevím, je to celkem pochopitelný, tu informaci že tu jsme jsme oznamovali v úterý. Všem hlasujícím děkuju za celou kapelu, díky!


Kamila
05.08. 2010 v 16:30
Takže zatím za 7h Annabel získal 3 hlasy!!! Zkusí mi teda někdo z této kapely odpovědět,jak mohli včera získat přes 150 hlasů? Hoši bejt váma odstoupil bych z této soutěže a raději se nikde neukazoval.


VIHAR
05.08. 2010 v 09:32
To je ale zajímavá debata.. :-D :-D Kdyby byl zájem o výměnný koncert tak jsme k dispozici.. Dalibor


Metalitic
05.08. 2010 v 09:25
Byli by hloupí kdyby opakovali tu chybu.. Teda pokud se tak opravdu stalo.. Jo a Aposiopesis se znovu omlouvám.. Nevim co to do mě zase vjelo.. Už budu radši držet hubu.. :-)


Kamila
05.08. 2010 v 09:24
Trefné to je určitě, budu sledovat stav ANNABEL více. Je půl desáté a Annabel má 395 hlasů, a stav stojí.Takže uvidíme zda jim to povyroste zase o 100 hlasů jako včera za jednu h.


Metalitic
05.08. 2010 v 09:23
OK


APOSIOPESIS
05.08. 2010 v 09:01
AHoj Metaliticu, už jednou si se do náas trefoval a nakonec ses omlouval a dneska znova. Nevím jak to Anabel dělá,ale to je jejich svědomí. Já se o tyhle věci se opravdu nezajímám, ale když se podíváš například na facebook, tak zjistíš že jen já mám přes 1000 přátel a to nemluvím o ostatních členů v kapele. Než budeš někoho napadat,stačí si zjistit nějaké informace, Opravdu nějaké podvádění nemáme za potřebí.Nejsme mladý puberťáci,ale fotrové od rodin,alespoň já s basákem. Já plně souhlasím s Pavlem, ale pokud budeš sledovat naše číslůa zjištíš že nám se to zvedá pravidelně a neustále, kdežto u annabel je to zcela jinak. Ted


Metalitic
05.08. 2010 v 07:04
Navíc by mě zajímalo, kde jste vzali 395 hlasů, když na bandzone máte 91 registrovanných fanoušků. Buď jste nasadili spamy do všech možných soc. sítí, nebo jste k těm hlasům ani lidi nepotřebovali.. Aposiopesis v bledě modrým.. Protože kdyby byla pravda to co říkají ty čísla tady, tak akce na který by hráli Annabel a Aposiopesis by byla dost výdělečná a v tom případě bych do toho klidně šel.. Ovšem toto riziko podstoupit nechci.. Byl bych pro, aby hlasování bylo podmíněno ragistrací. Hlasujících by bylo méně, ale zato by byla soutěž mnohem serióznější..


Michaela
05.08. 2010 v 01:43
Musím reagovat na velmi trefný příspěvek od Pavla. Trapný? Spíš uboze okatý...


Pavel
05.08. 2010 v 00:18
Pro Annabel hele kapelo,jak je možný,že celej den máte stále stejně a najednou se vám to zvedne o 100 hlasů během h a pak zase až do dalšího dne nic??? Nezdá se vám to vůči ostatním kapelám trapný? Nebo si myslíte,že si toho nikdo nevšimne?


Mirek Spilka.
04.08. 2010 v 22:31
Mě zase těší spíš to, že je tu docela dost česky zpívajících kapel.


Václav Votruba
04.08. 2010 v 21:32
Hlas jsem dal kapele Vihar. Bodík by si ještě zasloužili Darchaic a Dievision. Jinak mi ale tento měsíc přijde slabší :-)
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.12282 sekund.