Postupující z minulého kola:

NIMARO – Missing Puzzle (čtenáři)

redakční rozstřel:
Savapip – NIMARO
Petr Štěpnička – NIMARO
Moloch – NIMARO
Tomáš Marton - NIMARO

REBEL – Drakkar (redakce)


Tomáš Marton:
REBEL

MOLOCH:
REBEL

Petr Štěpnička:
REBEL

Savapip:
WHAT´S IN THE BOX
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády není dát příležitost klikačům, aby měli co mačkat několikrát denně. Naší snahou je představit čtenářům různé české a slovenské kapely a jejich tvorbu. Děkujeme, že to respektujete a že při návštěvě této stránky dáte kapelám maximálně jeden hlas.1. DIVE IN LIFE – I Tried
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 24

2. NIMARO – Missing Puzzle
  
  stáhnout | web | měsíc: 2
hlasů: 18

3. LEAF EMPIRE – Hands In The Dirt
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 16

4. ALPHA – Tady a teď
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 3

5. NAZGUL - Trojzubec
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 1

6. REBEL – Drakkar
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 1

Celkem hlasů: 63


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)JáJa
11.05. 2006 v 14:33
tohle jsme myslim řešili v recenzích, popularita neni záruka kvality, zrovnatak jako negativní kritika neni záruka nekvality. vemte si takovýho Dalibora Jandu, jak byl populární...a myslim, že ho dokonce ještě i hrajou a jeho fláky si děti pobroukávaj...a zase na druhou stranu většinu geniálních umělců v jejich dobách začátků kritici roznášeli na kopytech...no tak :-) kluci, hrajte prostě to, co se vám líbí a tak, jak to cejtíte a budete hrát nejlíp :-) Vaše milá a hodná JáJa :-)))))


kryplojed
11.05. 2006 v 00:51
pro Vencu:to je bez debat ,je jasný že body na podiu za nikoho hrát ani zpívat nebudou :o)A když jsme u toho ,minule mně mrzely ty Plameny, příjezd vévody,mně se to líbilo moc i když to byla konkurence ,ale taky nepostoupili i když já bych je na to tipnul.:o)Je to všechno hodně vrtkavý....


vadder
10.05. 2006 v 23:36
kryplojed: jestli se nekde objevil nejaky naznak povrchnosti, tak ujistuji, ze byl jenom zdanlivy, protoze ja ani Venca nemame nic proti zadny zucastneny kapele ..mne osobne se libi vsech 10mp3, z toho ROU a Ador Dorath se mi libi proste nejvic a to, ze nevedou neznamena, ze jsou spatny ne? ;-)


JáJa
10.05. 2006 v 23:27
Jéje :-) ty ses rozjel, nejsi ty muj brácha??? :-)))))


kryplojed
10.05. 2006 v 23:22
Mam tam nějaký chybičky ,mam po šichtě-jo a těch 28 let poslouchám metal -ne svýho syna -blbě jsem to napojil-no a pořád je se čemu učit že? :o)


kryplojed
10.05. 2006 v 23:19
Možná jsem Vás trochu poškorpil-a jestli jo ,tak je mi to stejně jedno - když se to vezme kolem a kolem, tak každej se máme pořád co učit :o)i já -a to už jsem starej paznecht .


kryplojed
10.05. 2006 v 23:14
Jediný co mi malinko vadí ,je taková povrchnost se kterou kvitujete výkon kapelek, co Vám moc neseděj.Ale je to jen můj dojem -bez jeýkoliv urážky a malinko by to chtělo číst jiný knížky ,než fanziny/třeba čtete/-schází mi v těch recenzích bohatší slovní zásoba -i recenze může mít forsáž a člověka pak zaujme víc.Tak zdar a těším se na další tvůrčí debaty Fotr-lotr:o)


kryplojed
10.05. 2006 v 23:08
Ale i když to vezmu fakt objektivně ,tak já ho poslouchám nějakejch osumavacet let a muzikou žiju a zajímá mě.A některý Vaše přeodvážný repliky mně docela baví.Ale to je daný věkem-nemyslím to špatně,ale čím dýl člověk poslouchá,tím víc to do sebe kumuluje-a znalost letopočtů je k ničemu na to jsou knížky.


kryplojed
10.05. 2006 v 23:03
Chlapi ,to je debata vo hovně.Já to trošku pokopnu-Satanek je muj syn je mu nějakejch patnáct a je pravda ,že je krapet hrr..,ale celejch patnáct let poslouchá metal se mnou ,jekejkoliv.Takž si myslim ,že docela přehled má ,ne obrovskej ,ale má -o Vašich znalostech nepochybuju,to v žádným případě a klobouk dolu před prací co zde odvádíte .A ani mu nedělám advokáta ,na toseru ,von se postará.


Venca
10.05. 2006 v 21:03
Ano, nepopírám mírné náznaky, ale to jenom pouze díky tomu, že zpěvák Wisdom z ROU používá na začátku podobný zpěv jako Dani z COF. Stejně tak tam můžeš slyšet třeba Iron Maiden kvůli až chvílemi heavy kytarám. Každý tam může slyšet, co chce... Escape From The Asylum je výborná věc a jestli je tady podobných kapel tisíce, jak jsi někde níže napsal, tak je mi moc líto, že jsem ještě všechny nepoznal (to by nebylo stejně snad ani možné) :-( Tímto končím kauzu ROU - COF. Myslím, že se tím řeší naprostá hloupost.


vadder
10.05. 2006 v 20:07
to Satanek: tak to jsi docela borec, kdyz myslis, ze vis co si myslim..


Satanek
10.05. 2006 v 19:19
Dharm:jo jasny...ja nerek ze IMITUJETE Cradle...ale ze mi je to silne pripomina...kazdej v tom muze slyset neco jinyho..ale ty sam si rek,ze z nich neco mate,tak nechapu,proc se ty dva "kritici"blbe smali.....


Satanek
10.05. 2006 v 19:18
to vadder:nerek bych...a uz vubec bych nerek,ze Euhtanasie dela jednoduchou muziku...navic bych rek,ze si myslis,ze ta pisen je fakt o dracich...


Satanek
10.05. 2006 v 19:17
to Vadder:to v 10.05. 2006 v 14:16 melo bejt pro tebe....


Dharm
www.rou.hellsbells.cz
10.05. 2006 v 17:13
Myslim, že náš frontman řekl něco ve stylu, že hrajem ve stejný škatulce jako Cradle, Dimmu, nebo Graveworm... což je poměrně velký stylový rozpětí v rámci melodického black metalu...
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.22146 sekund.