Postupující z minulého kola:

RAMCHAT - Lož a žlč (čtenáři)

redakční rozstřel:
Pagan – MEAT MINCER
Supermartonátor – RAMCHAT
Savapip - RAMCHAT
Pepsi – RAMCHAT

SIX DEGREES OF SEPARATION – Common Aim Ltd (redakce)


Savapip:
LADY JANE

Pagan:
MEAT MINCER

Supermartonátor:
SIX DEGREES OF SEPARATION

Pepsi:
SIX DEGREES OF SEPARATION
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády je seznámení čtenáře s různými českými a slovenskými kapelami.1. SOTURY – Anděl zkázy
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 115

2. RAMCHAT – Cesta
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 24

3. SIGNUM REGIS – Flag Of Hope
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 18

4. BLACK SABÁKA – Móda Od Quasimoda
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 16

5. HARD BALLS – S.O.S (Scream Of Satan)
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 9

6. SIX DEGREES OF SEPARATION – Common Aim Ltd
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 1

Celkem hlasů: 183


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Michalka Jandová
29.07. 2009 v 09:45
Slyšeli jsme v Jemnici na festu naživo Garant a nemělo to chybu.Super speedek,fandíme!!!!


P@bloz
www.sorrow.euweb.cz
23.07. 2009 v 19:53
Ahoj zvu vás na rockfest Dačice, který se koná 24.7.2009 až 25.7.2009. Máme tu čest tam tam taky vystupovat. Takže kdo může dojeďte se mrknout. Bude tam plno super kapel !! tady je odkaz www.rockfestdacice.cz .


Venca Votruba
23.07. 2009 v 13:48
Protože než to sem dorazí a Češi to pochopí, tak už zase v Americe letí něco jinýho :-) Ale nemyslím si, že je výhra hrát podle amerických trendů :-)


Ripper
www.myspace.com/orientofficial
22.07. 2009 v 11:17
Mno toď otázka,já osobně od začátku svého působení v Orientu,se snažim(snažíme) tlačit kapelu k modernějšímu vzezření a myslim že se to u novejch věcí i daří!I tak to neni ještě úplně ono!Mě právě na spoustě českejch kapelách štve ta podobnost a stejnost,co s tim?Možná je to daný i tim že má každej stejný vzory!Já osobně hledám inspiraci nejvíc v Black Label Society,ale já jsem vůbec ujetej na USA:-)


sandokan
22.07. 2009 v 09:38
Jsme zpět a koukám že se to tu malinko rozjíždí. Petře určitě máš pravdu Ramayana sklouzává k heavy z 80 let. Otázka je jestli je to špatně nebo není. A vůbec se nabízí otázka jestli je tento směr uplně mrtvý nebo naopak se znovu dostává do kurzu. Melodičnost těchto kapel je bezesporu neodiskutovatelná. Pokud zde někdo zmínil "New Wave of American Heavy Metal" tak s tím souhlasím, ovšem je otázkou zda jsou vubec české kapely schopni se skladbou songů vyrovnat zahraničním kapelám. Podle mě je to dané mentalitou čechů. Pokud vezmu, že 60% lidi do 18 let poslouchá hipec a jiné směry je tato kategorie díky MTv obsazená a starší kategorie jsou stále zvyklí chodit na ZÁBAVU a ne na KONCERT. Myslím si že české kapely se snaží dělat starší muziku bud z toho titulu, že prostě nemají na to složit moderní písničku( stavba skladby,zvuky atd) a nebo se právě chtějí přiblížit lidem, kteří metal poslouchají dlouho a vyšli z toho starého dobrého metálku. Neříkám jaká kapela je lepší a jaká horší každý kdo se snaží prosadit svou věc zaslouží podporu. Ale zkusme tady aspon trošku rozbrat ty důvody proč je pro českou kapelu problém přizpůsobit se novým trendům. Které vznikají v USA a mě osobně to celkem vadí.


petr
22.07. 2009 v 08:24
to ze je ramayana prvni, neznamena ze vsichni poslouchaj nejakej old school metal. klidne si tu iluzi pestujte, ale je to jen klam


Marin
21.07. 2009 v 22:54
Hudba je buď dobrá anebo špatná a konec


Venca Votruba
21.07. 2009 v 18:57
Ripper: Samozřejmě. To absolutně není...


P@bloz
www.sorrow.euweb.cz
21.07. 2009 v 18:16
Jo je mi jasný že se to dá rozlišit, ale nechápu proč to pořád někdo tak vehementně odlišuje. Podle mě je dobře že se hraje bigbít a pořád na to lidi chodí, ať jsou to nové styly, nebo stará dobrá nejlepší klasika 80tých a 90tých let. Proto mě hrozně mrzí když se klasický metal odsuzuje a bere se to jako přežitek, nebo něco co vyšlo z módy. Podle hlasování vím že to lidi berou a mají to rádi. Fuj to sem se rozepsal.


Ripper
21.07. 2009 v 14:22
A hlavně na označení old-school neni nic špatnýho!


Robert to P@bloz
21.07. 2009 v 08:41
No existuje taky třeba něco, čemu se říká "New Wave of American Heavy Metal". Jinak si ale myslím, že lze celkem dobře odlišit metal, který se hrál cca před 20 lety, od toho, který hrajou dnešní průkopníci.


P@bloz
20.07. 2009 v 22:29
Co máte všichni pořád s tím old school. Prostě je to normální dobrej Metal ! To vaše škatulkování nechápu. Ono ještě existuje new school metal????


Venca Votruba
20.07. 2009 v 19:50
Death Never Pain mě zaujali... Dopilovat zpěv a hlavně kvalitní studio a bude to ještě lepší. Sice trošku old school, ale určitě sympatická záležitost ;-)


Karolína Hánlová
20.07. 2009 v 17:03
To Mazi: Ahoj Peto, mám se celkem fajn, to víš, měsíc a půl prázdnin za sebou a ještě před sebou a už ted se nudím. Jsou i horší věci, než se splést v i a y ;-), ne? Hlavně, at to kapele Ramayana šlape!!!


Petr
20.07. 2009 v 09:06
preludium fIGHT,FIGHT !!
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.37552 sekund.