Postupující z minulého kola:

INNER FEAR – A Man In The Forest (čtenáři)

redakční rozstřel:
-

INNER FEAR – A Man In The Forest (redakce)


Pepsi Stone:
MONTEGA

Supermartonátor:
INNER FEAR

Pagan:
PERSEUS

Savapip:
PERSEUS
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády je seznámení čtenáře s různými českými a slovenskými kapelami.1. INNER FEAR – A Man In The Forest
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 97

2. DONOR – Devět křížů
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 62

3. ARCHEONIC – Frozen Mind
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 37

4. ALL AGAINST NOTHING – Spoveď
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 2

5. SYRIDAS – Fall Into Depths
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 1

Celkem hlasů: 199


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Mazi (Ramayana)
19.07. 2009 v 20:08
To karolína Hánlová:Ahoj Kájo,jak se máš???Já vím,už mě hoši sjeli na zkoušce,ano ve slově profi se opravdu píše měké y :).Stydím se,patří mě to a pokám se...každopádně raději už budu mlčet,pže bych ještě napsal špatné ypsilóóón.....takovýdlech..:)


Karolína Hánlová
19.07. 2009 v 18:10
Nevím, proč tu píší lidi, kterým se ta muzika nelíbí, takové příspěvky. Pokud se Vám to nelíbí, tak pro kapelu Ramayana nehlasujte a je to, než tu dělat takové rozbroje. Ačkoliv jakákoli kritika je pozitivní pro kapely. Co se týče písničky, co tu Ramayana má - Prorok, tak není nic proti ničemu. Když si poslechnete metalovou kapelu Edguy a jejich písničku Save me, tak jim to taky nemůžete vyčítat. Prostě i metal si potřebuje na chvíli odpočnout pomalejší písničkou. Spíše mě zaráží jedna věc a to je gramatika ze strany basáka z kapely Ramayana :o) Je to k pokukání :o). Jinak držím této kapele moc pěsti, ať jim to šlape víc a víc, a ať mají co nejvíce fanoušků!!!


Fantom
17.07. 2009 v 07:59
K tomu rozladění - není to náhodou Poly800?!


Káca 666
14.07. 2009 v 13:33
Sandokan, Venom jsou v poho a taky jako jedni z prvních začali říkat že hrajou Black metal(Nazvali si tak i desku) Takže bych je do metalu počítal pravda že když si poslechneš třeba Blackery Mayhem nebo Gorgoroth tak jsou jinde. Metrosexuálové slaďoučcí jsou podle mě Stratovarius, už je tam na mě až moc líbeznejch melodií a vejšek ve zpěvu:-)ale to je věc názoru. Ale jinak na Iron Maiden jsem začínal a i když už si je nepustím tak je beru a Children of bodom jsou luxus, ty klávesy s tou kytarou je fakt mazec.


P@bloz
www.sorrow.euweb.cz
14.07. 2009 v 11:16
Naprostý souhlas se Sandokanem a s Mazi z Ramayany. Taky hrajeme pro radost a hlavně pro lidi kteří jsou nám oporou. Takže lidi díky.


Ripper SDMF
14.07. 2009 v 10:44
Moje řeč Sandokane, každý kdo je schopen udělat vlastní věc, zaslouží podporu! Jinak mě dost mrzí že se tu z toho stává trochu diskuze, jako u on-line přenosů gambrinus ligy na idnesu, kterou vypínám ještě před zápasem!!!


sandokan
14.07. 2009 v 10:21
Musím uznat, že tu jsou lidi, kteří si ani nevidí na špičku nosu viz. někdo pod přezdívkou nasrat: Já jsem přeci vůbec neříkal, že hudební styl s hlasovým projevem growling je něco špatného, ale že metalová muzika má mnoho podkategorií, které já osobně preferuji více. Mám rád prostě klasiku, jako jsou maiden,stratovarius atd. Ale je taky pravda že Children of bodom jsou vynikající. Už si rozumíme? Každý kdo se snaží prosadit svoji muziku at v jakémkoliv stylu si zaslouží podporu.


nasrat
14.07. 2009 v 10:13
sadokan:Blití do mikrofonu??tak se predved jak by jsi to dokázal ty??????:) P@bloz:to má být jako vtip????????


Mazi(Ramayana)
14.07. 2009 v 07:47
Ahojda,předem všem chci za sebe,ale i Ramayanu poděkovat za hlasy a co se týká naší hudby...nejsme žádná profy kapela,děláme to pro radost,jezdíme za cesťák,kdo nám co dá,jsme rádi za každej konzert...Rozladěno by nemělo být nic,ale pokud si vzpomínám,tak u této písničky byl ve studiu problém s rozladěnou kytarou a celá kytara se přehrávala,mělo by to být v pořádku,ale je možné,že máš pravdu....Jinak metalu zdar...


P@bloz
13.07. 2009 v 23:48
Přijde maník do hudebnin a říká:Dobrý den j bych prosil nějakej tvrdej metal. Prodavač: Ano samozřejmě, můžu vám nabídnou Slayer, Sepulturu, Death z našich Törr nebo Debustrol. Maník rozzuřeně: Do prdele vy jste snad hluchej , já chtěl tvrdej metal.........!!!! :-)))))))))


sandokan
13.07. 2009 v 22:26
To Káca 666: Ježiši jak můžeš poslouhat Venom ( banda metrosexuálů zpívající sladoučký melodie, které rozhodně metal nejsou) :):):) ..To Ludvík: Já se taky nehádám, je možné, že tam je něco rozladěného


Ludvík
13.07. 2009 v 21:58
to sadokan. ja se nehádám, kdyby Ramayana byla špatná, tak nejni tam kde je. Akorat to maji rozladěný.


Káca 666
13.07. 2009 v 21:48
Sandokan, máš pravdu, já jsem to samý psal pár řádku níž. Takovouhle blbost ti sem může napsat jen chytrák co poslouchá pár extrémních kapel, myslí si jak je tvrdej a o ostatním odvětví metalu nemá ani páru. No nic, jdu si poslechnout popík od Venom:-)


sadokan
13.07. 2009 v 21:22
to xxww. Cože? takže podle tebe je metal jenom blití do mikrofonu? Vidíš a já žil v tom že Iron maiden byli a jsou stále metalová kapela. Asi ne, možná by jim slušela škatulka pop rock ne? to Ludvík: Jsem pro, zveřejním své číslo učtu a můžete mi všichni posílat peníze. ( PS: Myslím, že Ramayana patří k tomu lepšímu co tady je)


Ludvík
13.07. 2009 v 19:15
Co kdyby jsme se tady všichni složili Ramayane na ladičku?
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.23145 sekund.