Postupující z minulého kola:

SAINT MORTAL - Singing of sirens (čtenáři)

redakční rozstřel:
Petr Štěpnička – SAINT MORTAL
Tomáš Marton – SAINT MORTAL
Savapip – FIREBALL
Moloch – FIREBALL

WARNA - Bludička (redakce)


Tomáš Marton:
WARNA

Moloch:
THE CRUSHERS

Petr Štěpnička:
WARNA

Savapip:
TRINITUM
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády je seznámení čtenáře s různými českými a slovenskými kapelami.1. ČERNOKVET – Ako v nebi
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 5

2. WARNA - Bludička
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 4

3. DIRTY GAME - Yesterday`s Over
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 3

4. PROJEKT XIII – Vládkyně bezmoci
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 2

5. DECAY – None Of Us
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 1

6. SAINT MORTAL - Singing of sirens
  
  stáhnout | web | měsíc: 2
hlasů: 0

Celkem hlasů: 15


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)David
03.10. 2013 v 13:19
Moc to řešíte podle mě. Tohle se děje uplně všude pokud nebude hlasování přes sms, nebo přes ověření např. mailový adresy tak se bude vždycky klikat. Navíc je to stejně nespravedlivý i kdyby se neklikalo páč některá kapela má víc fandů a možností přitáhnout víc virtuálních hlasovačů a některá míň takže bud to bude řešit jen porota a to zas budete poslouchat pindy že někoho protěžujete, nebo si myslim, že by stačila uplně jednoduchá věc a to povolit jen cz ajpiny i když i to se dá wochcat. Každopádně děláte záslužnou věc at je to jak chce takže srát na to a nážezzu ZDAR!!! ;o)


Savapip
03.10. 2013 v 11:41
děkuju všem blbům, kteří mě opět přesvědčili o tom, že dělat něco jen pro zábavu je v podstatě k ničemu. A teď mi někdo rozsekněte tohle dilema: udělat aspoň něco málo pro kapely, které mají zájem a chuť se prezentovat a představit a nebo dát prostor idiotům, kteří kouzlí s IP adresama a dělají z Metalaparády úplně zbytečnou a trapnou záležitost? Jinak řečeno, myslíte, že stojí za to, v tom málu, co pro domácí kapely můžeme udělat, pokračovat a nebo radši Metalparádu zabalit, abysme nemuseli ustavičně čelit tomu, že si z toho nějaké nukleární hovado udělá Klikparádu a tím degraguje jakoukoliv snahu všech, co se na tom podílejí??? :-(


Savapip
30.09. 2013 v 19:32
Neb dle pravidel nastala pro matematiky poměrně zajímavá situace, rozhodli jsme se postup do dalšího kola vyřešt šalamounsky (tedy za předpokladu), že to technicky půjde. Vzhledem k tomu, že by po odečtu postupových hlasů z minulého kola postoupili z obou kategorií Greedy Invalid, dalšími postupujícími jsou i Bad Victim za čtenáře a D.O.P. na divokou kartu


Ancient Desire - Ondra V.V.
www.ancient-desire.com
22.08. 2013 v 20:11
Vážné fanynky a Vážení fanoušci, opravdu moooc si vážíme Vaší podpory, ale po dohodě s redakcí se výhry v tomto kole vzdáváme ve prospěch druhého (zjevně Bad Victim). Věříme, že chápete a pokud máte stále chuť nás dál podporovat, tak tady je hlasování, kde můžeme vyhrát natočení klipu ;-) http://fenixradio.net/talent-hlasovani/ Za Ancient Desire, Ondra V.V.


MultiAlil
15.08. 2013 v 23:41
AD fandím, hlas je tam! :-)


Jindra
12.08. 2013 v 17:16
AD AD AD AD AD AD!!!! :) eeeeeeeeeee


Milan
12.08. 2013 v 16:17
AD fandím vám


Hanka
12.08. 2013 v 15:56
Ancient Desire - jen tak dáll je to super


Romana
https://www.facebook.com/ancientdesireorchestra
06.08. 2013 v 06:39
Díky Zbyňku, za hlas i za podporu! :-), za AD Roma


Zbynek Vitošek
www.kovprof.cz
05.08. 2013 v 22:20
Ať Vám to šlape!!!!


Savapip
04.08. 2013 v 21:08
V první řadě pochybuju o tom, že kapely hlasují samy pro sebe. Jasně, některé z nich o tom dají vědět na svých stránkách a aktivní jsou jejich příznivci, to neovlivníme ani my, ani ty kapely. Varianta 5 kapel na měsíc a pryč s nima je taky řešení, ale varianta ať lidi napíšou, co se jim líbí je v podstatě obdoba klikání, nebo si snad myslíš, že z 80% procent bude psát někdo jiný, než příznivci kapel, kterým dají kapely echo, že se kolem nich něco děje? A to ještě v případě, že se lidem bude chtít vůbec napsat..., každopádně díky za námět, za Tvůj zájem i za přání ;-)


Jindra
04.08. 2013 v 20:48
O.k Sáhybe to mě říkáš to co je psáno na začátku :) Já jen říkám to že kapely hlasují samy pro sebe a tím pádem nemůže bejt o soutěžení ani řeč a řešení?Chceš ukazovat česke kapely o.k tak jednou za měsic či dva 5kapel 5songu a pak prič sněma a dalších 5.Bez klikání ale stim ať lidí napíšou co se jim líbí.Dík za vše a držím Vám palce


Savapip
04.08. 2013 v 20:05
to Jindra: obvyklým principem soutěže je, že můžeš něco vyhrát. To málo, co AD získat mohli, to již získali. To, co touhle "soutěží" sledujeme my, je představit kapely čtenářstvu, což se taky děje. Když jsme svého času řešili, zda zavést povinnou registraci a tím zabránit klikačům, aby soutěžili v klicích, vyhrála varianta nechat tomu volný průběh, právě proto, že jednak se každý měsíc mění účastníci a jednak, že stejně nelze nic vyhrát. A abychom alespoň trochu eliminovali klikače, je tu ještě to, že se postupujícímu odečítá hlas, čili klikači (a ttím neříkám, že zrovna teď se závodí v klikání) již ve druhém kole sice můžou kapelu vytlačit nahoru, ale další postup jim to přinést nemusí. Takže, máš-li lepší řešení, navrhni! Nemáš-li, smiř se s tím, že prostě princip představení kapel na MFMM je takový jako je. Výhodou té kreténské soputěže je fakt, že tě nikdo nenutí se jí účastnit ;-).


Jindra
04.08. 2013 v 10:21
Honem nasázet hlasy Ancient Desere :) To je kreténská soutěž


jindra
03.08. 2013 v 09:04
souboj klikačů!!!Trapné
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.20376 sekund.