Postupující z minulého kola:

PERSEUS - Karma (čtenáři)

redakční rozstřel:
Pagan – PERSEUS
Savapip – PERSEUS
Moloch – MANUAL
Supermartonátor – MORWËNA

PERSEUS - Karma (redakce)


Moloch:
PERSEUS

Supermartonátor:
PERSEUS

Pagan:
PERSEUS

Savapip:
PERSEUS
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády je seznámení čtenáře s různými českými a slovenskými kapelami.1. INNER FEAR – A Man In The Forest
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 139

2. PERSEUS - Karma
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 71

3. JACKER`S - Na plný plyn
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 70

4. ANARCHIA – Těžká cesta
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 41

5. MONTEGA – Chicken Or The Egg
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 24

Celkem hlasů: 345


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)P@bloz
www.sorrow.euweb.cz
21.07. 2009 v 18:16
Jo je mi jasný že se to dá rozlišit, ale nechápu proč to pořád někdo tak vehementně odlišuje. Podle mě je dobře že se hraje bigbít a pořád na to lidi chodí, ať jsou to nové styly, nebo stará dobrá nejlepší klasika 80tých a 90tých let. Proto mě hrozně mrzí když se klasický metal odsuzuje a bere se to jako přežitek, nebo něco co vyšlo z módy. Podle hlasování vím že to lidi berou a mají to rádi. Fuj to sem se rozepsal.


Ripper
21.07. 2009 v 14:22
A hlavně na označení old-school neni nic špatnýho!


Robert to P@bloz
21.07. 2009 v 08:41
No existuje taky třeba něco, čemu se říká "New Wave of American Heavy Metal". Jinak si ale myslím, že lze celkem dobře odlišit metal, který se hrál cca před 20 lety, od toho, který hrajou dnešní průkopníci.


P@bloz
20.07. 2009 v 22:29
Co máte všichni pořád s tím old school. Prostě je to normální dobrej Metal ! To vaše škatulkování nechápu. Ono ještě existuje new school metal????


Venca Votruba
20.07. 2009 v 19:50
Death Never Pain mě zaujali... Dopilovat zpěv a hlavně kvalitní studio a bude to ještě lepší. Sice trošku old school, ale určitě sympatická záležitost ;-)


Karolína Hánlová
20.07. 2009 v 17:03
To Mazi: Ahoj Peto, mám se celkem fajn, to víš, měsíc a půl prázdnin za sebou a ještě před sebou a už ted se nudím. Jsou i horší věci, než se splést v i a y ;-), ne? Hlavně, at to kapele Ramayana šlape!!!


Petr
20.07. 2009 v 09:06
preludium fIGHT,FIGHT !!


Mazi (Ramayana)
19.07. 2009 v 20:08
To karolína Hánlová:Ahoj Kájo,jak se máš???Já vím,už mě hoši sjeli na zkoušce,ano ve slově profi se opravdu píše měké y :).Stydím se,patří mě to a pokám se...každopádně raději už budu mlčet,pže bych ještě napsal špatné ypsilóóón.....takovýdlech..:)


Karolína Hánlová
19.07. 2009 v 18:10
Nevím, proč tu píší lidi, kterým se ta muzika nelíbí, takové příspěvky. Pokud se Vám to nelíbí, tak pro kapelu Ramayana nehlasujte a je to, než tu dělat takové rozbroje. Ačkoliv jakákoli kritika je pozitivní pro kapely. Co se týče písničky, co tu Ramayana má - Prorok, tak není nic proti ničemu. Když si poslechnete metalovou kapelu Edguy a jejich písničku Save me, tak jim to taky nemůžete vyčítat. Prostě i metal si potřebuje na chvíli odpočnout pomalejší písničkou. Spíše mě zaráží jedna věc a to je gramatika ze strany basáka z kapely Ramayana :o) Je to k pokukání :o). Jinak držím této kapele moc pěsti, ať jim to šlape víc a víc, a ať mají co nejvíce fanoušků!!!


Fantom
17.07. 2009 v 07:59
K tomu rozladění - není to náhodou Poly800?!


Káca 666
14.07. 2009 v 13:33
Sandokan, Venom jsou v poho a taky jako jedni z prvních začali říkat že hrajou Black metal(Nazvali si tak i desku) Takže bych je do metalu počítal pravda že když si poslechneš třeba Blackery Mayhem nebo Gorgoroth tak jsou jinde. Metrosexuálové slaďoučcí jsou podle mě Stratovarius, už je tam na mě až moc líbeznejch melodií a vejšek ve zpěvu:-)ale to je věc názoru. Ale jinak na Iron Maiden jsem začínal a i když už si je nepustím tak je beru a Children of bodom jsou luxus, ty klávesy s tou kytarou je fakt mazec.


P@bloz
www.sorrow.euweb.cz
14.07. 2009 v 11:16
Naprostý souhlas se Sandokanem a s Mazi z Ramayany. Taky hrajeme pro radost a hlavně pro lidi kteří jsou nám oporou. Takže lidi díky.


Ripper SDMF
14.07. 2009 v 10:44
Moje řeč Sandokane, každý kdo je schopen udělat vlastní věc, zaslouží podporu! Jinak mě dost mrzí že se tu z toho stává trochu diskuze, jako u on-line přenosů gambrinus ligy na idnesu, kterou vypínám ještě před zápasem!!!


sandokan
14.07. 2009 v 10:21
Musím uznat, že tu jsou lidi, kteří si ani nevidí na špičku nosu viz. někdo pod přezdívkou nasrat: Já jsem přeci vůbec neříkal, že hudební styl s hlasovým projevem growling je něco špatného, ale že metalová muzika má mnoho podkategorií, které já osobně preferuji více. Mám rád prostě klasiku, jako jsou maiden,stratovarius atd. Ale je taky pravda že Children of bodom jsou vynikající. Už si rozumíme? Každý kdo se snaží prosadit svoji muziku at v jakémkoliv stylu si zaslouží podporu.


nasrat
14.07. 2009 v 10:13
sadokan:Blití do mikrofonu??tak se predved jak by jsi to dokázal ty??????:) P@bloz:to má být jako vtip????????
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.18683 sekund.