Postupující z minulého kola:

SLIGHT LIE – Caroline Wants You Dead (čtenáři)

redakční rozstřel:
-

SLIGHT LIE – Caroline Wants You Dead (redakce)


Tomáš Marton:
TEZAURA

Jirka Lulek:
MORAVIUS

Petr Štěpnička:
SLIGHT LIE

Savapip:
TRINITUM
Fobia Zine

Metalopolis

metalový magazín ABYSS

Volumemax


Zájemci o zařazení do mp3 metalparády, ať pošlou odkaz na redakce@metalforever.info

Jsme tu znovu s Metalparádou. Vzhledem k tomu, že nám bylo vytýkáno, že se z Metalparády stala čistě klikací záležitost fanoušků, přichází jedna zásadní změna v postupových pravidlech. Do dalšího kola postoupí dvě kapely, jedna na základě hlasování čtenářů, jedna na základě hlasování čtyř redaktorů zinu. Postupujícím (v obou kategoriích) se do dalšího kola odečte jeden postupový bod (v hlasování redakce), a jedna pozice (v hlasování čtenářů) . V případě rovnosti bodů v některé z kategorií je rozhodující hlas z kategorie druhé. (Příklad: kapela, která vyhraje hlasování čtenářů, ale má díky postupu z minulého kola o postupový bod méně, klesá na druhé místo a utká se s kapelou z druhého místa v rozstřelu redaktorů. Příklad druhý: Hlasování redaktorů skončí nerozhodně, v tom případě rozhoduje hlas lidu. ) Kapela, která postoupí,může do dalšího kola nasadit novou skladbu.
Hlavním smyslem této hitparády není dát příležitost klikačům, aby měli co mačkat několikrát denně. Naší snahou je představit čtenářům různé české a slovenské kapely a jejich tvorbu. Děkujeme, že to respektujete a že při návštěvě této stránky dáte kapelám maximálně jeden hlas.1. INTO THE ZOID - Albino
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 40

2. SOLAR SYSTEM - Svítání
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 13

3. SECRET OF DARKNESS – Brave New Disaster
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 11

4. LUNATIC GODS – Šialení Bohovia
  
  stáhnout | web | měsíc: 0
hlasů: 6

5. SLIGHT LIE – Caroline Wants You Dead
  
  stáhnout | web | měsíc: 1
hlasů: 2

Celkem hlasů: 72


Jméno:
E-mail:
Web:

Ochrana proti spamu: Název dnešního dne (bez diakritiky, malým písmem)Leena
04.03. 2016 v 09:50
V pohode. Nekomu se libi to, jinemu zase ono. Pekny den!


Martin
04.03. 2016 v 09:43
Asi jsem příliš konzervativní... Tak mnoho úspěchů s těmi rozmanitými prvky. Lidi zkazí kdejaký dobrý nápad a vynález. Chudák R´n´R, ten dostává co proto... Nic ve zlém, hezký zbytek týdne. M.


Leena
04.03. 2016 v 09:26
Martin: Ja ano, jsem z Emerald Shine. Stejne tomu nejspis nebudete verit, ale my zatim hlasy aktivne neshanime. Jen sdilime Metalparadu na soc. sitich a nasi kamaradi a a fanousci evidentne maji chut nas podporit. Tudiz radost z toho mam. Az zacneme psat znamym prosby o kliknuti, pak tady teprve nastane to prave peklo :D K tomu, ze do souteze nepatrime, napisu asi tolik, ze zastupce webu Metalforever nas ohledne ucasti v Metalparade sam jako prvni kontaktoval. Kdybychom sem nepatrili, nepsal by nam. Metal je rozmanity zanr s mnoha podskatulemi a kombinuje se s kdecim. S lidovou hudbou, se symfonickym orchestrem, s elektro prvky... V pravidlech neni psano, ze zde muze soutezit pouze heavy metal. Takze tak. :)


Martin
04.03. 2016 v 09:15
Ahoj, Jsem moc rád, že tady začal někdo mluvit rozumně. Samozřejmě nechť si každý poslouchá a hraje co chce, to jsem nikdy nezpochybnil. Jen jsem chtěl poukázat na to, že tento typ produkce nemá s Metalem téměř nic společného a bylo by mnohem vhodnější ho prezentovat v žánrově jinak orientovaných soutěžích a hitparádách. Proto jsem hovořil o zákonitostech, které je třeba respektovat. Prostě thrash na trumpetu nebude asi nikdy thrash, tím méně heavy... A shánění hlasů? To Vás přesce pak výsledek nemůže těšit, když to není spontánní reakce. A nakonec pro pořádek. Nejsem jakkoliv spřízněn s žádným zúčastněným souborem. Díky, Hezký den. M.


Leena
04.03. 2016 v 08:51
Folk metal - žánr, který spousty lidí poslouchají už léta - je pro Martina nesmyslný. OK, nikdo Vás, Martine, nenutí ho poslouchat. Ani Vám nikdo nebrání začít aktivně shánět hlasy pro jinou kapelu, která je Vašemu srdci bližší. Peace! :)


Martin
03.03. 2016 v 23:07
Ok, shrneme to. Prosím ukažte mi, kde jsem napsal, že nevím co je Folk-Metal. Opakovaně jsem pouze poukázal nad nesmyslností tohoto spojení a jeho velmi problematické zařazení do metalové hitparády. Heavy metal je svébytný hudební styl s tradicí a jasně formulovanými zákonitostmi. To muzikanti vědí. A taktéž jsem poukázal na Vaši zjevnou manipulaci s hlasy. A jestli Vám došly argumenty a uchylujete se k urážkám, tak prosím... nemám s tím problém. Tím pouze ukazujete svoji verbální úroveň. Už tu Vaši muziku začínám chápat.... Martin


Petr
03.03. 2016 v 22:47
Jediný pitomec je tady Martin. Pokud nevíš, co je to folk metal, tak si to napřed zjisti. Pokud jsi opravdu tak jednoduchej, že si to zjistit nedokážeš, tak se zeptej. Prostýho člověka rádi poučíme. Blbcovi se všichni rádi vyhneme :)


Dokken
03.03. 2016 v 22:29
Tak lidová tvorba jo:))) Tak to jsi asi poplet METALPARÁDU s liduškou Michu:))) LIDOVÁ TVORBA:))) To je góól!!! (člověk, lid:))) Vzal jsi dneska určitě všechny prášky? Měj se a směj se:))) METAL FOREVER!!!


Martin
03.03. 2016 v 22:25
Milý Michi, o jakékoliv dehonestaci lidové hudby není v mém příspěvku ani jediné slovo. Pouze se pozastavuji nad spojením těchto zcela odlišných žánrů. Když se přežene křížení psích ras, tak vznikne genetická zrůda. No a v tomto případě je to to samé. Prostě pejsek a kočička pekli dort, to jistě znáš. Také to nebylo k jídlu. Ale prosím nepodsouvej mi myšlenky, které jsem nikdy nevyřkl. Děkuji. M.


Mich
03.03. 2016 v 21:53
Milý Martine, Folk (= člověk, lid), metal asi vysvětlovat nemusím. :) Folk metal střídá folklór, etno hudbu s rockem, metalem. Pokud lidovou tvorbu považuješ za blbinu, tak je to hodně špatný. ;)


Tommy
03.03. 2016 v 19:50
Kde je MOTORBAND s KAM JDOU??


Martin
03.03. 2016 v 15:29
Je příznačné, že čím horší, žánrově bezpohlavní a neuchopitelná pseudohudba, vyvolává nesmyslné a nic nevypovídající klikací dostihy. Kam se ztratil Rock´n´Roll, který je základem a smyslem rocku? Omlouvám se ale nechápu..... Folk-Metal? To je něco jako Dechovka-Thrash nebo Country-Opera... Taky pitominy což?


ORCHIDEA
https://www.facebook.com/kapelaorchidea/
01.03. 2016 v 17:47
Více info o nás zde: www.facebook.com/kapelaorchidea


Hormony
29.02. 2016 v 23:19
BESTIE PONAD WSZYSTKO!!! HAIL SATAN


Marek J.
09.02. 2016 v 07:48
Souhlasím s Hanzem, že MOTORBAND je pecka, ale kouzlo osumdesátek, je kouzlem stále mocným:) Takže všema deseti souhlasím s Radkem a volím METAL CRAFT. Už se těším do Kainu:) Čaaau
 
webmaster vadder ©2006

stránka byla načtena za 0.09915 sekund.